| Wyświetleń:610

Okna PVC PRIMO 82 i PRIMO 70 marki WIŚNIOWSKI

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Marka WIŚNIOWSKI, wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego budownictwa, wprowadziła na rynek wysokiej klasy okna PVC: PRIMO 82 oraz PRIMO 70. Jest to kolejny krok w budowaniu komplementarnej oferty dla domów. 


W tej chwili klienci mogą kupić całą stolarkę otworową i ogrodzenie u jednego producenta z gwarancją, że wszystkie elementy wyposażenia, jak bramy, okna, drzwi i ogrodzenia, będą produktami na tym samym poziomie trwałości i w jednym designie.

PRIMO 82 i PRIMO 70 to okna oparte na profilach PVC w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm i 70 mm. Wyposażone zostały w jedno- i dwukomorowe pakiety szybowe o doskonałych parametrach termoizolacyjnych. Okna dostępne są również w wersji z nakładką aluminiową, z niskim progiem oraz wersji antywłamaniowej lub w wersji jako drzwi tarasowe: uchylno-przesuwne PSK i podnoszono-przesuwne HS.

Dla PRIMO 82 współczynnik przenikania ciepła dla całego okna 1480 x 1600 [mm] z pakietem dwukomorowym Ug = 0,5 W/m²K jest na poziomie od 0,76 W/m²K, natomiast dla okna PRIMO 70 współczynnik ten kształtuje się od 1,0 W/m²K dla wymiaru 1230 x 1480 [mm] z pakietem dwukomorowym Ug = 0,7 W/m²K z ciepłą ramką.

Okna PRIMO marki WIŚNIOWSKI posiadają bogate wyposażenie standardowe, między innymi okucia Maco MultiMatic z blokadą błędnego położenia klamki i podnośnikiem skrzydła, aluminiowe klamki, a także zgrzew naroży wykonany metodą bezwypływkową V-Perfect. Ponadto wyposażone zostały w zaczep antywyważeniowy.

Okna PVC PRIMO 82 i PRIMO 70 z nakładką aluminiową są nieodłącznym elementem kolekcji Home Inclusive 2.0 dostępnej aż w 16 unikalnych barwach. Ten autorski projekt marki WIŚNIOWSKI pozwala na dobranie bram, okien, drzwi i ogrodzenia tak, by były spójne wzorniczo i kolorystycznie. Dodatkowo PRIMO 82 i PRIMO 70 zostały objęte 7-letnią gwarancją.

#okna_PVC, #drzwi_PVC

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


AWILUX z nowym centrum tnąco-obróbczym za ponad 5 mln zł

AWILUX z nowym centrum tnąco-obróbczym za ponad 5 mln zł

Awilux Polska, oferujący stolarkę okienno-drzwiową do...

DRUTEX zwiększa zatrudnienie. Producent szuka kilkuset pracowników

DRUTEX zwiększa zatrudnienie. Producent szuka kilkuset pracowników

Sytuacja na rynku pracy nie jest dobra, są jednak i...

Wyłazy dachowe VERSA z nowym fartuchem EPDM

Wyłazy dachowe VERSA z nowym fartuchem EPDM

OKPOL nieustannie poszukuje nowych rozwiązań w zakresie...

#FAKROpomaga – maseczkowa akcja firmy z Nowego Sącza

#FAKROpomaga – maseczkowa akcja firmy z Nowego Sącza

Ponad 4 500 tysiąca maseczek ochronnych przekazała...» Więcej na subportalu okna