| Wyświetleń:876

Dlaczego warto wybrać okienne konstrukcje aluminiowe?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dostępne w ofercie firmy OknoPlus aluminiowe konstrukcje cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród architektów, jak i prywatnych inwestorów. Powodów jest wiele. 

Rozwiązanie to jest nie tylko funkcjonalne i  przestrzenne, ale także wnosi do domu odrobinę luksusu. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie przy tworzeniu ogrodów zimowych, ale także skutecznie powiększy przestrzeń niewielkiego salonu i jadalni. 

Aluminiowe konstrukcje to dodatkowa przestrzeń, którą można wykorzystać na bardzo wiele sposobów. Pomieszczenie, w którym znajduje się konstrukcja aluminiowa, jest doświetlone naturalnym światłem. Nie tylko czas nasłonecznienia tego typu przestrzeni jest znacznie dłuższy. Nieoceniony jest przede wszystkim efekt estetyczny, wykusza czy ryzalitu. W znaczącym stopniu urozmaica on bryłę domu sprawiając, że budynek staje się bardziej efektowny. Profile aluminiowe OknoPlus dostępne są w palecie blisko 200 barw RAL. Dla osób, które planują stolarkę otworową imitującą drewno, proponujemy konstrukcje ALU ze strukturą drewnopodobną analogiczne do PCW, dzięki czemu całość będzie prezentować się elegancko i jednolicie – mówi Izabela Tryba z firmy OknoPlus.

Reklama

Aluminiowe ogrody zimowe, salony i jadalnie

Przestrzeń zabudowana aluminiową konstrukcją może z powodzeniem pełnić funkcję ogrodu zimowego. Dzięki niemu możemy przez cały rok cieszyć się przydomową oranżerią, w której – niezależnie od pogody na zewnątrz – będziemy relaksować się wśród ulubionych roślin. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie ryzalitu. W zależności od upodobań i potrzeb prywatnych inwestorów, może on stać się częścią pomieszczeń o zupełnie innych funkcjach. Przykładowo: umieszczając w pokoju powiększonym o aluminiową konstrukcję komplet wypoczynkowy, otrzymujemy przytulny salon, pełen naturalnego światła i ciepła. Inną opcją, chętnie wykorzystywana przez prywatnych inwestorów, jest umieszczenie aluminiowej konstrukcji przy jadalni. Mówi się, że centrum ogniska domowego znajduje się w kuchni. Jednak to jadalnia jest miejscem, gdzie cała rodzina zasiada do wspólnego posiłku. Powiększając przestrzeń poprzez aluminiową zabudowę możemy wygospodarować więcej miejsca oraz stworzyć niepowtarzalną atmosferę – wyjaśnia Izabela Tryba.
#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Model ETERNITY w ofercie produktów premium od PLASTIXAL

Model ETERNITY w ofercie produktów premium od PLASTIXAL

Do kolekcji okien firmy PLASTIXAL w klasie premium...

Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny, gorący...

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

Jakość i doświadczenie marki OKNOPLAST zostały po raz...

Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym

Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym

Stworzenie pełnej aranżacji polega na odpowiednim...

Okna w domu a strony świata

Okna w domu a strony świata

W całym procesie planowania budowy niezwykle istotne...» Więcej na subportalu okna