| Wyświetleń:795

Nowe Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie

fot. Nice Polska

Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie


Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie

fot. Nice Polska

Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie

Nice Polska we współpracy z firmą Pluscom rozwija Autoryzowane Centrum Szkoleniowe w Jaworznie. Do dyspozycji kursantów udostępniona została nowa przestrzeń, pozwalająca zwiększyć liczbę i zakres przeprowadzanych szkoleń. Zmiany poczynione w obiekcie pozwolą na przeszkolenie nawet 16-stu osób podczas jednej sesji. 


Nowa sala szkoleniowa, oznakowania budynku oraz modyfikacja strony internetowej to tylko kilka najbardziej znaczących zmian, wprowadzonych przez firmę Pluscom, która jest podmiotem realizującym szkolenia. Sala szkoleniowa została wyposażona w pełną gamę produktów Nice. Będzie umożliwiać przeprowadzenie szkoleń dla kandydatów na Licencjonowanych Instalatorów Nice oraz szkoleń przedłużających Licencję Instalatora Nice na najwyższym poziomie. 

Firma Nice od lat przykłada szczególną wagę do szkolenia instalatorów. Dzięki systemowi szkoleń oraz autorskiemu programowi licencyjnemu ich praca staje się prostsza. Nowe centrum daje nie tylko możliwość zapoznania się z automatyką Nice, ale jest również platformą wymiany doświadczeń, pomysłów i opinii. 

Cieszę się, że firma Pluscom powiększyła przestrzeń szkoleniową, podnosząc jakość oferowanych usług. W dzisiejszych czasach wiedza jest bardzo ważna, a inwestycje w szkolenia pracowników zaowocują w przyszłości jeszcze lepszą obsługą klientów oraz podniosą jakość wykonywanych instalacji. Rozwój naszego regionalnego punktu szkoleniowego jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, które jest kształtowane przez rozwój Programu Licencyjnego Nice – mówi Marcin Skrobisz, Dyrektor Zarządzający Nice Polska. 


Firma Pluscom szkoli Instalatorów nie tylko w zakresie automatyki wjazdowej. W nowej lokalizacji o powierzchni ok. 60 mkw. prowadzone są również szkolenia z systemów domofonowych i wideodomofonowych. Ponadto, w niedalekiej przyszłości ruszą szkolenia z monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, kontroli dostępu czy montażu bram garażowych. Ogromną zaleta nowego Centrum Szkoleniowego jest jego lokalizacja w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi S1, pozwalająca na szybki dojazd z całej południowej Polski. 

Możliwość powiększenia portfolio szkoleniowego jest dla nas bardzo istotna, dlatego zainwestowaliśmy w większą salę szkoleniową. Nowa sala to przede wszystkim wyższy komfort zarówno dla kursantów, jak i dla prowadzącego szkolenie, większa powierzchnia na ekspozytory oraz łatwiejszy dostęp do nich, za czym idzie lepsza efektywność części praktycznej – mówi Artur Szóstak, współwłaściciel firmy Pluscom. 


Na szkolenia w firmie Pluscom, mieszczącej się przy ul. Grunwaldzkiej 252a w Jaworznie, można zapisać się na stronie internetowej www.nice.pl (należy się zalogować do Strefy Partnera Nice), jak również poprzez stronę internetową www.pluscom.pl (dla Klientów z bazy firmy Pluscom).

#smart_home, #dom_inteligentny, #automatyka_oslonowa, #automatyka_domowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/Wyniki głosowania na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej

Wyniki głosowania na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej

Wyścig Hansa Andersena z 2017 roku otrzymał najwięcej...

Nice otwiera drzwi do Inteligentnego Domu FIBARO

Nice otwiera drzwi do Inteligentnego Domu FIBARO

Gdy w sierpniu 2018 Nice i FIBARO połączyły siły,...

Walcząc z upałami, czyli jak zmniejszyć nagrzewanie się pomieszczeń latem

Walcząc z upałami, czyli jak zmniejszyć nagrzewanie się pomieszczeń latem

Coraz częściej spotykanym problemem w okresie letnim...

Okna przesuwne a montaż rolet

Okna przesuwne a montaż rolet

EKO-OKNA prezentują rozwiązania, które pozwolą nam na...

Wybieramy podtynkowe systemy roletowe

Wybieramy podtynkowe systemy roletowe

Inwestycja w ich zakup zwraca się w niższych rachunkach...» Więcej na subportalu osłony, bramy