| Wyświetleń:2528

Bezpieczne zakupy przez szybę z OknoPlus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Bezpieczne zakupy przez szybę z OknoPlus

fot. OknoPlus

Bezpieczne zakupy przez szybę z OknoPlus


W kontekście zaistniałych okoliczności związanych z epidemią koronawirusa w Polsce, dbając o zdrowie i komfort swoich klientów i pracowników, OknoPlus wprowadza #ZakupyPrzezSzybę. Nowe procedury przenoszą większą część działań i kontaktów firmy do bezpiecznej strefy „on-line” oraz gwarantują dodatkowe zabezpieczenie realizacji zamówień.


W dobie Internetu, prawie wszystko można zrobić przez szyby ekranów naszych laptopów i smartfonów. W OknoPlus chcemy to maksymalnie wykorzystać, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo nie tylko naszym pracownikom, ale też klientom, kontrahentom i partnerom. W ramach akcji #ZakupyPrzezSzybę wdrażamy rozwiązania przenoszące większość naszych działań i konsultacji... online. Uruchomiliśmy także program, który gwarantuje klientowi bezpieczeństwo finansowe przeprowadzenia transakcji zakupu okien online – mówi Wacław Figiel, Prezes Zarządu OknoPlus.


OknoPlus do dyspozycji


Konsultacje, prezentacja oferty, zamówienia. OknoPlus jest cały czas do dyspozycji klientów, kontrahentów i partnerów przez telefon, a także via e-mail, Skype i Messenger w standardowych godzinach pracy. Nie trzeba przychodzić do salonu, aby obejrzeć najnowsze propozycje okien. Sprzedawcy zapraszają na wirtualny spacer po wystawie z produktami, podczas którego pokazują ich wygląd, działanie, dostępne warianty. W trakcie takiej prezentacji odpowiadają też na pytania i doradzają w wyborze najlepszych rozwiązań – wszystko tak samo, jak podczas osobistej wizyty w salonie. 

Po wirtualnym, skype’owym spotkaniu przysyłają dokumenty ze szczegółami technicznymi, wyceny, umowy etc. Jeśli coś wymaga doprecyzowania, dostępni są na messengerowym czacie, pod telefonem i mailem. Wszystkie zamówienia realizowane są w normalnym trybie. Od teraz jednak dodatkowo – dla lepszego samopoczucia klientów „w niepewnych czasach epidemii” – wprowadzona została specjalna procedura BEZPIECZNY ZAKUP OKIEN.

W trosce o „biznesowy komfort” naszych klientów przygotowaliśmy coś specjalnego. BEZPIECZNY ZAKUP OKIEN to program opracowany z myślą o tych osobach, które planowały zakup stolarki okiennej tej wiosny lub latem, jednak wstrzymały swoje decyzje z uwagi na obecną sytuację gospodarczą spowodowaną epidemią i obawę o realizację inwestycji – podkreśla Mariusz Kudas, Doradca Klienta OknoPlus.


Bezpieczny zakup okien - jak to działa?


Składa się zamówienie u autoryzowanego przedstawiciela handlowego i wpłaca 100% zaliczki za zamówione okna. Kwota ta lokowana jest i „zamrażana” na specjalnie wyodrębnionym koncie. Po zaksięgowaniu wpłaty bank przesyła klientowi potwierdzenie jej dokonania, a OknoPlus natychmiast rozpoczyna realizację zamówienia. Pieniądze pozostają na tym koncie aż do momentu dostarczenia zamówionych produktów na budowę i/lub zakończenia ich montażu. Dopiero po tym, jak klient potwierdzi realizację zamówienia, wpłacone przez niego środki przesuwane są na właściwe konto OknoPlus. Dzięki takiej procedurze każdy klient zyskuje pewność, że niezależnie od zmian, jakie mogą obecnie zachodzić w branży budowlanej, jego pieniądze są całkowicie bezpieczne, a zamówienie zostanie zrealizowane.

#stolarka_okienna, #zakupy_online, #ZakupyPrzezSzybe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


20-lecie OKNONET: 20 najważniejszych wydarzeń dwóch dekad

20-lecie OKNONET: 20 najważniejszych wydarzeń dwóch dekad

Przyszedł mi do głowy pomysł jednocześnie...

OKNOPLAST z nagrodą TopBuilder dla proekologicznego okna PRISMATIC

OKNOPLAST z nagrodą TopBuilder dla proekologicznego okna PRISMATIC

Okno PRISMATIC od OKNOPLAST zostało docenione w...

GRUPA SOLO sukcesywnie realizuje strategię ekspansji marki

GRUPA SOLO sukcesywnie realizuje strategię ekspansji marki

Od początku tego roku, zgodnie z założeniami...

Buduj i kupuj bezpiecznie z MS więcej niż OKNA

Buduj i kupuj bezpiecznie z MS więcej niż OKNA

Bezpieczeństwo to w dobie epidemii wartość...

Drutex wspiera szpitale

Drutex wspiera szpitale

Specjalistyczny sprzęt i wyposażenie, których zakup...» Więcej na subportalu okna