ANTRAOK – nowy salon stolarki z Wielkopolski

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ANTRAOK to przedsięwzięcie Pana Mateusza Mączyńskiego, które trudni się sprzedażą stolarki otworowej w miejscowości Cychry w Zachodniopomorskiem. Rozmawiamy z Panem Mateuszem o kulisach powstania tego salonu stolarki. 


Panie Mateuszu, co sprawiło, że postanowił Pan prowadzić salon stolarki otworowej?

Pomysł rodził się jakieś 2 lata, naturalnie. Mój Ojciec od 22 lat prowadzi zakład stolarski, gdzie produkuje na wymiar drewniane drzwi, schody i okna. Gdy zacząłem pomagać w firmie, zauważyłem, że brakuje tutaj oferty na stolarkę z PVC i aluminiową. Postanowiliśmy, że połączymy siły. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo szeroka. 

Nie obawiał się Pan, że początki mogą okazać się trudne?

Każde początki bywają trudne. Potrzeba czasu, zanim firma się rozkręci. U mnie to dopiero początki, ale wsparcie mam, więc czego się tu obawiać? Trzeba próbować swoich sił. 

Jakie produkty są głównymi w ofercie i co je wyróżnia?

W ofercie posiadamy głównie okna PVC. Wyróżnia je m.in. estetyka, możliwość dowolnej konfiguracji, najlepsze na rynku dostępne profile, a przy tym niższe ceny od konkurencji. Postanowiliśmy, że w miarę możliwości będziemy oferować klientom najniższe ceny. Przykładowo profil okienny BluEvolution82 w standardzie posiada u nas pakiet 3-szybowy. Oprócz okien posiadamy szeroką ofertę dla rolet, bram garażowych, drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, parapetów, żaluzji wewnętrznych czy fasadowych. W naszą stolarkę wyposażamy głównie budynki mieszkalne i domki jednorodzinne. Nie boimy się wyzwań, a więc nowoczesne budynki prywatne czy przemysłowe to również coś dla nas. Oferujemy konstrukcje PVC, aluminiowe, stalowe i drewniane. Obsługujemy głównie województwa zachodniopomorskie i lubuskie.

Z jakich korzystacie dostawców?

Korzystamy przede wszystkim z polskich dostawców, chcemy wspierać polski rynek i wiemy, że produkujemy świetne produkty. Naszym najbardziej rozpoznawalnym dostawcą jest firma Eko-Okna S.A. Współpracujemy z takimi dostawcami jak PORTOS czy Spec-Glas, dzięki temu możemy oferować klientom dobre produkty w dobrych cenach.

Jakie ma Pan plany na przyszłość?

Aktualnie chcemy uświadamiać ludzi i reklamować się w Polsce. W dalszych planach chcemy oferować produkty również na rynki zagraniczne, takie jak: Niemcy, Austria, Francja czy Belgia. Ponadto planujemy odtworzyć sklep internetowy, gdzie będzie można łatwo zakupić nasze produkty, również w systemie ratalnym.

#okna_pvc, #okna_drewniane, #okna_aluminiowe, #sprzedaz_stolarki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Vetrex wprowadził na rynek nowy produkt i odświeżył identyfikację wizualną

Vetrex wprowadził na rynek nowy produkt i odświeżył identyfikację wizualną

Vetrex – jeden z kluczowych producentów okien i drzwi...

Okna inspirowane drewnem

Okna inspirowane drewnem

Chcąc zaproponować odbiorcom najwyższej klasy okna,...

PAT-MAR – salon sprzedaży stolarki z Gliwic

PAT-MAR – salon sprzedaży stolarki z Gliwic

PAT-MAR to salon sprzedaży przez małżeństwo państwa...

Rodzaje i zalety okien do płaskich dachów VELUX

Rodzaje i zalety okien do płaskich dachów VELUX

Okna do płaskiego dachu pozwalają doświetlić...

Nowe okno Lum’UP marki Vetrex w ofercie FIX

Nowe okno Lum’UP marki Vetrex w ofercie FIX

Dzięki wąskiemu profilowi okno ma większe...» Więcej na subportalu okna