Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

8 czerwca, ulica Węgierska w Nowym Sączu zaroiła się od lśniących motocykli. Po raz kolejny, do siedziby firmy FAKRO, czołowego producenta okien dachowych, przyjechało ponad 150 motocyklistów, przedstawicieli branży budowlanej z całej Polski. MOTO FAKRO na stałe zagościło w kalendarzu partnerów biznesowych FAKRO. Tegoroczne „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej” odbyło się w dniach 7-10 czerwca. 


MOTO FAKRO to połączenie zamiłowania do motocykli i zdobywania wiedzy. Celem spotkania branżystów jest pogłębienie relacji z naszymi partnerami oraz integracja środowiska budowlanego skupionego wokół FAKRO – komentuje Paweł Kołbon, kierownik działu szkoleń produktowych. 


Oficjalna część MOTO FAKRO rozpoczęła się od uroczystego przejazdu peletonu z Muszyny, gdzie nocowali goście, do Nowego Sącza. Motocykliści zwartym szykiem przyjechali do Nowego Sącza Doliną Popradu. W ramach trzydniowej wizyty na Sądecczyźnie, architekci, sprzedawcy i dekarze z całej Polski wzięli udział w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach, podczas których przedstawione zostały nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w produktach marki FAKRO. Firma FAKRO zadbała nie tylko o merytoryczną część spotkania. Uczestnicy motocyklowego spotkania mieli do wyboru kilka propozycji wycieczek fakultatywnych, wyjazd do Czerwonego Klasztoru, Słowackiego Raju, na Baseny Termalne w Białce Tatrzańskiej lub też wycieczkę do Stróż. W tym roku, w imprezie wzięli udział także pracownicy firmy, będący jednocześnie pasjonatami motocyklowych wypraw. 

Tak swój udział w wydarzeniu opisuje Piotr Żak, konstruktor i Ambasador marki FAKRO: Wszędzie widniały chorągiewki FAKRO przytwierdzone do jednośladów, które przejechały na to wydarzenie niejednokrotnie daleką drogę. Dało się zauważyć tablice rejestracyjne z całej Polski. Fajnie było wziąć udział w takim wydarzeniu pod marką FAKRO, zwłaszcza w grupie ludzi z pasją, ludzi wzajemnie sobie życzliwych, dla których motocykl to nie tylko pojazd, to coś więcej, czasem kolejny „członek rodziny”. 


To już 7 edycja MOTO FAKRO. Wydarzenie świetnie się przyjęło. To okazja do integracji całej branży – przyjeżdżają architekci, dekarze, sprzedawcy, właściciele firm handlowych. Znajomości, które nawiązujemy, często przyjaźnie, to relacje, do których wraca się przez cały rok – podsumowuje pomysłodawca i współorganizator imprezy, dyrektor regionalny FAKRO, Paweł Ulak.


Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/Hello OKNOPLAST. Grupa OKNOPLAST otwiera nowy biurowiec oraz showroom pod Krakowem

Hello OKNOPLAST. Grupa OKNOPLAST otwiera nowy biurowiec oraz showroom pod Krakowem

Grupa OKNOPLAST 19 czerwca 2018 roku zorganizowała...

KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

Jak informuje RZECZPOSPOLITA, Komisja Europejska po...

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Nowoczesne okna i drzwi tarasowe, dzięki zastosowaniu...

Schować się przed hałasem

Schować się przed hałasem

Ciszę, podobnie jak zdrowie, na ogół zaczynamy cenić...» Więcej na subportalu okna