Inteligentna brama MIWI-URMET

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Inteligentna brama MIWI-URMET

fot. MIWI-URMET

Inteligentna brama MIWI-URMET


Inteligentna brama MIWI-URMET

fot. MIWI-URMET

Inteligentna brama MIWI-URMET

Inteligentna brama MIWI-URMET

fot. MIWI-URMET

Inteligentna brama MIWI-URMET

W ofercie MIWI-URMET jest już dostępna nowa linia automatyki bramowej standardowo wyposażona w moduł WIFI z funkcją zdalnego sterowania i konfigurowania przez urządzenia mobilne. Teraz użytkownik może sterować (i obserwować) swoją bramę z dowolnego miejsca na Ziemi za pomocą smartfonu lub tabletu.


Nowa linia inteligentnych napędów POWERTECH obejmuje cztery zestawy: trzy modele siłowników do bram wjazdowych uchylnych oraz zestaw z motoreduktorem do bram przesuwnych. 

» A5 to bardzo wąski siłownik (o przekroju 68 mm) idealny na wąskie, metalowe słupki i lekkie bramy o szerokości skrzydła do 2,5 m. Siłownik można opcjonalnie wyposażyć w regulowane krańcówki mechaniczne, co umożliwia montaż na bramie bez stopek. Aluminiowa, minimalistyczna i symetryczna obudowa siłownika dobrze komponuje się z bramami o nowoczesnym wykończeniu.

» PW200 jest wąskim, niesymetrycznym siłownikiem wrzecionowym z wysuwem czołowym. Prosty system odblokowania przekładni siłownika zabezpieczony jest kluczem. Podobnie jak wszystkie pozostałe siłowniki, zasilany jest bezpiecznym napięciem 24VDC.

» PW220 to silny, symetryczny siłownik o maksymalnej sile nacisku 2500N  dedykowany do bram o masie do 200 kg i szerokości skrzydła do 2,5 m. Wbudowane, regulowane krańcówki mechaniczne umożliwiają ustalenie pozycji zamkniętej i otwartej bramy nawet bez stopek.

W zestawach z siłownikami znajdują  się: sterownik PC190 z odbiornikiem radiowym i dwa piloty czterokanałowe PR4. Piloty wyposażone są (z boku obudowy) w wyłącznik, którym można wyłączyć pilot aby nie zadziałał przypadkowo, np. podczas noszenia w torebce lub kieszeni. Sterownik posiada wbudowaną kartę ładowania, do której wystarczy podłączyć szeregowo dwa akumulatory 12V/2,2Ah, aby zapewnić zasilanie awaryjne w przypadku braku zasilania sieciowego. Po przywróceniu zasilania sieciowego akumulatory zostaną automatycznie doładowane. Ponadto do sterownika można podłączyć zamek elektryczny, lampę sygnalizacyjną, przyciski: sterowania bramą i funkcją „furtka” oraz dwie linie urządzeń bezpieczeństwa (np. fotokomórki, pętlę indukcyjną lub listwę krawędziową). Logikę pracy tych urządzeń należy ustawić w menu sterownika.

» PSA1000 to silny motoreduktor napędzany silnikiem 230VAC o mocy 420W, który może obsługiwać przesuwne bramy rezydencyjne o masie do 1000 kg. Zapewnia przy tym dużą prędkość liniową bramy wynoszącą 12 m/min. Dźwignia odblokowania samohamownej przekładni (przy obsłudze ręcznej) zabezpieczona jest zamkiem na klucz. Sterownik umożliwia zsynchronizowanie pracy dwóch napędów PSA1000 podwójnej bramy przesuwnej, gdy jedno przęsło otwiera się w lewo a drugie w prawo. Ponadto można płynnie wyregulować moment obrotowy oraz przeciążenie (system amperometryczny).

Każdy ze sterowników wyposażony jest w moduł WiFi z anteną (złącze SMA) podłączony przewodowo ze sterownikiem. Moduł musi znajdować się w zasięgu domowego rutera WIFI, aby była możliwość sterowania bramą z urządzeń mobilnych. Po sparowaniu urządzeń i pobraniu na urządzenie mobilne bezpłatnej aplikacji EyeOpen (działa pod systemami Android oraz IoS) należy skonfigurować swoje hasło dostępu do modułu. Teraz będzie możliwy podgląd aktualnego stanu bramy (zamknięta/otwarta/w ruchu), sterowanie bramą oraz otrzymywanie komunikatów PUSH o każdym zdarzeniu, nawet o otwarciu bramy za pomocą pilota przez innego użytkownika. 

Instalator, po zalogowaniu do modułu, może zdalnie dokonać diagnostyki systemu i przeprogramować ustawienia, np. logikę pracy, czas pauzy itp. (posiada dostęp do wszystkich parametrów). Aplikacja dostępna jest w języku polskim, a jej obsługa jest intuicyjna. Wielu użytkowników może z niej obsługiwać wiele bram w różnych lokalizacjach. 

System można rozbudować o:

» Dzwonek bezprzewodowy, który składa się z przycisku zewnętrznego oraz dzwonka montowanego wewnątrz domu. Oba urządzenia są bezprzewodowe, zasilane bateryjnie. Po naciśnięciu przycisku wywołania przez gościa, dzwonek wewnętrzny odtworzy dźwięk (do wyboru 52 różne sygnały), a urządzenia mobilne poinformują użytkowników komunikatem PUSH.

» Kamerę zewnętrzną z lokalnym zasilaczem oraz komunikacją WIFI, co umożliwia użytkownikom aplikacji EyeOpen podgląd obrazu (np. bramy, podwórza) na żywo w dowolnej chwili. Wysoką jakość obrazu w warunkach niedostatecznego oświetlenia zapewnia wbudowany w kamerę reflektor podczerwieni.

#napedy_bramowe, #automatyka_bramowa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Żaluzje fasadowe – niezbędna ochrona domu, zwłaszcza w chłodne dni

Żaluzje fasadowe – niezbędna ochrona domu, zwłaszcza w chłodne dni

Chociaż żaluzje fasadowe są często utożsamiane z...

Trendy 2020: Najmodniejsze dekoracje okienne

Trendy 2020: Najmodniejsze dekoracje okienne

Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz dokonać pewnych...

Ruszyła THERMOPROMOCJA marki WIŚNIOWSKI

Ruszyła THERMOPROMOCJA marki WIŚNIOWSKI

THERMOPROMOCJA przygotowana przez markę WIŚNIOWSKI...

KRISPOL Kreatorem Budownictwa Roku

KRISPOL Kreatorem Budownictwa Roku

Mijający rok był produktywny dla marki KRISPOL....» Więcej na subportalu osłony, bramy