| Wyświetleń:2863

Okna dwukolorowe w ofercie Awilux

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okna przestają być traktowane jako konieczny element konstrukcji budynku, lecz coraz częściej stanowią także element dekoracyjny bryły oraz wnętrza. Według danych firmy Awilux klienci coraz świadomiej podchodzą do tematu zakupu okien, a wraz ze wzrostem świadomości decydują się na ciepłe i bezpieczne rozwiązania, dopasowujące się do stylistyki elewacji i zamysłu aranżacyjnego we wnętrzu. Wymagania te spełniają okna dwukolorowe z oferty Awilux.


Kolor okien powinien współgrać zarówno z wystrojem domu i mieszkania, jak i podkreślać elewację budynku oraz oczywiście pasować do drzwi zewnętrznych i dachu. W dobie nowoczesnych technologii możliwy jest wybór stolarki okiennej o innym kolorze wewnątrz i na zewnątrz, czyli okien dwukolorowych.  

Dla kogo dwukolorowe okna?


Wiele lat temu na rynku dostępne były wyłącznie białe okna PVC, w nieco późniejszym okresie – okna PVC stylizowane na drewniane. Stosunkowo niedawno na rynek wprowadzono technologie nanoszenia kolorów z palety RAL. Pomimo tak szerokich możliwości nie zawsze możemy spełnić swoje okienne marzenia kolorystyczne dobierając stolarkę o tej samej barwie po stronie zewnętrznej i wewnętrznej. Z pomocą przychodzi firma Awilux, która w swojej ofercie posiada okna dwukolorowe. 

Jaki kolor wybrać?


Przy wymianie okien na nowe wybór ich koloru w wielu przypadkach musi zostać zaakceptowany przez konserwatora zabytków lub przez wspólnotę mieszkaniową. W ofercie Awilux dostępne są okna posiadające różne barwy od wewnątrz i od zewnątrz, dzięki czemu możliwe jest stworzenie aranżacji, która niczym kameleon wtopi się w stylistykę elewacji, jednocześnie zaspokajając nasze poczucie estetyki, jeżeli chodzi o wnętrze.

Dzięki oknom dwukolorowym nie musimy się martwić, że elewacja naszego bloku, w którym są zamontowane wyłącznie białe okna, straci na atrakcyjności poprzez wybiórczy montaż stolarki w innych kolorach. Dwukolorowe okna z oferty Awilux idealnie sprawdzą się również w przypadku, gdy mieszkamy w tradycyjnej kamienicy w centrum miasta, a chcemy urządzić wnętrze w futurystycznym, surowym stylu. W przypadku nowych budynków dwukolorowe okna z oferty Awilux umożliwią dopasowanie ich barwy z jednej strony do elewacji i sąsiedztwa, a z drugiej – wewnętrznej – do wyposażenia pomieszczenia. Dzięki oknom dwukolorowym już nic nie ograniczy naszych wyobrażeń o idealnym domu, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki elewacji.

Jakie okna wybrać?


Dostępne w ofercie Awilux dwukolorowe okna Schüco LivIng spełniają wszystkie oczekiwania pod względem komfortu, bezpieczeństwo i energooszczędności. Dzięki 7-komorowej konstrukcji profilu o głębokości zabudowy 82 mm oraz wykorzystaniu dwóch lub trzech innowacyjnych uszczelek z tworzywa EPDM, rozwiązanie wyróżniają wysokie parametry techniczne. Ponadto wąskie profile okien Schüco LivIng MD gwarantują maksymalny dostęp światła, a co za tym idzie – dodatkową energię słoneczną. Warto pamiętać, że dzięki trzem płaszczyznom uszczelnień, okna te zapewniają również optymalną ochronę przed wiatrem, deszczem i hałasem. 

Nie rezygnuj z marzeń


Wybór koloru stolarki to nie lada wyzwanie, dzięki któremu możemy stworzyć harmonijne fasady i aranżacje. Dwukolorowe okna Schüco LivIng z oferty Awilux idealnie wpasują się w stylistykę elewacji oraz pomieszczeń, dzięki czemu możliwe jest spełnienie oczekiwań zarówno mieszkańców, jak i sąsiadów i zarządców nieruchomości. 

Przykładowa wycena: Okno referencyjne Awilux o wymiarach 1230x1480 mm, profil Schüco LivIng z szybą Ug=0,5 w dwóch różnych kolorach (od wewnątrz i zewnątrz) cena ok. 1200 zł netto.  

#okna, #stolarka_budowlana, #okna_PVC, #okna_dwukolorowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Systemy aluminiowe VIDOK z rabatem 10%

Systemy aluminiowe VIDOK z rabatem 10%

VIDOK oferuje systemy aluminiowe – okna, drzwi i...

Podaruj sobie trochę światła

Podaruj sobie trochę światła

W czasie długiego przebywania w domach należy zadbać o...

Prezes firmy Okna Debow ocenia wpływ koronawirusa na branżę okienną

Prezes firmy Okna Debow ocenia wpływ koronawirusa na branżę okienną

Branża stolarki otworowej w Polsce w coraz większym...

Sukcesywne wznawianie produkcji okien dachowych VELUX w Polsce

Sukcesywne wznawianie produkcji okien dachowych VELUX w Polsce

Fabryki VELUX w Gnieźnie i Namysłowie od 14 kwietnia...

BAJCAR chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej fabryki

BAJCAR chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej fabryki

Bajcar chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej...» Więcej na subportalu okna