Litwa, Łotwa i Estonia – Eko-Okna podbijają kolejne rynki eksportowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

fot. EKO-OKNA

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach


Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

fot. EKO-OKNA

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

fot. EKO-OKNA

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

fot. EKO-OKNA

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

fot. EKO-OKNA

Salon firmowy EKO-OKIEN w Suwałkach

Miesiąc marzec był dla Eko-Okien bardzo wymagający. W przeciągu jednego tygodnia producent wziął udział w dwóch największych targach budowlanych zorganizowanych w dwóch różnych częściach Europy. Włochy oraz Łotwa były kierunkami, do których podążali przedstawiciele Eko-Okien. Udział śląskiego producenta w targach we Włoszech jest już tradycją, dlatego przyglądamy się uczestnictwu firmy w targach Māja House I 2019 w Rydze na Łotwie. Okazuje się, że z początkiem roku Eko-Okna nawiązały współpracę z przedstawicielem, który już od kilkunastu lat sprzedaje stolarkę okienną na rynki wschodnie. 


Andrzej Mieleszko, weteran branży okiennej, nawiązał współpracę z firmą Eko-Okna S.A. i będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży na wspomnianych wyżej rynkach. To również za jego sprawą Eko-Okna z początkiem marca otworzyły kolejny salon firmowy w Suwałkach, który już stał się wizytówką firmy w tamtych rejonach. 

Wybór firmy Eko-Okna spośród tak wielu dostawców był bardzo świadomy. W końcu jest to lider branży i to nie tylko pod względem wielkości, ale również dlatego, że w sposób szczególny różni się od pozostałych producentów. Asortyment, jaki proponuje firma, jest największy w Europie, począwszy od systemodawców, przez typy profili, po najlepsze okucia. Ważnym aspektem, jaki braliśmy pod uwagę, wybierając dostawcę, była szybkość realizacji zamówienia – w firmie Eko-Okna trwa ona 7 dni, łącznie z dostawą. Klient ma pełen wybór, od okien najtańszych, po te droższe – najbardziej udoskonalone – komentuje Andrzej Mieleszko, przedstawiciel firmy Eko-Okna na rynek litewski, łotewski i estoński. 


Właśnie dlatego stanęliśmy na wysokości zadania, aby nowy, firmowy salon spełniał najwyższe standardy, zachęcał do zakupu swoim profesjonalizmem oraz jakością. Salon zajmuje powierzchnię 150 mkw. i podzielony jest na dwie strefy: w pierwszej klienci mogą zapoznać się z ofertą produktową, a druga część jest natomiast dedykowana do rozmów z klientami, przygotowaniem wycen oraz omówieniu indywidualnych potrzeb. Wystrój wnętrza spełnia najwyższe standardy architektoniczne, gdyż jego projektowaniem zajmował się profesjonalny projektant. W salonie klienci mogą oglądać okna zarówno PVC, aluminiowe, jak i drewniane. Do dyspozycji klientów jest również 12 przekrojów profili, systemy PSK, HST, drzwi wejściowe, rolety, a także tak popularne w ostatnim czasie żaluzje fasadowe. Dodatkowo autem salonu jest profesjonalna obsługa, która biegle w mowie i w piśmie posługuje się językami potrzebnymi do obsługi klientów ze wschodu – dodaje Andrzej Mieleszko.


Jak dodatkowo podkreśla Pan Mieleszko, klient jest w centrum uwagi, a celem nadrzędnym przy współpracy z firmą Eko-Okna jest wsłuchiwanie się w potrzeby rynku oraz potrzeby klientów, a spółka z Kornic robi to najlepiej. W dniach od 14 do 17 marca Andrzej Mieleszko w imieniu firmy Eko-Okna wziął udział w Targach Budowlanych Māja House I 2019 w Rydze na Łotwie. Została tam zaprojektowana pełna oferta produktowa firmy. Wzięcie udziału w targach to ważny moment przy wkraczaniu na nowy rynek. W tym czasie firma może się zaprezentować z jak najlepszej strony, dla nowych, potencjalnych klientów. 

Targi na Rydze to jedne z największych targów branżowych po tej stronie Europy Wschodniej, dlatego udział w nich był dla nas taki ważny. Nawiązanie współpracy z Panem Mieleszko to dla nas ogromny krok na przód. Załoga naszego zespołu poszerzyła się bowiem o specjalistę sprzedaży na rynki wschodnie, na których planujemy równie efektywną sprzedaż – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy firmy Eko-Okna.


Aby dostęp do oferty produktowej firmy dla klientów języków bałtyckich był jeszcze łatwiejszy, firma uruchamia swoją stronę internetową w języku litewskim, łotewskim oraz estońskim. Jak informuje dyrektor handlowy Michał Maciejewskiego, właśnie trwają prace serwisowe nad uruchomieniem strony w kolejnych trzech językach, co oznacza, że już w najbliższych dniach klienci ze wschodu będą mieli pełny dostęp do proponowanej przez firmę z Kornic oferty. 

#eksport_stolarki, #oslony_przeciwsloneczne, #okna_pvc, #okna_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
http://www.ekookna.pl
http://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/Okna inspirowane drewnem

Okna inspirowane drewnem

Chcąc zaproponować odbiorcom najwyższej klasy okna,...

PAT-MAR – salon sprzedaży stolarki z Gliwic

PAT-MAR – salon sprzedaży stolarki z Gliwic

PAT-MAR to salon sprzedaży przez małżeństwo państwa...

Rodzaje i zalety okien do płaskich dachów VELUX

Rodzaje i zalety okien do płaskich dachów VELUX

Okna do płaskiego dachu pozwalają doświetlić...

Nowe okno Lum’UP marki Vetrex w ofercie FIX

Nowe okno Lum’UP marki Vetrex w ofercie FIX

Dzięki wąskiemu profilowi okno ma większe...

Ryta&Syn – rodzinny biznes ze stolarką okienną w tle

Ryta&Syn – rodzinny biznes ze stolarką okienną w tle

Od 1995 roku firma RYTA&SYN zajmuje się sprzedażą i...» Więcej na subportalu okna