| Wyświetleń:453

OPTIC – stolarka MATPLAST w technologii zgrzewania kształtowego

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

OPTIC

fot. MATPLAST | OPTIC

MATPLAST wprowadził do sprzedaży okna i drzwi tworzone z wykorzystaniem technologii zgrzewania kształtowego, którą nazwano wewnętrznie – OPTIC. 

Rozwiązanie zgrzewania kształtowego pozwala na osiągnięcie niespotykanej jakości wykonania. Umożliwia ono uzyskanie najwyższej jakości zgrzewów w narożach każdej konstrukcji, a jednocześnie eliminuje proces oczyszczania połączeń, dając w efekcie niemal niewidoczne miejsca zgrzania profili PVC. Nowy sposób obróbki może być stosowany dla dowolnego kształtu i koloru profili, również dla tych sprawiających dotychczas wiele problemów z w pełni estetycznym wykończeniem.

Omawiana technologia jest tak przełomowa i nowatorska, że musimy wręcz podkreślić, że dotychczas w Polsce wdrożyło ją do swojej produkcji tylko kilku producentów, a jednym z nich jesteśmy właśnie my. Uważamy to za kolejne dokonanie w naszej działalności i kolejny krok na drodze do oferowania najlepszych, indywidualnie dopasowanych produktów. Wysoką jakość i innowacyjność naszej oferty docenią z pewnością klienci poszukujący rozwiązań na lata, które wyróżniają się na rynku – mówią przedstawiciele fabryki MATPLAST.Reklama

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

OPTIC

fot. MATPLAST

OPTIC

» Więcej na subportalu okna