| Wyświetleń:4272

HENSFORT coraz mocniejszy w krajach Beneluxu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Kończący się rok przyniósł nowe wyzwania dla branży stolarki otworowej. Coraz mocniejsza pozycja polskich producentów sprawia, że konkurencja w Europie znacząco wzrosła i wymaga poszerzenia rynków zbytu o kolejne kraje. W przypadku producenta energooszczędnych okien, firmy HENSFORT, intensyfikacja działań sprzedażowych nastąpiła w Belgii i Holandii.   


Niekwestionowana pozycja polskich producentów stolarki otworowej, jako lidera europejskiego eksportu, powoduje, że do naturalnych odbiorców, jak Niemcy, Włochy, Francja czy Czechy, dołączają inwestorzy m.in. z krajów Beneluxu. Tym, co już na pierwszy rzut oka charakteryzuje okna w tych krajach, są duże przeszklenia, inne niż w przypadku polskich okien złożenia ram ościeżnic i skrzydeł okiennych oraz całkowicie różne rozwiązania węzłów słupka stałego.

Specyficzna architektura w Holandii i Belgii sprawia, że próba wejścia na rynek wymaga odpowiedniego czasu adaptacji i zdobycia zaufania inwestorów. Dzięki długotrwałej strategii działania, jako firma, ten etap mamy już za sobą i obecnie, cyklicznie dostarczamy nasze produkty do belgijskich i holenderskich odbiorców – mówi Paweł Zatorski, Dyrektor Handlowy w HENSFORT Sp. z o.o. 


Polskie okna znane są ze swoich bardzo dobrych parametrów termoizolacyjnych, co wraz z rosnącym w krajach Beneluxu trendem efektywności energetycznej i energooszczędnego budownictwa  przyczynia się do wzrostu konkurencyjności oraz wymagań tamtejszych inwestorów. 

W planach mamy otwarcie kolejnych punktów dystrybutorskich w Holandii i Belgii, ale wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i udostępniamy produkty HENSFORT  na specjalnej platformie sprzedaży  internetowej. Pozwala to nam dokładnie ocenić zachowania i potrzeby konsumentów i w tym działaniu upatrujemy szans na dalszą ekspansję – dodaje Paweł Zatorski. 


#drzwi_aluminiowe, #okna_PVC, #drzwi_PVC, #okna_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Hensfort

37-700 Przemyśl
ul. Nestora 1
tel.: 16 676 04 30
tel.: 16 678 50 05
Fax: 16 676 04 30
e-mail: biuro@hensfort.pl
https://www.hensfort.com/pl



Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Po 20 latach nadchodzi czas na zmiany. Od 1 września...

Budowa roku 2019 ze stolarką marki DAKO

Budowa roku 2019 ze stolarką marki DAKO

Coroczny konkurs „Budowa roku” organizowany przez...



» Więcej na subportalu okna