| Wyświetleń:457

Refleksje Eko-Okien po targach EquipBaie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Refleksje Eko-Okien po targach EquipBaie

fot. EKO-OKNA

Refleksje Eko-Okien po targach EquipBaie


Zobacz również:

oknoad

Innowacyjne drzwi przesuwne

Energooszczędne okna VELUX

Montaż okna na Porothermie

aluPilot już na polskim rynku

Montaż okien i drzwi HST przy użyciu ECO-TERM


Refleksje Eko-Okien po targach EquipBaie

fot. EKO-OKNA

Refleksje Eko-Okien po targach EquipBaie

Przedstawiciele firmy Eko-Okna o targach EquipBaie, trendach i produktach, które cieszyły się największym zainteresowaniem odwiedzających.


Targi EquipBaie odbyły się pod koniec listopada i zgromadziły setki wystawców oraz tysiące odwiedzających z całej Europy. Podczas wydarzenia swoje produkty zaprezentowała między innymi firma Eko-Okna. Obecność na zagranicznych targach to przede wszystkim, jak dowiadujemy się od przedstawicieli firmy, sposób zaakcentowania swojej obecności na tym rynku. Przypomnijmy, że Eko-Okna swoje produkty eksportuje już do 35 krajów na całym świecie. 

Najważniejsze są spotkania z klientami oraz rozmowy, które dają możliwość poprawy i adaptacji każdego obszaru życia firmy pod ten rynek  – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.


W tym roku Eko-Okna zaprezentowały cały przekrój swojej oferty. Na ekspozycji miejsce znalazły wszystkie produkty: począwszy od okien PVC, okien drewnianych, stalowych, na bramie i ogrodzeniu skończywszy. Największe zainteresowanie odwiedzających wzbudziło okno stalowe oraz system przesuwny Smart Slide. To pośrednie rozwiązanie pomiędzy typowym rozwiązaniem slide oraz ciężkim HST. Okno stalowe zachwycało swoim wyglądem, zaś Smart Slide swoją funkcjonalnością. 

Jest on bardzo funkcjonalny i można z niego wykonać konstrukcje o dużych rozmiarach z zachowaniem termoizolacji i odporności na wiatr. Również dodatki, w które wyposażono drzwi, wzbudzały zainteresowanie. Ciekawostką były nowe ograniczniki, które hamują skrzydło aktywne podczas zamknięcia – dodaje M. Maciejewski.


Poza tym uczestnictwo w targach to zawsze możliwość obserwacji trendów, jakie panują na danym rynku. W czym lubują się zatem Francuzi? Przede wszystkim w antracytach, bieli i brązach. Te kolory wiodą prym na rynku francuskim. 

Rozmowy z klientami zawsze są dla nas niezwykle pouczające. Słuchamy ich i to dla nich jesteśmy i zmieniamy się na lepsze. Z tegorocznych targów EquipBaie już wyciągnęliśmy wnioski. Tylko tak można liczyć na zrozumienie z ich strony – komentuje dyrektor. 

W przyszłym roku firma weźmie udział m.in. w targach BUDMA w Poznaniu, Made Expo w Mediolanie oraz Batibou w Paryżu. Firma już teraz zaprasza i zapowiada kolejne premiery, które pomogą nawiązać silne relacje handlowe. Przedstawiciele firmy nie zdradzają szczegółów, ale zapraszają.

#produkcja_stolarki, #okna_pvc, #okna_drewniane, #okna_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/Okna pozbawione ram w systemie GEALAN-KUBUS®

Okna pozbawione ram w systemie GEALAN-KUBUS®

Rozwiązanie, które pozwala na realizację trendu coraz...

FAKRO - 46 okien dachowych o dużej powierzchni przeszklenia

FAKRO - 46 okien dachowych o dużej powierzchni przeszklenia

Realizacja wielorodzinnego budynku w miejscowości...

Atrakcyjna fasada i niecodzienne wnętrze, czyli okna narożne w projekcie domu

Atrakcyjna fasada i niecodzienne wnętrze, czyli okna narożne w projekcie domu

Okna narożne nadają ciekawego i nowoczesnego stylu,...» Więcej na subportalu okna