| Wyświetleń:552

Łatwiejsze zarządzanie firmą dekarską dostępne na wyciągnięcie ręki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Prowadzenie własnej firmy dekarskiej to wymagający biznes. Właściciel jest często jednoosobowym centrum zarządzania i dzieli swój czas pomiędzy kontakty z Klientami, przygotowywanie ofert, prowadzenie rozliczeń i księgowości, zakupy niezbędnych produktów i materiałów oraz – przed wszystkim – prace na dachu. 


W Dakea wiemy, że to, czego przede wszystkim brakuje dekarzom, to czas. Właśnie dlatego po okresie wytężonych prac, wypełnionych konsultacjami, rozmowami i testami, oddajemy w pewne, dekarskie ręce Dakea BOSS.app – aplikację na smartfony, która ma za zadanie stać się uniwersalnym narzędziem pomagającym w codziennej pracy. 

Wszystkie funkcjonalności Dakea BOSS.app zostały zaprojektowane po licznych konsultacjach z dekarzami, tak by aplikacja była zaufanym partnerem każdego dekarza, pomocnikiem, który weźmie na siebie część obowiązków. Aplikacja umożliwia szybkie wykonywanie zadań, które zabierają dekarzom bardzo dużo cennego czasu, na przykład przygotowywanie ofert dla Klientów i kalkulacji kosztów, projektowanie i aktualizowanie strony www z galerią bieżących realizacji – wszystko z poziomu smartfona lub przeglądarki.

Kalkulator wycen umożliwia przygotowanie wyceny dla klienta w kilka minut – prosty formularz prowadzi użytkownika przez kolejne etapy: uzupełnienie danych inwestora, wybór potrzebnych produktów z listy, rodzaje prac, jakie dekarz musi wykonać. Do wyceny dołączyć można zdjęcia z poprzednich realizacji, a całość uzupełni logo Twojej firmy. Wygodne suwaki pomogą wybrać poziom marży. Na zakończenie wystarczy jedno kliknięcie, a z oferta zostanie wygenerowana jako pdf gotowy do pokazania klientowi. Obsłużysz zapytanie łatwo, szybko, a przede wszystkim – profesjonalnie. Archiwum zapisanych ofert pozwala błyskawicznie odnaleźć przygotowywane wyceny – wszystkie w jednym miejscu, by użytkownik miał do nich dostęp w dowolnym momencie.

Bogata i przejrzysta galeria realizacji to wizytówka każdego dekarza. Zdjęcia już zrealizowanych zleceń i gotowych dachów uwiarygadniają firmę i znacznie ułatwiają rozmowy z potencjalnym klientami. Aplikacja Dakea BOSS.app pomaga dekarzom przygotować profesjonalną stronę www – wszystko dzięki intuicyjnemu kreatorowi stron www oferującemu możliwość personalizacji. Do stworzenia własnej witryny wystarczy uzupełnienie podstawowych informacji: dane firmy, dane kontaktowe, zakres działalności, opis firmy. Aby stworzyć galerię realizacji wystarczy wybrać je z galerii na smartfonie lub komputerze i dodać je w systemie. Po zapisaniu zmian strona jest gotowa! 

Dakea BOSS.app zawiera także moduł z programem lojalnościowym. Zasady są proste i przejrzyste: wystarczy zeskanować lub wpisać ręcznie numer seryjny zamontowanego okna, aby zbierać punkty. Poszczególne modele okien Dakea nagradzane będą odpowiednimi ilościami punktów (– DAKów), które użytkownik może wymieniać na nagrody. Wystarczy przejrzeć katalog nagród Dakea i złożyć zamówienie, by cieszyć się wysokiej jakości gadżetami czy akcesoriami przydatnymi  w codziennej pracy dekarza.

Aplikacja Dakea BOSS.app dostępna jest do pobrania w wersji na IOS – App Store i na Android – Google Play. 

Zobacz wideoALTATERRA Polska Sp. z o.o.
ul. Taneczna 18
02-829 Warszawa 
Poland
+48 (22) 2922378

Artykuł promocyjny

#okna_dachowe, #Dakea_BOSS

Zainteresowany? Poproś o ofertę!