| Wyświetleń:2694

Noworoczny komunikat OknoPlus: okna z rabatem 46% jeszcze do 11 stycznia

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Noworoczny komunikat OknoPlus: okna z rabatem 46% jeszcze do 11 stycznia

fot. OknoPlus

Noworoczny komunikat OknoPlus: okna z rabatem 46% jeszcze do 11 stycznia


Pierwsze dni nowego roku to jednocześnie ostatnie dni przedłużonej promocji OknoPlus – Zima pełna korzyści. Z rabatów sięgających nawet 46% można korzystać do 11 stycznia 2020, zamawiając okna w jednym z trzech pakietów produktowych: Bezpieczny Dom Premium, Premium Design lub dwa w jednym, czyli Bezpieczeństwo Plus Design.


Wystarczy udać się do najbliższego salonu sprzedaży OknoPlus lub skontaktować z jednym z autoryzowanych partnerów handlowych firmy (www.oknoplus.com.pl/kontakt), aby w atrakcyjnej cenie nabyć piękne, duże przeszklenia z zabezpieczeniem antywłamaniowym, okna z designerskimi ramami czy energooszczędnymi szybami. Oto, co jest dostępne w ostatnich dniach promocji…

STV i RC1N/RC2 – zestaw nie do przebicia


Duże i bezpieczne okna to clou pakietu Bezpieczny Dom Premium. OknoPlus proponuje w promocji okna PVC ze specjalnie wklejanymi szybami i antywłamaniowymi okuciami. Innowacyjna metoda szklenia (STV) powoduje, że wielkogabarytowe szyby trzymają się bardzo stabilnie w oprawie. Są one przyklejane do profilu na całej długości swojego obwodu, dzięki czemu nawet pokaźnych rozmiarów, ruchoma konstrukcja okienna jest dobrze usztywniona, pewna i mocna. Zastosowanie techniki STV, która, nawiasem mówiąc, stosowana jest również między innymi w przypadku okien w samolotach, znacznie utrudnia na przykład wypchnięcie szyby – zarówno to przypadkowe, gdy coś lub ktoś wpada z dużą siłą na okno, jak i celowe, przy próbie włamania do domu. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią w tej ofercie certyfikowane okucia w klasie RC1N/RC2, które zapewniają ochronę przed przypadkowymi intruzami.

Morlite i Eclaz – duet doskonały?


Do wzięcia w promocyjnym pakiecie Premium Design są najmodniejsze teraz duże przeszklenia i łagodne, minimalistyczne profile. Oknoplus proponuje niezwykle lekką, „smukłą” konstrukcję Morlite i szyby Eclaz o zwiększonej przepuszczalności światła. Takie zestawienie gwarantuje doskonały efekt wizualny. Sekret tkwi w subtelnym zatarciu granicy między wnętrzem i tym, co na zewnątrz (dzięki proporcji: minimum PVC i maksimum szkła) oraz w zwiększonej przezierności okna. Przeszklenia spod znaku Eclaz zapewniają więcej naturalnego światła w domu i nie przekłamują jego kolorów. 

To idealne rozwiązanie do pokoju dziennego, do wnętrz, w których się pracuje, oraz wszędzie tam, gdzie mocno odczuwany jest deficyt słońca, czyli na przykład w pomieszczeniach od północnej strony domu. Dodatkową korzyścią jest w tej ofercie wysoka energooszczędność proponowanego zestawu, uzyskiwana między innymi dzięki Swisspacer – w tym momencie najcieplejszej na świecie ramce, która uszczelnia krawędzie szyb zespolonych.

Dwa w jednym – bezpieczeństwo plus design


Produkty dostępne w pakietach promocyjnych OknoPlus można ze sobą łączyć, zyskując jednocześnie wysoki standard bezpieczeństwa i niebanalny design konstrukcji okiennych. Często wybieraną i polecaną przez architektów opcją jest Bezpieczny Dom Premium plus szyby Eclaz.

Szczegóły na temat przedłużonej do 11 stycznia 2020 r. promocji Zima pełna korzyści dostępne są na stronie www.oknoplus.com.pl/promocje.

#okna_PVC, #okna_antywlamaniowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Zmiany w funkcjonowaniu VITO Polska

Po 20 latach nadchodzi czas na zmiany. Od 1 września...

Budowa roku 2019 ze stolarką marki DAKO

Budowa roku 2019 ze stolarką marki DAKO

Coroczny konkurs „Budowa roku” organizowany przez...» Więcej na subportalu okna