Dlaczego warto wybrać okienne konstrukcje aluminiowe?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dostępne w ofercie firmy OknoPlus aluminiowe konstrukcje cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród architektów, jak i prywatnych inwestorów. Powodów jest wiele. 

Rozwiązanie to jest nie tylko funkcjonalne i  przestrzenne, ale także wnosi do domu odrobinę luksusu. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie przy tworzeniu ogrodów zimowych, ale także skutecznie powiększy przestrzeń niewielkiego salonu i jadalni. 

Aluminiowe konstrukcje to dodatkowa przestrzeń, którą można wykorzystać na bardzo wiele sposobów. Pomieszczenie, w którym znajduje się konstrukcja aluminiowa, jest doświetlone naturalnym światłem. Nie tylko czas nasłonecznienia tego typu przestrzeni jest znacznie dłuższy. Nieoceniony jest przede wszystkim efekt estetyczny, wykusza czy ryzalitu. W znaczącym stopniu urozmaica on bryłę domu sprawiając, że budynek staje się bardziej efektowny. Profile aluminiowe OknoPlus dostępne są w palecie blisko 200 barw RAL. Dla osób, które planują stolarkę otworową imitującą drewno, proponujemy konstrukcje ALU ze strukturą drewnopodobną analogiczne do PCW, dzięki czemu całość będzie prezentować się elegancko i jednolicie – mówi Izabela Tryba z firmy OknoPlus.

Reklama

Aluminiowe ogrody zimowe, salony i jadalnie

Przestrzeń zabudowana aluminiową konstrukcją może z powodzeniem pełnić funkcję ogrodu zimowego. Dzięki niemu możemy przez cały rok cieszyć się przydomową oranżerią, w której – niezależnie od pogody na zewnątrz – będziemy relaksować się wśród ulubionych roślin. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie ryzalitu. W zależności od upodobań i potrzeb prywatnych inwestorów, może on stać się częścią pomieszczeń o zupełnie innych funkcjach. Przykładowo: umieszczając w pokoju powiększonym o aluminiową konstrukcję komplet wypoczynkowy, otrzymujemy przytulny salon, pełen naturalnego światła i ciepła. Inną opcją, chętnie wykorzystywana przez prywatnych inwestorów, jest umieszczenie aluminiowej konstrukcji przy jadalni. Mówi się, że centrum ogniska domowego znajduje się w kuchni. Jednak to jadalnia jest miejscem, gdzie cała rodzina zasiada do wspólnego posiłku. Powiększając przestrzeń poprzez aluminiową zabudowę możemy wygospodarować więcej miejsca oraz stworzyć niepowtarzalną atmosferę – wyjaśnia Izabela Tryba.
#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Jak Grupa OKNOPLAST obniżyła rotację pracowników? Studium przypadku

Jak Grupa OKNOPLAST obniżyła rotację pracowników? Studium przypadku

Jak w czasach coraz intensywniejszej rywalizacji o wysoko...

W sercu domu – dobieramy okno do kuchni

W sercu domu – dobieramy okno do kuchni

Projektując kuchnię, powinniśmy pomyśleć nie tylko o...

Nowości i francuskie tradycje na stoisku HENSFORT podczas BATIMAT 2019

Nowości i francuskie tradycje na stoisku HENSFORT podczas BATIMAT 2019

Jedną z najbardziej istotnych nowości prezentowanych na...

Produkty FAKRO sterowane przez sieć WiFi na targach BATIMAT w Paryżu

Produkty FAKRO sterowane przez sieć WiFi na targach BATIMAT w Paryżu

W dniach 04-08.11.2019 we Francji odbyło się jedno z...

DRUTEX zaprezentował ofertę na targach Batimat 2019

DRUTEX zaprezentował ofertę na targach Batimat 2019

DRUTEX już po raz 8 przedstawił swoją ofertę na...» Więcej na subportalu okna