Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

8 czerwca, ulica Węgierska w Nowym Sączu zaroiła się od lśniących motocykli. Po raz kolejny, do siedziby firmy FAKRO, czołowego producenta okien dachowych, przyjechało ponad 150 motocyklistów, przedstawicieli branży budowlanej z całej Polski. MOTO FAKRO na stałe zagościło w kalendarzu partnerów biznesowych FAKRO. Tegoroczne „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej” odbyło się w dniach 7-10 czerwca. 


MOTO FAKRO to połączenie zamiłowania do motocykli i zdobywania wiedzy. Celem spotkania branżystów jest pogłębienie relacji z naszymi partnerami oraz integracja środowiska budowlanego skupionego wokół FAKRO – komentuje Paweł Kołbon, kierownik działu szkoleń produktowych. 


Oficjalna część MOTO FAKRO rozpoczęła się od uroczystego przejazdu peletonu z Muszyny, gdzie nocowali goście, do Nowego Sącza. Motocykliści zwartym szykiem przyjechali do Nowego Sącza Doliną Popradu. W ramach trzydniowej wizyty na Sądecczyźnie, architekci, sprzedawcy i dekarze z całej Polski wzięli udział w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach, podczas których przedstawione zostały nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w produktach marki FAKRO. Firma FAKRO zadbała nie tylko o merytoryczną część spotkania. Uczestnicy motocyklowego spotkania mieli do wyboru kilka propozycji wycieczek fakultatywnych, wyjazd do Czerwonego Klasztoru, Słowackiego Raju, na Baseny Termalne w Białce Tatrzańskiej lub też wycieczkę do Stróż. W tym roku, w imprezie wzięli udział także pracownicy firmy, będący jednocześnie pasjonatami motocyklowych wypraw. 

Tak swój udział w wydarzeniu opisuje Piotr Żak, konstruktor i Ambasador marki FAKRO: Wszędzie widniały chorągiewki FAKRO przytwierdzone do jednośladów, które przejechały na to wydarzenie niejednokrotnie daleką drogę. Dało się zauważyć tablice rejestracyjne z całej Polski. Fajnie było wziąć udział w takim wydarzeniu pod marką FAKRO, zwłaszcza w grupie ludzi z pasją, ludzi wzajemnie sobie życzliwych, dla których motocykl to nie tylko pojazd, to coś więcej, czasem kolejny „członek rodziny”. 


To już 7 edycja MOTO FAKRO. Wydarzenie świetnie się przyjęło. To okazja do integracji całej branży – przyjeżdżają architekci, dekarze, sprzedawcy, właściciele firm handlowych. Znajomości, które nawiązujemy, często przyjaźnie, to relacje, do których wraca się przez cały rok – podsumowuje pomysłodawca i współorganizator imprezy, dyrektor regionalny FAKRO, Paweł Ulak.


#okna_dachowe, #motoFAKRO, #FAKRO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/OKNOPLAST po raz kolejny pobiegnie w Kraków Business Run

OKNOPLAST po raz kolejny pobiegnie w Kraków Business Run

Już 2 września ruszy siódma edycja biegu...

Modne okna do nowoczesnych wnętrz

Modne okna do nowoczesnych wnętrz

We współczesnych domach przeszklenia stanowią jeden z...

KNS Śląska Fabryka Okien wprowadza szklenie statyczne na sucho

KNS Śląska Fabryka Okien wprowadza szklenie statyczne na sucho

Śląska Fabryka Okien KNS wprowadziła nowość do...

Real Wood i Alu Over Titan, czyli nowe okleiny od Grupy OKNOPLAST

Real Wood i Alu Over Titan, czyli nowe okleiny od Grupy OKNOPLAST

OKNOPLAST wprowadza na rynek dwie nowe okleiny okienne,...

EKO-OKNA wdrażają technologię wklejania szyb oraz wprowadzają nowy produkt

EKO-OKNA wdrażają technologię wklejania szyb oraz wprowadzają nowy produkt

Nowością w ofercie firmy jest technologia wklejania...» Więcej na subportalu okna