| Wyświetleń:4905

Janusz Komurkiewicz (FAKRO) Promotorem Polski

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:
Janusz Komurkiewicz (FAKRO) Promotorem Polski

fot. FAKRO | Janusz Komurkiewicz (FAKRO) Promotorem Polski

W miniony wtorek, 12 października 2021 w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa Janusz Komurkiewicz, członek zarządu Grupy FAKRO oraz Prezes Związku Polskie Okna i Drzwi, przyjął nagrodę „Promotor Polski”. Oprócz przedstawiciela FAKRO statuetkami zostali uhonorowani: Anna Dymna, prof. Krzysztof Pyrć oraz Andrzej Bargiel.


Statuetki wręczyli Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa; Wiesław Jopek, Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, członek Kapituły „Teraz Polska”; Krzysztof Przybył, Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Projekt „Promotor Polski” wystartował w roku 2017. Jest związany z Konkursem „Teraz Polska”, który od 30 lat jest organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Celem konkursu jest wyróżnianie produktów i usług, charakteryzujących się wysokimi walorami jakościowymi. 

Fundacja promuje sukcesy przedsiębiorców, ale także działaczy kultury, nauki czy sportu. Tegoroczni Laureaci również stanowią zróżnicowane grono. Janusz Komurkiewicz reprezentuje obecną globalnie polską markę z branży budowlanej. Anna Dymna jest wybitną aktorką, oddaną działalności na rzecz równych szans osób z niepełnosprawnościami. Profesor Krzysztof Pyrć jest mikrobiologiem i wirusologiem, Kierownikiem Pracowni Wirusologii Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Andrzej Bargiel to narciarz wysokogórski i himalaista.

Wyróżnienie w konkursie, który promuje dobry wizerunek Polski, jest dla mnie niezmiernie ważne. Zwłaszcza że projekt zauważa to, co niezaprzeczalne – wszyscy mamy swój udział w budowaniu marki naszego kraju. Cieszy mnie obecność w gronie osób z tak różnorodnych dziedzin, tym bardziej że troska o siłę polskiej marki i naszej gospodarki jest moją zawodową codziennością. Z radością promuję taki nurt patriotyzmu. Pokazujmy światu to, co w naszym kraju najlepsze – mówi Janusz Komurkiewicz.


#oknadachowe, #nagrody, #JanuszKomurkiewicz, #promotorpolski, #terazpolska, #nowysacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska