Adam Krużyński nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży Grupy Nice

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Adam Krużyński nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży Grupy Nice

fot. NICE

Adam Krużyński nowym Dyrektorem ds. Sprzedaży Grupy Nice


Wieloletni Dyrektor Zarządzający Nice Polska z początkiem marca 2018 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży (Chief Sales Officer) w grupie Nice. Od tej pory będzie zarządzał sprzedażą realizowaną przez Nice S.p.A na ponad 100 rynkach geograficznych na całym świecie oraz firmy znajdujące się w grupie Nice (Elero, King Gates, E.T. Systems, Silentron, Peccinin, HySecurity) oraz nadzorował oddziały Nice (subsidiaries) zlokalizowane w 20 krajach na całym świecie. 


Adam Krużyński na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży zastąpił Włocha Simone Donzelli. Oficjalna prezentacja nowego CSO Grupy odbyła się podczas Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie. Wtedy to podczas Nice Leadership Meeting, Adam Krużyński został przedstawiony managerom Nice z całego świata, jako osoba, która od tej pory zarządzać będzie sprzedażą grupy. 

Adam Krużyński jest związany z firma Nice od 2000 roku. Pracę dla Nice Polska rozpoczął jako osoba zarządzająca sprzedażą w regionie, by po kilkunastu miesiącach awansować, obejmując fotel Dyrektora ds. Handlowych, a od 2006 zarządzał firmą piastując stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Podczas swojej pracy dla Nice Polska, Pan Adam dał się poznać jako doskonały manager, a pod jego kierownictwem Nice Polska stała się liderem sprzedaży w branży automatyki dla domu. Ostatnie kilka lat to czas stabilnego, dwucyfrowego wzrostu sprzedaży oraz moment uruchomienia wielu nowych projektów z zakresu profesjonalizacji sieci sprzedaży i implementacji nowych komplementarnych produktów do oferty firmy. Nominacja Adama Krużyńskiego na stanowisko Dyrektora Sprzedaży jest efektem nowego spojrzenia włoskich właścicieli na rozrastającą się Grupę z perspektywy międzynarodowej i wprowadzenie do firmy osób o innym niż włoski stylu zarządzania. Od kilku lat Nice sukcesywnie realizuje przyjętą strategię rozwoju polegającą na akwizycji nowych marek i umacnianiu swojej pozycji na nowych rynkach geograficznych. Wystarczy tylko wspomnieć, że w obecnej chwili w skład grupy Nice wchodzą przedsiębiorstwa z Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki. W związku z tym faktem słuszność koncepcji uwzględnienia różnorodności i wielokulturowości w strukturach zarządu spółki wydaje się być bezdyskusyjna. 

Zmiany personalne w Nice Polska w żadnym stopniu nie wpłyną na pozycję firmy na polskim rynku automatyki domowej, gdzie od lat jesteśmy liderem – zapewnia Adam Krużyński. – Będziemy dalej kroczyć obraną drogą rozwoju i inwestycji oraz pielęgnować relacje biznesowe, które są kamieniem milowym sukcesu firmy Nice w Polsce. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że choć przyjdzie mi teraz zarządzać sprzedażą również w innych, rozsianych po całym świecie filiach i firmach rodziny Nice, to Polska pozostaje dla grupy bardzo ważnym rynkiem zbytu. Rynkiem, który jest mi wyjątkowo bliski i którego rozwój będę śledził i wspierał ze szczególną uwagą. 


#automatyka_bramowa, #automatyka_domowa, #nice, #napedy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Jak ograniczyć naturalne zjawisko gofrowania (falowania) tkaniny osłonowej? Zapowiedź.

Jak ograniczyć naturalne zjawisko gofrowania (falowania) tkaniny osłonowej? Zapowiedź.

Rozpoczynamy cykl artykułów: Jak ograniczyć naturalne...

Somfy z nagrodą World Building Innovation Award na targach BATIMAT

Somfy z nagrodą World Building Innovation Award na targach BATIMAT

W podparyskim Parc des Expositions de Villepinte odbyły...

Dni Otwartych Markiz 2020

Dni Otwartych Markiz 2020

Ruszyły przygotowania do akcji Dni Otwartych Markiz...

KRISHOME – tu się kupuje komplet stolarki

KRISHOME – tu się kupuje komplet stolarki

Koncepcja sprzedaży kompletu stolarki w spójnej sieci...

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann,...» Więcej na subportalu osłony, bramy