Elwiz zawitał do Kostrzyna nad Odrą

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Aneta Suchomel właściciel salonu ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą

fot. Elwiz

Aneta Suchomel właściciel salonu ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą


Zobacz również:

oknoad

Ekspert Stolarki

tremco illbruck na targach BAU 2019 w Monachium

ORGADATA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW!

Promocja na okna do -46%

Innowacyjne szyby zespolone


ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą

fot. Elwiz

ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą

Przestawiamy wywiad z Panią Anetą Suchomel, właścicielką salonu ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą.

Od jakiegoś czasu Państwa firma jest w sieci Elwiz energeto. Co skłoniło Państwa do wstąpienia do niej?


Współpracę z firmą Elwiz rozpoczęliśmy kilka lat temu, od kilku dużych inwestycji, które dały nam pewien obraz zapotrzebowania na produkty wysokiej jakości. Od początku naszej współpracy z firmą ELWIZ zauważyliśmy pełen profesjonalizm firmy w podchodzeniu do wspólnych przedsięwzięć i realizacji. Zawsze mogliśmy i możemy liczyć na fachową pomoc z ich strony.

Wieloletni okres przebywania na rynku, czołowa lokata wśród producentów okien PVC, jak również renoma dostawcy profili, jaką szczyci się Aluplast, to tylko kilka podstawowych kryteriów, z powodu których zdecydowaliśmy się zostać partnerem handlowych, a później jednym z salonów firmowych sieci sprzedaży wyrobów firmy ELWIZ. Najważniejszym jednak kryterium stała się innowacyjność produktów ELWIZ w klasie produktów przyszłościowych. Mam tutaj na uwadze okna w klasie energeto, zwłaszcza energeto energio passiv, które będą topowym produktem zbliżającej się przyszłości.  

Jakie produkty oferują Państwo swoim klientom?  

Oferujemy pełen asortyment produktów firmy ELWIZ, poczynając od okien w klasie podstawowej IDEAL 4000, poprzez okna klasy Premium: energeto 4000, 5000 i 8000, a skończywszy na liderze jakimi są okna egergeto energio passiv, wyznaczające nowe trendy w kategorii okien do budynków pasywnych. Każdy klient w naszej firmie rozpatrywany jest indywidualnie, mogąc liczyć na wsparcie i fachową pomoc przy doborze produktu odpowiadającego w pełni jego oczekiwaniom.

Jak oceniają Państwo współpracę z firma Elwiz?

Współpraca z firmą Elwiz układa się pomyślnie od samego początku, a upływ czasu powodował polepszanie standardów we wzajemnych relacjach. W chwili obecnej nasza współpraca przebiega bez najmniejszych problemów, układa się wręcz wzorowo i może stać się przykładem dla innych podmiotów współpracujących ze sobą.

Co wyróżnia Państwa firmę na tle konkurencji?

Naszą firmę wyróżnia wiele elementów. Istniejemy już kilka lat na rynku, co jednak nie oznacza, że branżę poznaliśmy od przysłowiowej podszewki. Charakter i specyfika działalności, którą się zajmujemy, nie pozwalają nam zatrzymywać się ani na chwilę. Proces dostosowywania do zmieniających tendencji przebiega u nas w sposób ciągły. Nie dotyczy tylko kadry zarządzającej i kierowniczej, ale co bardzo istotne, także pracowników zajmujących się montażami. Wiedza ta pozwala im nie tylko na pełen profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy, ale jest również bardzo istotna w relacjach z klientami indywidualnymi, którzy mogą liczyć nie tylko na pełne doradztwo techniczne podczas obsługi w naszym salonie, lecz również dopytywać o detale podczas montażu.  

Bardzo ważnym elementem, który pozwala nam w sposób szczególny wyróżnić nas na tle konkurencji, jest lokalizacja naszej firmy. Położenie w strefie nadgranicznej pozwala nam obsługiwać poza rynkiem krajowym także rynek niemiecki, a jakość produktów firmy ELWIZ pozwala nam z dużymi sukcesami konkurować z produktami oferowanymi na tamtym rynku.

Co istotne, nasza firma zawsze wyznacza sobie nowe cele i zadania na najbliższy czas. Nigdy nie zatrzymujemy się w miejscu. Planujemy jaki kierunek obrać w danym okresie. Rozwój firmy połączony z rozwojem każdego pracownika jest w naszej firmie bardzo istotnym elementem.
    
Czy chcieliby Państwo coś dodać?

Obecny czas nie jest łatwym dla małych firm. Zmieniające się uwarunkowania gospodarcze,  wahania nastrojów inwestorów, zawirowania na rynkach finansowych, a co za tym idzie: brak stabilności gospodarczej krajów Uni Europejskiej, a nawet czołowych gospodarek świata, zmusza małe firmy do stawiania czoła wielu przeciwnościom. Naszą firmę obecny czas zmusza do jeszcze większej mobilizacji. Trudny czas nie jest dla nas zmarnowanym okresem. Takie motto możemy polecić także innym, małym firmom.   
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Jak dobrać stolarkę okienną do elewacji budynku

Jak dobrać stolarkę okienną do elewacji budynku

Bogata propozycja okien pozwala wybrać takie, które...

Kolejny salon z oknami HENSFORT na Słowacji

Kolejny salon z oknami HENSFORT na Słowacji

W pierwszej połowie roku HENSFORT zadebiutował w...

Eko-Okna najlepszym pracodawcą w Polsce

Eko-Okna najlepszym pracodawcą w Polsce

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien energooszczędnych?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien energooszczędnych?

Okna energooszczędne pozwalają zminimalizować straty...

OKNOPLAST z nagrodą Najlepszego Polskiego Eksportera do Francji w 2017 roku

OKNOPLAST z nagrodą Najlepszego Polskiego Eksportera do Francji w 2017 roku

10 grudnia 2018 roku w siedzibie ambasady RP w Paryżu...» Więcej na subportalu okna