| Wyświetleń:3037

Nowość! Balustrady do balkonów francuskich – bezpieczeństwo użytkowania nowoczesnych przeszkleń

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Balustrada Schüco montowana bezpośrednio do ościeżnicy

fot. Schüco/Awilux

Balustrada Schüco montowana bezpośrednio do ościeżnicy


Zobacz również:

oknoad

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie

TYLKO U NAS MOSKITIERY NA OKNA ŁUKOWE

Ekspert Stolarki

Montaż okna na Porothermie

Innowacyjne drzwi przesuwne


fot. Schüco/Awilux

Balustrady Awilux do balkonów francuskich to odpowiedź na potrzeby współczesnego designu i trendów opartych na bardzo dużych przeszkleniach. Balustrady są montowane bezpośrednio do ościeżnicy, chronią przed wypadnięciem i nie naruszają warstwy izolacyjnej elewacji.

Współczesne domy są jasne i przestronne. Coraz chętniej projektuje się przeszklenia zajmujące niemalże całą ścianę - o wymiarach nawet 12 m x 3 m. Miejska zabudowa również zdominowana jest przez budynki z dużymi oknami, sięgającymi nierzadko od podłogi po sufit. Z tego powodu ważne jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom – niezależnie od kondygnacji, na której znajduje się lokal. Z pomocą przychodzi nowe rozwiązanie z oferty Awilux – balustrady do okien PVC-U. Może być ono stosowane w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Gwarantuje wysoką estetykę wykończenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz zachowanie właściwości termoizolacyjnych.

Ochrona najwyższej jakości

Opracowane z myślą o oknach energooszczędnych i pasywnych oraz drzwiach balkonowych balustrady są montowane bezpośrednio do ościeżnicy. Dzięki temu użytkownicy mają pewność, że rozwiązanie jest bezpieczne i nie ma negatywnego wpływu na izolację. Rozwiązanie zostało poddane kontroli jakości, co potwierdza Krajowa Ocena Techniczna ITB. Oznacza to, że kompletny system dostępny w ofercie Awilux może być bezpiecznie stosowany w budynkach mieszkalnych i publicznych (np. biura, hotele, restauracje, szkoły czy obiekty służby zdrowia).


Dla wygodny i wyglądu

Awilux posiada w swojej ofercie balustradę wykończoną szkłem warstwowym VSG. Transparentne szkło zapewnia niczym niezakłócony widok. System balustrad umożliwia tworzenie konstrukcji o maksymalnej szerokości 2 m. W standardowej wersji wszystkie profile mocujące balustrady dostępne są w kolorze EV1. Istnieje jednak możliwość anodowania w innych barwach czy też lakierowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL. Kolor górnej osłony szyby również dostosowany jest do całości. W ten sposób możliwe jest stworzenie oryginalnych rozwiązań idealnie dopasowanych do obiektu.

Łatwość montażu

Balustrady szklane mogą być montowane w wielu systemach dostępnych w ofercie Awilux – to jest w systemie Schüco LivIng, AluInside oraz Corona CT 70. Rozwiązanie umożliwia swobodne stosowanie nakładek aluminiowych na okna oraz rolet zewnętrznych. Balustrady mogą być mocowane do ram okiennych na etapie produkcji, co oznacza, że do docelowego miejsca trafia gotowy produkt. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu montażu balustrady. W zależności od systemu okiennego można wybrać jeden ze sposobów ukrytego montażu barierki do ościeżnicy – za pomocą listew przylgowych lub dybli profilowych.

Balustrady Awilux do balkonów francuskich pozwalają na realizację nawet najbardziej oryginalnych projektów architektonicznych, zapewniając ochronę przed ewentualnym wypadnięciem, a także gwarantując wysoką estetykę wykończenia. Rozwiązanie dostępne w ofercie firmy Awilux posiada wymagane certyfikaty dotyczące bezpieczeństwa, a możliwość wyboru wariantu wykończenia zapewnia harmonijny wygląd okien zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Balustrada do okien i drzwi balkonowych z PVC-U

Producent:  Awilux/Schüco

Kompatybilność z systemami okiennymi: Schüco LivIng, AluInside, Corona CT 70

#awilux, #balustrady, #schuco

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Systemy aluminiowe VIDOK z rabatem 10%

Systemy aluminiowe VIDOK z rabatem 10%

VIDOK oferuje systemy aluminiowe – okna, drzwi i...

Podaruj sobie trochę światła

Podaruj sobie trochę światła

W czasie długiego przebywania w domach należy zadbać o...

Prezes firmy Okna Debow ocenia wpływ koronawirusa na branżę okienną

Prezes firmy Okna Debow ocenia wpływ koronawirusa na branżę okienną

Branża stolarki otworowej w Polsce w coraz większym...

Sukcesywne wznawianie produkcji okien dachowych VELUX w Polsce

Sukcesywne wznawianie produkcji okien dachowych VELUX w Polsce

Fabryki VELUX w Gnieźnie i Namysłowie od 14 kwietnia...

BAJCAR chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej fabryki

BAJCAR chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej fabryki

Bajcar chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej...» Więcej na subportalu okna