Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:

8 czerwca, ulica Węgierska w Nowym Sączu zaroiła się od lśniących motocykli. Po raz kolejny, do siedziby firmy FAKRO, czołowego producenta okien dachowych, przyjechało ponad 150 motocyklistów, przedstawicieli branży budowlanej z całej Polski. MOTO FAKRO na stałe zagościło w kalendarzu partnerów biznesowych FAKRO. Tegoroczne „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej” odbyło się w dniach 7-10 czerwca. 


MOTO FAKRO to połączenie zamiłowania do motocykli i zdobywania wiedzy. Celem spotkania branżystów jest pogłębienie relacji z naszymi partnerami oraz integracja środowiska budowlanego skupionego wokół FAKRO – komentuje Paweł Kołbon, kierownik działu szkoleń produktowych. 


Oficjalna część MOTO FAKRO rozpoczęła się od uroczystego przejazdu peletonu z Muszyny, gdzie nocowali goście, do Nowego Sącza. Motocykliści zwartym szykiem przyjechali do Nowego Sącza Doliną Popradu. W ramach trzydniowej wizyty na Sądecczyźnie, architekci, sprzedawcy i dekarze z całej Polski wzięli udział w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach, podczas których przedstawione zostały nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w produktach marki FAKRO. Firma FAKRO zadbała nie tylko o merytoryczną część spotkania. Uczestnicy motocyklowego spotkania mieli do wyboru kilka propozycji wycieczek fakultatywnych, wyjazd do Czerwonego Klasztoru, Słowackiego Raju, na Baseny Termalne w Białce Tatrzańskiej lub też wycieczkę do Stróż. W tym roku, w imprezie wzięli udział także pracownicy firmy, będący jednocześnie pasjonatami motocyklowych wypraw. 

Tak swój udział w wydarzeniu opisuje Piotr Żak, konstruktor i Ambasador marki FAKRO: Wszędzie widniały chorągiewki FAKRO przytwierdzone do jednośladów, które przejechały na to wydarzenie niejednokrotnie daleką drogę. Dało się zauważyć tablice rejestracyjne z całej Polski. Fajnie było wziąć udział w takim wydarzeniu pod marką FAKRO, zwłaszcza w grupie ludzi z pasją, ludzi wzajemnie sobie życzliwych, dla których motocykl to nie tylko pojazd, to coś więcej, czasem kolejny „członek rodziny”. 


To już 7 edycja MOTO FAKRO. Wydarzenie świetnie się przyjęło. To okazja do integracji całej branży – przyjeżdżają architekci, dekarze, sprzedawcy, właściciele firm handlowych. Znajomości, które nawiązujemy, często przyjaźnie, to relacje, do których wraca się przez cały rok – podsumowuje pomysłodawca i współorganizator imprezy, dyrektor regionalny FAKRO, Paweł Ulak.


#okna_dachowe, #motoFAKRO, #FAKRO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/Okna HENSFORT w ofercie firmy KOZIOŁ

Okna HENSFORT w ofercie firmy KOZIOŁ

Sprzedawca stolarki otworowej, firma KOZIOŁ, z...

Ponad 5 mln Polaków to pracownicy biurowi – czy pracują w zdrowych warunkach?

Ponad 5 mln Polaków to pracownicy biurowi – czy pracują w zdrowych warunkach?

Każdego roku pracownicy biurowi spędzają 30% lub...

Rejs po Mazurach z SOLO

Rejs po Mazurach z SOLO

Grupa Solo po raz kolejny zorganizowała konkurs dla...

System TROCAL 70 – nowa propozycja od KNS

System TROCAL 70 – nowa propozycja od KNS

TROCAL 70 to smukłe profile w klasycznej, ponadczasowej...

Zawodnik OKNOPLAST Running Team wygrał Wings for Life World Run w Wiedniu

Zawodnik OKNOPLAST Running Team wygrał Wings for Life World Run w Wiedniu

W niedzielę 5 maja już po raz kolejny odbył się...» Więcej na subportalu okna