| Wyświetleń:497

Nadchodzi Morlite – nowe okno od firmy OknoPlus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Morlite – nowe okno od firmy OknoPlus

fot. OknoPlus

Morlite – nowe okno od firmy OknoPlus


24 września na rynku pojawi się Morlite – nowy produkt firmy OknoPlus. Jak zapewnia producent, będzie to idealna kompozycja designu, bezpieczeństwa i światła.


Jak stworzyć profil na tyle wąski, że wykonane z jego pomocą okno będzie stylowe i delikatne, a równocześnie na tyle wytrzymały, by umożliwić powstawanie trwałych i bezpiecznych dużych przeszkleń? – z takim dylematem borykają się obecnie projektanci stolarki okiennej. 24 września na polskim rynku pojawi się nowa propozycja firmy OknoPlus, która ma stanowić odpowiedź na oczekiwania architektów, inwestorów i przyszłych użytkowników.

Dzięki wypracowanym przez naszych ekspertów rozwiązaniom, powstało okno, w którym ilość PVC sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu. Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Jednocześnie zoptymalizowanie geometrii profilu i zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna pozwala na konstruowanie przeszkleń o naprawdę dużych gabarytach – tłumaczą przedstawiciele OknoPlus. 


Dyskretną elegancję ramy ma dodatkowo podkreślać nowy typ okuć – w całości, wraz z zawiasami, schowany pod przylgą skrzydła. 

Wszystkie atuty nowego okna OknoPlus zostaną przedstawione podczas specjalnego eventu 13 września, a już 24 września Morlite dostępne będzie w salonach sprzedaży. Więcej informacji o nowości znaleźć można na stronie www.morlite.pl

#stolarka_okienna, #okna_pvc, #morlite

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


HENSFORT coraz mocniejszy w krajach Beneluxu

HENSFORT coraz mocniejszy w krajach Beneluxu

Coraz mocniejsza pozycja polskich producentów sprawia,...

Uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej DOBROPLAST

Uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej DOBROPLAST

Jak możemy się dowiedzieć za pośrednictwem portalu...

Jak chronić dom przed mrozem?

Jak chronić dom przed mrozem?

Ogromną rolę w odpowiedniej termoizolacji odgrywają...

SBC Europe, czyli specjaliści od eksportu stolarki do Wielkiej Brytanii i USA

SBC Europe, czyli specjaliści od eksportu stolarki do Wielkiej Brytanii i USA

Jednym z pomysłodawców i założycieli spółki SBC...» Więcej na subportalu okna