| Wyświetleń:2263

Fensterbau Frontale kolejnym punktem HENSFORT Roadshow

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o.

fot. Hensfort

Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o.


Jacek Betleja, Export Sales Manager w HENSFORT Sp. z o.o.

fot. Hensfort

Jacek Betleja, Export Sales Manager w HENSFORT Sp. z o.o.

W dniach 18-21 marca w Norymberdze odbędą się Międzynarodowe Targi Okien, Drzwi i Fasad Fensterbau Frontale 2020. Jest to największe wydarzenie branży budowlanej w Europie, gromadzące wystawców z ponad 50 krajów. Wśród nich nie zabraknie również polskiego producenta energooszczędnych okien – firmy HENSFORT.


Targi w niemieckiej Norymberdze to miejsce spotkań liderów branży budowlanej z całej Europy. Przez 3 dni ponad 100 tysięcy odwiedzających będzie mogło zapoznać się z nowościami produktowymi prezentowanymi przez prawie 1400 wystawców.  Targi są szczególnym miejscem dla polskich producentów stolarki okiennej, którzy od kilku lat są liderem eksportu. Jednym z czołowych eksporterów, prezentujących swoją ofertę podczas Fensterbau Frontale 2020, jest operująca na dziewięciu europejskich rynkach firma HENSFORT. 

Targi w Norymberdze to dla nas czas wytężonej pracy i okazja do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na rynku niemieckim. Bazując na doświadczeniu z wcześniejszych targów, jestem przekonany, że oferowana przez nas najwyższa jakość produktów w połączeniu z fachową obsługą i sprawnością działania, znajdą uznanie inwestorów odwiedzających nasze stoisko – mówi Jacek Betleja, Export Sales Manager w HENSFORT Sp. z o.o., odpowiedzialny za rynek niemiecki. Nowości i trendy 


Na targach Fensterbau Frontale można obejrzeć nowości produktowe wiodących firm, podpatrzeć trendy oraz poznać najbardziej zaskakujące rozwiązania wyznaczające kierunek całej branży. W tym roku na szczególną uwagę zasługują systemy proponowane przez firmę HENSFORT. Polski producent przedstawi m.in. wielokrotnie nagradzany rewolucyjny system okien PVC HENSFORT Elegant oraz nagrodzone Złotym Medalem Targów Budma drzwi HENSFORT PE78HI Smart, które wyposażono w automatyczną zasuwnicę SIEGENIA GENIUS CB, charakteryzującą się zintegrowanym, elektronicznym systemem zarządzania oraz sterowanym elektronicznie napędem.

W ramach naszego europejskiego roadshow odwiedziliśmy już targi Made Expo w Mediolanie, Batimat w Paryżu oraz Budma w Poznaniu, teraz przyszedł czas na udział w największym branżowym wydarzeniu roku – Fensterbau Frontale. Obecnością w Norymberdze chcemy potwierdzić naszą silną pozycję rynkową, a wspierać nas w tym będą nasi kluczowi partnerzy – firmy Siegenia i Deceuninck – mówi Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT Sp. z o.o. 


Program targów poza prezentacją produktów obejmuje również szereg paneli dyskusyjnych, konferencji i eventów. W tym roku organizatorzy skupią się na takich tematach jak: cyfryzacja, wentylacja, przystosowanie mieszkania do wieku użytkowników, wykorzystanie światła dziennego oraz procesy ekologiczne przy produkcji okien z tworzyw sztucznych. 

Czujemy satysfakcję, że w zakresie nowoczesnych rozwiązań, idealnie wpisujemy się w tematykę targów. Mogę zapewnić, że odwiedzający nasze stoisko będą pod wrażeniem zarówno naszej ekspozycji, jak i ogólnej atmosfery otaczającej stoisko HENSFORT – dodaje Jacek Wach.


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska HENSFORT podczas targów Fensterbau Frontale w Norymberdze – hala numer 7 stoisko 529.


#drzwi_aluminiowe, #okna_PVC, #drzwi_PVC, #okna_aluminiowe, #fensterbau_frontale

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Hensfort

37-700 Przemyśl
ul. Nestora 1
tel.: 16 676 04 30
tel.: 16 678 50 05
Fax: 16 676 04 30
e-mail: biuro@hensfort.pl
https://www.hensfort.com/plSystemy aluminiowe VIDOK z rabatem 10%

Systemy aluminiowe VIDOK z rabatem 10%

VIDOK oferuje systemy aluminiowe – okna, drzwi i...

Podaruj sobie trochę światła

Podaruj sobie trochę światła

W czasie długiego przebywania w domach należy zadbać o...

Prezes firmy Okna Debow ocenia wpływ koronawirusa na branżę okienną

Prezes firmy Okna Debow ocenia wpływ koronawirusa na branżę okienną

Branża stolarki otworowej w Polsce w coraz większym...

Sukcesywne wznawianie produkcji okien dachowych VELUX w Polsce

Sukcesywne wznawianie produkcji okien dachowych VELUX w Polsce

Fabryki VELUX w Gnieźnie i Namysłowie od 14 kwietnia...

BAJCAR chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej fabryki

BAJCAR chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej fabryki

Bajcar chce wynająć lub sprzedać obiekty swojej...» Więcej na subportalu okna