| Wyświetleń:3140

HENSFORT podsumowuje poznańskie targi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Hensfort na targach Budma 2020

fot. HENSFORT

Hensfort na targach Budma 2020


Hensfort na targach Budma 2020

fot. HENSFORT

Hensfort na targach Budma 2020

Hensfort na targach Budma 2020

fot. HENSFORT

Hensfort na targach Budma 2020

Przemyski producent okien i drzwi z myślą o rodzimym rynku przygotował kilka nowości, które zaprezentował podczas międzynarodowych targów BUDMA w stolicy Wielkopolski. Zadbał przy tym o szczegóły, atmosferę i odpowiednią oprawę, której akompaniował pochodzący z Przemyśla pianista Przemysław Winnicki.


Targi Budma 2020 to dla nas szczególne wydarzenie,  podczas którego w międzynarodowym otoczeniu możemy porozmawiać z partnerami handlowymi, wymienić się branżowymi opiniami oraz spotkać z nowymi odbiorcami. W Polsce, naszą dotychczasową działalność opieraliśmy na budowaniu silnej sieci sprzedaży w regionie południowo-wschodnim. W tym roku zamierzamy silniej zaznaczyć obecność firmy wśród inwestorów i dystrybutorów w zachodniej części kraju. Targi w Poznaniu są doskonałą okazją do wykonania pierwszego, kluczowego kroku w kierunku realizacji tego celu – mówi Agnieszka Łukasiewicz, Kierownik Sprzedaży Dealerskiej w HENSFORT, odpowiedzialna za rynek polski.


Elegant - nowy system okien PVC


W trakcie targów odwiedzający stoisko firmy HENSFORT mogli przekonać się o walorach systemu HENSFORT Elegant (o profilu zlicowanym i niezlicowanym), który cieszył się także zainteresowaniem podczas targów Made Expo w Mediolanie oraz targów Batimat w Paryżu. 

Zaprezentowany po raz pierwszy w Polsce HENSFORT Elegant to nowoczesny system okien PVC, w którym główną rolę odgrywa smukły design oraz bardzo dobre wartości termoizolacyjne. W wersji zlicowanej Elegant stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych, dlatego też producent po raz kolejny celowo zaprezentował okno w nowatorskim systemie w konfrontacji z oknem aluminiowym HENSFORT PE96 NHI.


Drzwi na medal


HENSFORT zdobył Złoty Medal MTP za drzwi zewnętrzne HENSFORT PE78HI Smart -prezentowany produkt wyposażono w automatyczną zasuwnicę SIEGENIA GENIUS CB, charakteryzującą się zintegrowanym, elektronicznym systemem zarządzania oraz sterowanym elektronicznie napędem. Mocna jednostka napędowa zapewnia idealną szczelność oraz szybkie i ciche odryglowanie drzwi. GENIUS może być łączony z licznymi systemami kontroli dostępu. Drzwi wyposażono także w elektromechaniczny napęd GEZE EC Turn Inside zapewniający automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi łącząc się z określonej odległości (np. 2-3 metrów) z aplikacją zainstalowaną na telefonie właściciela. 

Drzwi aluminiowe HENSFORT PE78HI Smart obok drzwi PVC z nakładką aluminiową HENSFORT Civis, reprezentowały nową kolekcję drzwi wejściowych, którą przedstawiono w najnowszym katalogu producenta zawierającym aż 100 wzorów. Producent podzielił ofertę na cztery ekskluzywne kolekcje: Premium, Platinum, Magnum oraz Linear. We współpracy z firmami Medos i Wobi Group opracowana została także kolekcja klamek i pochwytów, charakteryzujących się produktami ze stali nierdzewnej oraz dodatkowymi funkcjami SMART, takimi jak czytniki linii papilarnych czy też przyciski wandaloodporne.  Start ery Smart 


Obok drzwi HENSFORT PE78HI Smart, producent zaprezentował także po raz pierwszy drzwi tarasowe HENSFORT HST Smart, wyposażone w pełni zautomatyzowany napęd. Za sprawne ryglowanie i odryglowanie skrzydeł odpowiada ukryty napęd podnoszący, który w połączeniu ze stalowym panelem do obsługi zapewnia temu produktowi  atrakcyjny wygląd. 

HENSFORT na swoim stoisku zaprezentował także okno PVC z nakładką aluminiową w systemie ALUCLIP z roletę podtynkową wyposażoną w interaktywny system napędu radiowego Somfy oraz narożny system okienny ze stepowanym szkłem tzw. Glass Corner.

Zakończone właśnie targi BUDMA, stanowią kolejny punkt naszego road show po najważniejszych europejskich wydarzeniach branżowych. Obecność w Poznaniu wśród liderów branży z pewnością przyczyni się do kreowania wizerunku naszej marki i budowania jej pozycji w świadomości klientów. Przed nami jeszcze w tym kwartale najważniejsze dla branży targi w Norymberdze, a następnie targi we Lwowie. Każde takie wydarzenie wymaga od nas dużego zaangażowania i odpowiedzialności, jednak każde z nich utwierdza nas w przekonaniu, że po prostu warto – podsumowuje Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o.#drzwi_aluminiowe, #okna_PVC, #drzwi_PVC, #okna_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Hensfort

37-700 Przemyśl
ul. Nestora 1
tel.: 16 676 04 30
tel.: 16 678 50 05
Fax: 16 676 04 30
e-mail: biuro@hensfort.pl
https://www.hensfort.com/plPrzygotuj dom na ocieplenie klimatu z OknoPlus

Przygotuj dom na ocieplenie klimatu z OknoPlus

Nawet jeśli tegoroczne lato nie rozpieszcza nas...

DRUTEX przenosi technologię laminowania na wyższy poziom

DRUTEX przenosi technologię laminowania na wyższy poziom

Jeden z największych producentów okien i drzwi w...

Case study FAKRO: stary młyn zyskał nowe, lepsze życie

Case study FAKRO: stary młyn zyskał nowe, lepsze życie

W miejscowości Dmosin Drugi dokonano transformacji...

Drutex S.A. sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu

Drutex S.A. sponsorem elitarnym Pucharu Europy w mini żużlu

DRUTEX S.A. został sponsorem elitarnym Pucharu Europy w...» Więcej na subportalu okna