| Wyświetleń:573

OKPOL prezentuje Spherline – okno do dachu płaskiego z szybą sferyczną

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rynek stolarki okiennej jest bogaty w innowacje. Producenci wyposażają domy swoich klientów w najnowocześniejsze rozwiązania,  z jednej strony z uwagi na co raz większe potrzeby wizualne i chęć podnoszenia estetyki, a z drugiej ze względu na unikanie strat energii cieplnej. Nie można jednak zapominać, że okna, także dachowe, mają przede wszystkim doświetlać pomieszczenia.


Budynki o płaskich dachach są nie tylko pozostałością po poprzedniej epoce, w której celebrowały lata świetności, ale także coraz śmielej wpisują się w nowoczesne trendy budownictwa. Prosta, estetyczna bryła o minimalistycznych dekoracjach zdecydowanie wyróżnia się z tła domów o dachach skośnych. Spherline PGX B6
– okno do dachu płaskiego produkowane przez firmę OKPOL – wyposażone jest w szybę sferyczną, uwypukloną w dwóch płaszczyznach. 

Dzięki kopule, którą formuje szyba, pomieszczenie jest doświetlone o wiele lepiej niż w przypadku typowych okien do dachów płaskich. Zaokrąglenie ułatwia także odprowadzenie wody i śniegu z powierzchni szyby – zdradza Benita Szymaniak, specjalista ds. marketingu Okpol Sp. z o.o.


Producent zapewnia, że jest to pierwsze na świecie okno z zespoloną szybą sferyczną, idealnie wpisujące się w nowoczesne budownictwo, a także będące rozwiązaniem dla remontujących „domy-kostki” (popularne w latach 70. XX wieku). Spherline może doświetlić zaciemnione klatki schodowe, a także robić wrażenie w salonie czy sypialni. Nadaje się do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności (łazienek, kuchni czy pralni), ponieważ wykonane jest z niewymagającego konserwacji, odpornego na wilgoć i działanie czynników zewnętrznych PVC. 
Okno stoi także na straży energooszczędności budynku, gdyż wykazuje bardzo dobre parametry termiczne i już dziś spełnia normy, które będą obowiązywały dopiero od 2021 r. – współczynnik przenikania ciepła wynosi bowiem Uw = 1,1 W/m²K. Spherline można montować na dachach o kącie nachylenia od 0 do 15 stopni.

#okna_dachowe, #dachy_plaskie, #spherline, #okpol

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Okpol Sp. z o.o.

49-318 Skarbimierz - Osiedle
Topolowa 24
tel.: +48 77 404 66 77
Fax: +48 77 411 57 34
e-mail: okpol@okpol.pl
https://www.okpol.pl
https://www.facebook.com/oknadachowe/Bestsellerowe okna FEN 82 od KRISPOL w czerwcu bez VAT w salonach KRISHOME

Bestsellerowe okna FEN 82 od KRISPOL w czerwcu bez VAT w salonach KRISHOME

Inwestorzy, którzy stają właśnie przed decyzją, na...

Czy branża budowlana wychodzi z kryzysu?

Czy branża budowlana wychodzi z kryzysu?

Wraz z kolejnymi etapami odmrażania gospodarki,...

AWILUX z nowym centrum tnąco-obróbczym za ponad 5 mln zł

AWILUX z nowym centrum tnąco-obróbczym za ponad 5 mln zł

Awilux Polska, oferujący stolarkę okienno-drzwiową do...

DRUTEX zwiększa zatrudnienie. Producent szuka kilkuset pracowników

DRUTEX zwiększa zatrudnienie. Producent szuka kilkuset pracowników

Sytuacja na rynku pracy nie jest dobra, są jednak i...» Więcej na subportalu okna