| Wyświetleń:524

WnD podsumowuje 6 lat działalności

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

WND ID 7000 Maxi-Square

fot. WnD

WND ID 7000 Maxi-Square


Drzwi uchylno-przesuwne PSK

fot. WnD

Drzwi uchylno-przesuwne PSK

Okno ID 7000

fot. WnD

Okno ID 7000

Marka WnD, specjalizująca się w produkcji okien, drzwi tarasowych, rolet i drzwi zewnętrznych z PVC, coraz prężniej zdobywa rynek stolarki otworowej. Mająca swoją fabrykę w Rąbieniu pod Łodzią firma bardzo mocno rozpycha się na rynkach europejskich, ciesząc się dużym zainteresowaniem m.in. rynku belgijskiego, włoskiego, francuskiego i niemieckiego. 


To już 6. rok działalności marki WnD, która w przeciągu pierwszych 5 lat urosła do piątej pod względem wielkości produkcji firmy oferującej okna PVC w Polsce. Warto wspomnieć, że to rynek eksportowy nr 1 w Europie. Po pierwszym roku działalności sprzedaż utrzymywała się na poziomie 700 tys. zł przy zatrudnieniu 35 osób, natomiast po 5 latach urosła ona już do kwoty 90 mln zł przy zatrudnieniu 300 osób na koniec 2017 roku – powiedział Arkadiusz Pędziwiatr, Szef Zakładu WnD. 


WnD charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, a w swoim asortymencie, oprócz klasycznych produktów, oferuje również okna o nietypowych formach, m.in. w kształcie koła, trapezu czy łuków. 

Produkty WnD znajdują się w salonach OKNOPLAST i bazują na technologii i wsparciu naszych ekspertów, co przyczynia się również do szybkiego wzrostu marki i sukcesu na arenie międzynarodowej. WnD, jako marka ekonomiczna, stawia duży nacisk na wysoką jakość wykonania i zachowania parametrów, a to zostało dostrzeżone i docenione przez klientów europejskich – dodaje Arkadiusz Pędziwiat.


Produkty o wielu zaletach


Okna WnD łączą w sobie wiele walorów, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania nawet wymagających klientów. Model okna ID 4000 Softline to połączenie zaawansowanej technologii z ogromną dbałością o wykończenie. Przez swoją kompaktową formę oraz wyrafinowany kształt może pasować zarówno do architektury współczesnej, jak i zabytkowej. Zmniejszona rama okna znacznie zwiększa powierzchnie szyby, wpuszczając do pomieszczenia więcej światła. 

Innym wartym uwagi modelem jest ID 7000 – okno stworzone z myślą o wysokich parametrach izolacji termiczno-akustycznej. Sprawdza się ono znakomicie w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyróżnia je kwadratowa i zdecydowana linia. Większa ościeżnica o grubości 85 mm daje możliwość zamontowania potrójnego szklenia w celu zapewnienia wysokiej wydajności energetycznej. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej i okleinie ze strukturą linia ID 7000 nadaje się do każdego typu mieszkania i domu. 
                                                                                             
Drzwi uchylno-przesuwne PSK umożliwiają zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni, zapewniając lepszy dostęp do tarasów i ogrodów. Dostępne w konfiguracjach z jednym lub dwoma skrzydłami, wyposażone w system okuć przesuwno-uchylnych pozwalają na łatwe i proste poruszanie skrzydeł nawet o dużych rozmiarach. Konstrukcje mogą osiągać wymiary ponad 3 m szerokości w świetle ramy.

Bezpieczeństwo to podstawa


Produkty WnD mogą być wyposażone również w dodatkowe szyby i okucia antywłamaniowe oraz klamki bezpieczeństwa, co znacznie wpływa na zwiększony poziom bezpieczeństwa. Mechanizm blokady zastosowany w klamce z kluczem utrudnia otwarcie klamki siłą, a specjalna płytka zabezpieczająca chroni okno przed rozwierceniem ramy. W ofercie znaleźć można również klamkę z przyciskiem, która posiada samoczynnie blokujący się mechanizm uniemożliwiający przypadkowe otwarcie okna. 

Okna WnD są wyposażone również w okucia Winkhaus ActivPilot, które pozwalają na łatwą zmianę standardu bezpieczeństwa na RC1 i RC2. Gwarantuje to lepszą ochronę w przypadku prób włamania przy użyciu siły fizycznej lub przy użyciu narzędzi, takich jak śrubokręty lub łomy. Ponadto możliwe do zastosowania jest szkło klasy P4A, charakteryzujące się wysoką odpornością na wielokrotne uderzenia młotkiem. W przypadku rozbicia jego fragmenty zostają zatrzymane przez folie, zapewniając ochronę przed ewentualnymi zranieniami. 
#produkcja_stolarki, #okna_pvc, #drzwi_pvc, #stolarka_pvc

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

WnD

95-070 Aleksandrów Łódzki
ul. Sucha 1/3
tel.: 42 27 07 709
tel.: 42 27 07 706
Fax: 42 209 31 24
e-mail: info@wnd.com.pl
e-mail: sprzedaz@wnd.com.pl
https://www.wnd.com.plPrawidłowy montaż okien energooszczędnych

Prawidłowy montaż okien energooszczędnych

Dzięki energooszczędnym oknom można w znacznym stopniu...

Okna dwukolorowe – idealne rozwiązanie do kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Okna dwukolorowe – idealne rozwiązanie do kamienic i wspólnot mieszkaniowych

W wielu budynkach istnieją zalecenia, co do doboru...

Awilux zawalczy o 100 milionów

Awilux zawalczy o 100 milionów

Leszczyński producent wzbogacił właśnie swój park...

Przygotuj dom na ocieplenie klimatu z OknoPlus

Przygotuj dom na ocieplenie klimatu z OknoPlus

Nawet jeśli tegoroczne lato nie rozpieszcza nas...» Więcej na subportalu okna