| Wyświetleń:272

Nowa brama garażowa Nice ISO 60 z grubszym panelem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nice Polska

fot. Nice Polska |

Użytkownicy bram garażowych coraz częściej zwracają uwagę na właściwości izolacyjne produktów stosowanych w budynkach mieszkalnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, Nice Polska wprowadził do oferty nowy rodzaj bramy garażowej wykonany z paneli o grubości 60 mm – Nice Design ISO 60. 

Dzięki zastosowaniu grubszych paneli możliwe było uzyskanie rewelacyjnego wyniku współczynnika przenikalności cieplnej. Dla większej bramy segmentowej udało nam się uzyskać wartość nawet U=0,94 W/m²K! W porównaniu do paneli o grubości 40 mm uzyskujemy właściwości lepsze nawet o 30% – zauważa Dariusz Królik, Product Manager ds. bram garażowych w Nice Polska. Grubość 60 mm zachowana jest na całej wysokości panelu, także w miejscach łączenia. Podwójne uszczelnienie między panelami zwiększa szczelność bramy. – Dodatkowo zastosowane zostały dwuwargowe uszczelki boczne na całej wysokości, po obydwóch stronach otworu garażowego. Nie można zapomnieć także o zastosowanej dwuwargowej uszczelce górnej – w połączeniu ze specjalną konstrukcją łuku górnego zapewnia ona optymalne doszczelnienie i docisk górnej sekcji do nadproża – dodaje Dariusz Królik. Co więcej, podwójna uszczelka dolna wyposażona została w standardzie w dodatkową uszczelkę jednowargową, co zwiększa szczelność bramy w miejscu styku z podłożem.

Brama Nice Design ISO 60 dostępna jest obecnie w 55 wymiarach standardowych, w opcji bramy ręcznej, bramy automatycznej z napędem Shel lub bramy automatycznej z napędem Spin, we wszystkich dostępnych kolorach i okleinach.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/