| Wyświetleń:851

Okna na straży bezpieczeństwa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okna na straży bezpieczeństwa

fot. EKO-OKNA

Okna na straży bezpieczeństwa


Okna na straży bezpieczeństwa

fot. EKO-OKNA

Okna na straży bezpieczeństwa

Okna na straży bezpieczeństwa

fot. EKO-OKNA

Okna na straży bezpieczeństwa

Z siedziby Eko-Okien docierają do nas informacje o ostatnich eksperymentach z oknami w zakresie bezpieczeństwa. Ponieważ niebezpieczeństwo włamania przez okna istnieje i jest nasilone szczególnie w okresie letnim, aby móc spokojnie wypoczywać na urlopie, należy odpowiednio się zabezpieczyć. Takie rozwiązania w swojej ofercie posiadają Eko-Okna. 


Bezpieczeństwo okien to przede wszystkim odpowiednio dobrane okucie. Eko-Okna w tym zakresie wykorzystuje elementy okucia Maco Multi-Matic.

Klienci, którzy decydują się na zakup naszej stolarki otrzymują coś więcej niż zwykłe okno. W każdym oferowanym przez nas systemie zwracamy uwagę na aspekt bezpieczeństwa. Już w standardzie oferujemy 6 punktów antywyważeniowych na skrzydło. To tyle, ile powinno mieć okno antywłamaniowe. Kolejnym elementem jest komora antywyważeniowa w profilu, która odpiera próbę włamania znacznie lepiej niż zwykły, stosowany dotychczas profil okienny. Okno uzbrojone w bogaty system bezpiecznych okuć tworzy barierę nie do przejścia i zapewnia bezpieczeństwo właścicielowi każdej inwestycji – komentuje Piotr Mastalerz, dyrektor produkcji typowej Eko-Okna S.A.


Eko-Okna tłumaczą, że w ich fabryce tak duży nacisk kładzie się na kwestię bezpieczeństwa, gdyż firma dociera do wielu rynków eksportowych, gdzie bezpieczeństwo i odporność na włamanie są priorytetem. Konstrukcja takich systemów wymaga zatem praktycznej wiedzy oraz stałej kontroli.

Wiele systemów jest dokładnie testowanych w naszym firmowym laboratorium, a każdy aspekt omawiany jest indywidualnie. Firma wsłuchuje się w rynek i reaguje. Ostatnio przeprowadziliśmy eksperyment, który miał miejsce właśnie w naszym laboratorium. Niezależny ekspert z programu Dom Bezpieczny podjął się próby sforsowania jednego z wyprodukowanych przez nas okien. Do „włamania” użył rożnych rozmiarów śrubokrętów i łomów. Okno stawiało opór przez ponad pół godziny! – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A. 


Mimo że nie było to okno antywłamaniowe, to, jak stwierdził sam „włamywacz”, zapewniamy standard, który prawdopodobnie spełniłby nawet wymagania klasy RC2. Eksperymentowi zostało poddane okno referencyjne wykonane przy użyciu profilu Ideal 8000. Chcemy tym podkreślić, że nie boimy się stwierdzenia, że nasze okna są na tą chwilę jednym z najbardziej unikatowych rozwiązań technologicznych w Polsce – podkreśla Michał Maciejewski.


#okna_PVC, #okna_antywlamaniowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny, gorący...

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

Jakość i doświadczenie marki OKNOPLAST zostały po raz...

Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym

Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym

Stworzenie pełnej aranżacji polega na odpowiednim...

Okna w domu a strony świata

Okna w domu a strony świata

W całym procesie planowania budowy niezwykle istotne...

Zakup okien z doradcą OknoPlus

Zakup okien z doradcą OknoPlus

Okna do nowego domu to poważna inwestycja i trudny...» Więcej na subportalu okna