| Wyświetleń:3127

HENSFORT wdraża technologię V-Perfect

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Park maszynowy HENSFORT

fot. HENSFORT

Park maszynowy HENSFORT


Grzegorz Osada, współwłaściciel Fimtec-Polska

fot. HENSFORT

Grzegorz Osada, współwłaściciel Fimtec-Polska

Krzysztof Gala, Dyrektor Generalny w HENSFORT

fot. HENSFORT

Krzysztof Gala, Dyrektor Generalny w HENSFORT

Wpływający na całą gospodarkę okres pandemii, firma HENSFORT postanowiła efektywnie wykorzystać, intensyfikując prace związane z wdrożeniem technologii V-Perfect, poprawiającej jakość oraz walory estetyczne produkowanych okien. Firma prowadzi zaawansowane testy produkcyjne w oparciu o rozwiązania firmy Fimtec-Polska w nowej hali produkcyjnej w Przemyślu, przygotowując się do sezonu.


Technologia zgrzewu V-Perfect pozwala na idealne połączenie profili i uzyskanie tzw. cienkich zgrzewów. V-Perfect całkowicie eliminuje powstawanie wypływek w procesie łączenia profili i doskonali kontrolę docisku zgrzewu. Wszystko to sprawia, że przed produkowanymi oknami i drzwiami pojawiają się nowe możliwości w kształtowaniu, a co za tym idzie – w tworzeniu jeszcze bardziej estetycznych produktów. 

Technologia V-Perfect to unikat w skali światowej. Daje jej użytkownikom możliwość zgrzewania stolarki z PVC w dotąd nieosiągalnej jakości. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że zgrzewanie kształtowe to już standard wśród liczących się firm, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Liderzy branży wyznaczają nowe trendy, korzystając z naszych technologii, w tym właśnie z V-Perfect®. Cieszę się, że nasza technologia wdrażana jest w tak innowacyjnej firmie jak HENSFORT – mówi Grzegorz Osada, współwłaściciel firmy Fimtec-Polska.


Nowa hala produkcyjna firmy HENSFORT oprócz automatycznych czterogłowicowych robotów do łączenia profili w technologii kształtowej (SL4-FF Evo), została wyposażona m.in. w centrum obróbczo-tnące FABCUT 3B, centrum wkręcająco-wiercące, piły do cięcia stali, wkrętarkę do wzmocnień, frezarki do słupków, agregat wiercący do zawiasów, stoły montażowe i okuwania skrzydeł, najnowszej generacji piłę do listew przyszybowych, podajniki rolkowe, prasę do kontroli jakości i szklenia, piłę jednogłowicową, frezarkę do odwodnień, zestaw stempli kształtowych i podkładek  systemowych oraz streczarkę do okien. Niebawem park maszynowy zostanie wzbogacony dodatkowo o maszynę do okleinowania.

Wdrożenie technologii V-Perfect jest kolejnym punktem w naszej długofalowej strategii rozwoju, którą konsekwentnie realizujemy. To, co charakteryzuje produkty HENSFORT, to jakość, elegancki i nowoczesny design i precyzja wykonania. Teraz, dzięki cienkiemu zgrzewowi i zwiększonej wytrzymałości naroży, odpowiadamy na oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów – dodaje Krzysztof Gala, Dyrektor Generalny w HENSFORT Sp. z o.o.


Wdrożenie technologii V–Perfect nie jest jedyną innowacją w ofercie przemyskiego producenta. W tym roku do stałej oferty produktowej dołączył system okienny HENSFORT Elegant oraz kolekcja 100 wzorów wypełnień drzwiowych. HENSFORT prowadzi także prace badawczo-rozwojowe w ramach projektu o wartości 14 mln złotych.

#stolarka_PVC, #technologia_VPerfect, #produkcja_stolarki, #zgrzewanie

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Hensfort

37-700 Przemyśl
ul. Nestora 1
tel.: 16 676 04 30
tel.: 16 678 50 05
Fax: 16 676 04 30
e-mail: biuro@hensfort.pl
https://www.hensfort.com/pl20-lecie OKNONET: 20 najważniejszych wydarzeń dwóch dekad

20-lecie OKNONET: 20 najważniejszych wydarzeń dwóch dekad

Przyszedł mi do głowy pomysł jednocześnie...

OKNOPLAST z nagrodą TopBuilder dla proekologicznego okna PRISMATIC

OKNOPLAST z nagrodą TopBuilder dla proekologicznego okna PRISMATIC

Okno PRISMATIC od OKNOPLAST zostało docenione w...

GRUPA SOLO sukcesywnie realizuje strategię ekspansji marki

GRUPA SOLO sukcesywnie realizuje strategię ekspansji marki

Od początku tego roku, zgodnie z założeniami...

Buduj i kupuj bezpiecznie z MS więcej niż OKNA

Buduj i kupuj bezpiecznie z MS więcej niż OKNA

Bezpieczeństwo to w dobie epidemii wartość...

Drutex wspiera szpitale

Drutex wspiera szpitale

Specjalistyczny sprzęt i wyposażenie, których zakup...» Więcej na subportalu okna