| Wyświetleń:2498

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie ze wsparciem firmy Awilux

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dla firm odpowiedzialnych społecznie obecny okres nie jest czasem bezruchu, lecz momentem, który zmusza do działania. Firma Awilux, producent okien i drzwi, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i zgłaszanymi brakami w jednostkach medycznych, wsparł finansowo Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie.

Awilux postanowił przekazać na rzecz leszczyńskiego szpitala kwotę 50 000 zł. Cała suma została przekazana na zakup nowoczesnego urządzenia do dezynfekcji karetek i sal chorych oraz na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie. Awilux, jako jedna z pierwszych firm w regionie, zaoferowała swoje wsparcie szpitalowi, pomagając zachować najwyższe środki bezpieczeństwa i niezakłóconą pracę instytucji.

Zachęcam do wsparcia leszczyńskiego szpitala oraz innych lokalnych placówek zdrowia przez inne firmy naszego regionu.  Niedobory środków ochrony osobistej i sprzętu do walki z koronawirusem są katastrofalne. Tylko wspólne i odpowiedzialne działania pomogą przejść nam przez tą trudną i niemożliwą do przewidzenia w skutkach sytuację – mówił Marek Sprengel, prezes firmy Awilux.Dla dobra pracowników

Zarząd firmy Awilux poinformował także, że na czas trwania epidemii i kryzysu zawiesza wypłatę swoich wynagrodzeń i wprowadza ograniczenia inwestycyjne dotyczące nowych realizacji. Są to działania wyprzedzające i poczynione w celu zabezpieczenia wypłaty przyszłych płac dla swoich pracowników w kolejnych miesiącach.

Biznes w czasach pandemii

Mimo trudnej sytuacji w Polsce i na świecie, leszczyński producent okien nadal utrzymuje produkcję i kontynuuje już rozpoczęte inwestycje, zachowując przy tym wszelkie środki bezpieczeństwa, które pomogą przetrwać w chwilach globalnego kryzysu.

Chcemy poinformować, że wszystkie rozpoczęte do tej pory inwestycje przebiegną bez zmian. Nasz zakład pracuje przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. Tych samych zasad przestrzegamy podczas przeprowadzania pomiarów oraz montażu naszych rozwiązań. Jednocześnie informujemy, że nasze biura zlokalizowane w Lesznie oraz w Łodzi zostały na czas kwarantanny zamknięte, a wszystkich obecnych i potencjalnych odbiorców zachęcamy do komunikacji telefonicznej lub mailowej – mówi prezes Awilux.

Aktualna sytuacja wymaga zdroworozsądkowego działania oraz podejmowania decyzji, które pomogą przetrwać czas kryzysu. Awilux dba o zabezpieczenie pracowników, a przekazując darowiznę na Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie, wydatnie pomaga w walce z nierównym rywalem, którym jest pandemia koronawirusa.

#produkcja_stolarki, #koronawirus

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Jak usunąć starą folię zabezpieczającą z okien PVC?

Jak usunąć starą folię zabezpieczającą z okien PVC?

W poprzednim tekście tłumaczyliśmy, kiedy zdjąć...

Premiera w OknoPlus: Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła

Premiera w OknoPlus: Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła

Powiększa się rodzina Reveal – aluminiowych...

Case study FAKRO: wielofunkcyjna przestrzeń relaksu

Case study FAKRO: wielofunkcyjna przestrzeń relaksu

Zaciszna przestrzeń została zaprojektowana w salonie na...

Budujesz dom – zrób to dobrze. Live z architektem Robertem Koniecznym

Budujesz dom – zrób to dobrze. Live z architektem Robertem Koniecznym

FAKRO zaprasza na spotkanie live „Budujesz dom –...

Muzyczne inspiracje w nowym spocie reklamowym HENSFORT

Muzyczne inspiracje w nowym spocie reklamowym HENSFORT

HENSFORT zaprezentował swój nowy spot reklamowy. W...» Więcej na subportalu okna