“ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best“

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma FAKRO otrzymała prestiżową nagrodę “ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best“ za innowacyjne okno do dachów płaskich DXW, po którym można chodzić oraz za okna pionowe INNOVIEW.


Tegorocznej edycji ICONIC AWARDS przewodzi hasło: "Konkurs dla całego świata architektury", które nawiązuje do jego międzynarodowego charakteru. ICONIC AWARDS, którego organizatorem jest German Design Council, jest jednym z pierwszych niezależnych, międzynarodowych i designerskich konkursów, biorących pod uwagę interakcje różnych dziedzin. 

Konkurs koncentruje się na: projektach budowlanych wyróżniających się międzynarodową prezencją, innowacyjnym projektowaniu wnętrz i produktów, a także atrakcyjnej komunikacji w kontekście architektonicznym. Jako jedno z międzynarodowych centrów ekspertyzy w dziedzinie designu i architektury, German Design Council działa jak swojego rodzaju łącznik pomiędzy projektantami a przemysłem budowlanym. Jego nagrody są postrzegane jako uhonorowanie międzynarodowej jakości dla rozwoju i kreatywnych osiągnięć. Jury składające się z reprezentantów architektury, wystroju wnętrz, designu oraz komunikacji marki wybrało produkty FAKRO ze względu na ich innowacyjny charakter w aspekcie architektury. 

"Innowacja to DNA FAKRO, która jest siłą napędową rozwoju firmy. Nasze produkty tworzymy z myślą o komforcie każdego użytkownika. Dlatego tak prestiżowa nagroda jest uwieńczeniem naszych działań. Dodatkowo motywuje nas i naszych partnerów rynkowych do tworzenia nowatorskich rozwiązań." – komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.


Okno DXW pozwala stworzyć nową przestrzeń na płaskim dachu, która może być wykorzystana jako taras, miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu czy nawet mały ogród. Wszystko to dzięki nowatorskiemu wzornictwu okna DXW i jego specjalnej konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce pozwalającej na swobodne poruszanie się po nim. Do wnętrza natomiast dopływa naturalne światło dodając mu życia. 

Nagrodzone okna pionowe FAKRO INNOVIEW otwierają nowe spojrzenie na przestrzeń wewnątrz domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi form i kształtów okien INNOVIEW można myśleć inaczej o wystroju, z rozmachem wykorzystując perspektywę, widok i charakter otoczenia jako integralny element koncepcji aranżacji wnętrz. Innowacyjne połączenie drewna i aluminium w produktach INNOVIEW to inżynieria jutra, którą można się cieszyć już dziś.

"Otrzymana nagroda jest dla nas prestiżowym wyróżnieniem na arenie międzynarodowej i konsekwencją ścisłej, wieloletniej współpracy ze środowiskiem architektów. Architekci codziennie inspirują nas do tworzenia innowacyjnych rozwiązań." - komentuje Małgorzata Respekta, Specjalista ds. Współpracy z Architektami FAKRO.

#nagrody, #iconic, #dxw, #innoview, #design, #gawlik, #respekta, #fakro

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/KNS Śląska Fabryka Okien wprowadza szklenie statyczne na sucho

KNS Śląska Fabryka Okien wprowadza szklenie statyczne na sucho

Śląska Fabryka Okien KNS wprowadziła nowość do...

Real Wood i Alu Over Titan, czyli nowe okleiny od Grupy OKNOPLAST

Real Wood i Alu Over Titan, czyli nowe okleiny od Grupy OKNOPLAST

OKNOPLAST wprowadza na rynek dwie nowe okleiny okienne,...

EKO-OKNA wdrażają technologię wklejania szyb oraz wprowadzają nowy produkt

EKO-OKNA wdrażają technologię wklejania szyb oraz wprowadzają nowy produkt

Nowością w ofercie firmy jest technologia wklejania...

Szwajcarski styl w eleganckiej odsłonie – okna SwissForm od OknoPlus

Szwajcarski styl w eleganckiej odsłonie – okna SwissForm od OknoPlus

SwissForm to nowoczesny system gotowy sprostać...» Więcej na subportalu okna