| Wyświetleń:857

Otwarcie nowej hali na 25-lecie MS więcej niż OKNA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

25-lecie MS więcej niż OKNA

fot. MS więcej niż OKNA | 25-lecie MS więcej niż OKNA

W ostatni weekend MS więcej niż OKNA świętowały swoje 25. urodziny. Jubileusz rozpoczął się otwarciem nowej hali produkcyjnej, w której na powierzchni ponad 10 000 mkw. przedsiębiorstwo będzie produkować okna PVC.


MS więcej niż OKNA zaprosili swoich kontrahentów i partnerów do zwiedzenia nowej siedziby i nowo otwartej hali produkcyjnej w Słupsku. Tu na powierzchni 10 tys. mkw., przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynkowego, producent będzie wytwarzać m.in. swoje flagowe produkty: okna o wielokomorowych profilach w szerokościach od 73 mm do tych najbardziej zaawansowanych 92 mm, drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST, systemy ścianek działowych, a także wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem okna ALU LOOK.

W nowej fabryce zatrudnienie znajdzie ok. 200 osób. Ale to nie koniec inwestycji. Już teraz trwa budowa nowego biurowca. Będzie on pełnił funkcję Centrum Ekspozycyjno-Szkoleniowego, gdzie organizowane będą szkolenia sprzedażowe, produktowe, montażowe oraz warsztaty z Klaesa i „domów inteligentnych". W biurowcu powstanie także pełna ekspozycja systemów okiennych produkowanych w MS.Po ceremonii otwarcia nowej hali właściciele zaprezentowali dalsze plany rozwoju firmy i zaprosili gości na drobny poczęstunek oraz zwiedzanie nowej siedziby. Zwieńczeniem obchodów 25-lecia MS więcej niż OKNA był jubileuszowy Bal Okiennika, podczas którego wyróżniono firmy współpracujące z producentem od początku jego działalności. 

Choć MS więcej niż OKNA powstała w 1991 roku, produkcja stolarki okiennej ruszyła w roku 1993. Przez kolejne 25 lat specjaliści z firmy pracowali nad udoskonaleniem oferty i rozwiązań technologicznych. Współpracowali (i współpracują) z najlepszymi ekspertami i naukowcami branży okiennej – m.in. Instytutem Techniki Budowlanej, Uniwersytetem w Trondheim i Instytutem Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim. 

Obecnie dynamicznie rozwijająca się Grupa MS zrzesza trzy wyspecjalizowane spółki: M&S Pomorską Fabrykę Okien, M&S Okna i Drzwi oraz Projekt +2000. Wszystkie w 100% z polskim kapitałem, zatrudniające blisko 500 pracowników. Sieć dystrybucji Grupy obejmuje ponad 250 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży. Eksportuje m.in. do krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych i Kanady. 

#produkcja_stolarki, #okna_pvc, #stolarka_pvc

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY