Nowości i zmiany w MDM Stolarka

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przykładowa realizacja MDM Stolarka

fot. MDM Stolarka

Przykładowa realizacja MDM Stolarka


Przykładowa realizacja MDM Stolarka

fot. MDM Stolarka

Przykładowa realizacja MDM Stolarka

Przykładowa realizacja MDM Stolarka

fot. MDM Stolarka

Przykładowa realizacja MDM Stolarka

MDM STOLARKA to przedsiębiorstwo trudniące się głównie produkcją stolarki otworowej wykonanej z aluminium, które mieli Państwo okazję poznać na łamach naszego portalu już w 2009 roku (przeczytaj). Dziś sprawdzamy, jak fabryka zmieniła się przez te prawie już 10 lat. Rozmawiamy z Panem Markiem Romanem, współwłaścicielem firmy. 


Jak od czasu poprzedniego artykułu (przeczytaj) zmieniła się Państwa firma?

Przez ten okres nasze przedsiębiorstwo przeszło transformację i dzisiaj znajduje się w zupełnie innym miejscu. Przede wszystkim powiększyliśmy wachlarz oferowanych przez nas produktów, zarówno w naszej produkcji aluminium, proponując naszym klientom najnowsze rozwiązania systemowe. Udało nam się nawiązać współpracę z nowymi firmami zagranicznymi z Francji, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Położyliśmy większy nacisk na promocję naszej firmy oraz naszych najnowszych produktów ślusarki aluminium, takich jak nowoczesny, energooszczędny system Hi-Finity firmy Rynaers, który jest prawie niewidoczny i elegancki, oraz nowy, ultra-smukły system tarasowych drzwi przesuwnych Cor-Vision Plus firmy Cortizo, których jesteśmy certyfikowanymi przedstawicielami..

Co, według Państwa, jest najważniejsze, aby funkcjonować i rozwijać się w dzisiejszych czasach na rynku?

Wydaje nam się, że przede wszystkim obserwacja otoczenia – również konkurencji, odpowiadanie na potrzeby klientów, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w obrębie oferowanych produktów, a ponadto utrzymywanie najwyższych standardów. 

Jakie produkty wykonujecie obecnie najczęściej?

Oferujemy przede wszystkim wszelkiego rodzaju rozwiązania systemów aluminiowych dla budownictwa – typowych oraz nietypowych. Promujemy przede wszystkim minimalistyczne systemy przesuwne firm Raynaers, Aluprof, Cortizo i Blyweert wśród naszych klientów indywidualnych oraz firm zajmujących się sprzedażą ślusarki aluminium i ogólnie firm budowlanych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, potwierdzoną przez naszych klientów oraz partnerów z Francji, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Jak minął Państwu rok 2017? Jaki będzie obecny?

Miniony rok był okresem wielu ważnych zmian w Spółce, i to w zasadzie w każdym z istotnych dla jej funkcjonowania obszarów. Przede wszystkim zakończona została budowa inwestycji kompleksu hotelowo-mieszkaniowego Folwark w Łochowie. Ponadto skupiliśmy się na wdrażaniu kolejnych innowacyjnych technologii i rozwiązań systemowych w produkcji aluminium, co przyczyniło się do szybszego rozwoju oraz pozyskania nowej grupy klientów. 

Pierwszy kwartał tego roku również zapowiada się dla nas bardzo owocnie, gdyż właśnie podpisaliśmy umowy na nowe inwestycje i rozpoczynamy ich realizacje, dzięki czemu mamy nadzieję, że cały obecny rok będzie dla nas jeszcze lepszy od poprzedniego.

Jakie są zatem plany na przyszłość? 

Planujemy zakup nowoczesnych maszyn w CNC, a także rozbudowę zakładu produkcyjnego i modernizację linii technologicznych. Projektujemy i wdrażamy nowe strategie sprzedaży oraz wypracowujemy indywidualne programy rozwoju naszej firmy, kładąc przy tym większy nacisk na promocje firmy na rynku zagranicznym oraz krajowym. Chcemy jeszcze bardzie rozwinąć sprzedaż produktów luksusowych i marek premium, oferując przy tym naszym klientom produkty jak najwyższej jakości.

#produkcja_stolarki, #stolarka_alu, #okna_alu, #drzwi_alu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Okna HENSFORT w ofercie firmy KOZIOŁ

Okna HENSFORT w ofercie firmy KOZIOŁ

Sprzedawca stolarki otworowej, firma KOZIOŁ, z...

Ponad 5 mln Polaków to pracownicy biurowi – czy pracują w zdrowych warunkach?

Ponad 5 mln Polaków to pracownicy biurowi – czy pracują w zdrowych warunkach?

Każdego roku pracownicy biurowi spędzają 30% lub...

Rejs po Mazurach z SOLO

Rejs po Mazurach z SOLO

Grupa Solo po raz kolejny zorganizowała konkurs dla...

System TROCAL 70 – nowa propozycja od KNS

System TROCAL 70 – nowa propozycja od KNS

TROCAL 70 to smukłe profile w klasycznej, ponadczasowej...

Zawodnik OKNOPLAST Running Team wygrał Wings for Life World Run w Wiedniu

Zawodnik OKNOPLAST Running Team wygrał Wings for Life World Run w Wiedniu

W niedzielę 5 maja już po raz kolejny odbył się...» Więcej na subportalu okna