| Wyświetleń:546

Centrum Stolarki Otworowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Centrum Stolarki Otworowej zajmuje się częściową prefabrykacją i sprzedażą okien, drzwi, bram, rolet, okien dachowych, a także ogrodów zimowych. 

Przedsiębiorstwo posiada duże doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, instytucjonalnych, dużych inwestycji budowlanych, a także eksporcie okien do Niemiec, Szwecji, Norwegii, Holandii, Francji, Grecji czy Czech. Oferuje produkty w systemach PVC (VEKA, Aluplast, Energeto Passiv), drewnianych (IV 68, IV 78, IV 92 mm) oraz aluminiowych (Ponzio, Aliplast, Aluprof). Wraz z dostawą dla wymagającym klientom świadczy prawidłowy i profesjonalny montaż trójwarstwowy okien. Do tego celu stosuje folie paroprzepuszczalne, paroszczelne lub taśmy rozprężne firmy Tremco Illbruck, a także – w strefie docieplenia – konsole montażowe JB-D.

W ofercie są także bramy segmentowe, rolowane, uchylne, rozwierne oraz przemysłowe (firmy Wiśniowski), rolety zewnętrzne aluminiowe i PVC (firmy Portos), a także okna dachowe Velux, Fakro i Roto. Centrum Stolarki Otworowej obsługuje zarówno klientów indywidualnych w kraju i za granicą, jak i firmy wykonujące duże zadania przetargowe i inwestycyjne (szkoły, przedszkola, hale sportowe, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne).


Reklama

Szczególnie zapraszamy do kontaktu z nami osoby indywidualne i firmy rozpoczynające budowę domów mieszkalnych, aby na etapie projektu bądź fundamentu ustalić wszystkie ważne szczegóły dotyczące wielkości i położenia otworów okiennych i drzwiowych. Bardzo ważnym elementem jest wysokość i rodzaj nadproży w celu uniknięcia na kolejnych etapach budowy poważnych problemów z doborem optymalnych parametrów zamawianej stolarki otworowej, o czym przekonał się już niejeden Inwestor, który w fazie zamawiania stolarki musiał decydować się na okna balkonowe/tarasowe o wysokości 190 czy tez ekstremalnie 180 cm – przestrzega Paweł Obolewicz, właściciel firmy.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

TERMOOKNA

59-500 Złotoryja
pl. Chojnowska 2
tel.: +48 76 87 81 874
tel.: +48 733 443 600
Fax: +48 76 75 30 258
e-mail: info@termookna.pl
https://termookna.pl/
https://www.facebook.com/TermoOkna/Model ETERNITY w ofercie produktów premium od PLASTIXAL

Model ETERNITY w ofercie produktów premium od PLASTIXAL

Do kolekcji okien firmy PLASTIXAL w klasie premium...

Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny, gorący...

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

Jakość i doświadczenie marki OKNOPLAST zostały po raz...

Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym

Wybieramy okna do domu w stylu tradycyjnym i nowoczesnym

Stworzenie pełnej aranżacji polega na odpowiednim...

Okna w domu a strony świata

Okna w domu a strony świata

W całym procesie planowania budowy niezwykle istotne...» Więcej na subportalu okna