| Wyświetleń:3842

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jakość i doświadczenie marki OKNOPLAST zostały po raz kolejny docenione przez profesjonalistów z branży budowlanej. Na podstawie ich głosów OKNOPLAST zdobył tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii okna elewacyjne. Ranking organizowany jest corocznie przez Centrum Badawczo-Rozwojowe ASM. 


Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 oznacza, że okna sygnowane marką OKNOPLAST są najchętniej wybieranymi w Polsce. Wyjątkowo wysoka jakość produktów w połączeniu z naszym 26-letnim doświadczeniem w branży okien PVC i wieloma prestiżowymi nagrodami potwierdza silną pozycję marki jako lidera na polskim rynku. Od wielu lat nieustannie poszerzamy nasze kompetencje, by sprostać najbardziej wymagającym potrzebom klientów – Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST. Sukcesy na arenie międzynarodowej


Warto wspomnieć, że OKNOPLAST wyróżnia się również na arenie międzynarodowej. Jest jedną z największych firm z branży okiennej w Europie, która stale umacnia swoją czołową pozycję w krajach takich jak Niemcy, Francja, Włochy czy Belgia. Działania OKNOPLAST sięgają także poza  kontynent europejski. W styczniu br. marka została finalistą na targach budowlanych NAHB International Builders’ Show w USA, gdzie doceniono wykorzystanie najnowocześniejszej technologii przy sterowaniu oknami i drzwiami za pomocą głosu.

Budowlana Marka Roku to jeden z bardziej prestiżowych rankingów w branży budowlanej. Laureaci wybierani są w drodze plebiscytu przez reprezentatywną grupę fachowców. Celem projektu jest wyłonienie najlepszych producentów materiałów budowlanych. W badaniu fachowcy spontanicznie wskazują marki, których produkty używają najczęściej w danym roku oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Organizatorem akcji jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

#Budowlana_Marka_Roku, #okna_elewacyjne, #ranking, #stolarka_okienna, #BMR

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY