| Wyświetleń:391

Społecznie obecni. KRISPOL

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dynamicznie rozwijająca się firma KRISPOL buduje swoją pozycję na rynku europejskiej stolarki otworowej opierając swoje działanie na czterech filarach. Stawia na inwestycje w firmę, produkty, kompetencje pracowników, a także działania CSR.


Po pierwsze produkt


KRISPOL funkcjonuje w branży już od blisko trzydziestu lat. Od tego czasu przedsiębiorstwo rozwinęło się do rangi europejskiego producenta. Rok 2018 obfitował w wiele sukcesów spółki – swoją premierę miały dwa duże projekty biznesowe. W lutym zostały wdrożone innowacyjne salony stolarki otworowej KRISHOME, w czerwcu centra kompetencyjne obsługujące projekty biznesowe. Jednocześnie KRISPOL wciąż inwestuje w rozwój produktów.

Mijający rok był dla nas szczególny – bardzo intensywny, obfitujący w ważne wydarzenia, które mają wpływ na przyszłość spółki, a także pomyślny rynkowo. Postawiliśmy duży nacisk na rozwinięcie kompleksowej oferty produktów dla domu oraz rozwiązań dla biznesu. Cieszy nas, że efekt tych działań odnotowaliśmy również we wzroście sprzedaży we wszystkich grupach asortymentowych. To potwierdza słuszność obranego przez nas kierunku – mówi Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy KRISPOL.


Inwestycja w kompetencje


Strategia polegająca na synergii innowacyjnych produktów z dbałością o wykwalifikowanych specjalistów zaowocowała uzyskaniem statusu „Friendly Workplace.” 

Na wysokiej pozycji w naszych działaniach wizerunkowych stawiamy employer branding, który według nas jest kluczowy. Jesteśmy dumni, że idea Work-life balance, którą wyznajemy na co dzień, przełożyła się na prestiżowy tytuł „Friendly Workplace”. Nasi pracownicy mogą liczyć na zrównoważony rozwój kariery zawodowej – dofinansowujemy szkolenia czy kursy, ale również wspieramy pracownicze inicjatywy, np. sportowe przedsięwzięcie KRISPOL Active Team. W trudnym dla wielu pracodawców momencie chętnych do pracy w naszej firmie nie brakuje – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, Pełnomocnik Zarządu firmy KRISPOL ds. Rozwoju Organizacji. 


Podatek od sukcesu


KRISPOL każdego dnia udowadnia swoje zaangażowanie społeczne, często nazywając je żartobliwie „podatkiem od sukcesu”. Firma rzadko komunikuje spectrum działań, które prowadzi, jednak jest bardzo dumna ze współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce. W czerwcu 2018 roku firma uruchomiła projekt stypendialny „Okno z widokiem na przyszłość”. Za ten projekt wyrównywania szans wśród dzieci, spółka otrzymała specjalne wyróżnienie SOS, tym samym dołączając do największych darczyńców stowarzyszenia, takich jak Nivea, Johnson&Johnson czy Kulczyk Foundation. 

KRISPOL od 2 lat angażuje się również w wymianę starych okien w Wioskach SOS. Z nowych okien korzystają już mali mieszkańcy domów w Biłgoraju, Siedlcach i Ustroniu. Pracownicy KRISPOL corocznie angażują się w akcję Mikołaj na rzecz podopiecznych stowarzyszenia – to ważny punkt w przedświątecznym kalendarzu firmy.

Jako partner kampanii społecznej DOBRY MONTAŻ, spółka współtworzy w Polsce nowy zawód „Montera Stolarki Budowlanej”, angażując się między innymi w stworzenie podręczników do nauki zawodu. Wiosną, w siedzibie firmy we Wrześni, uczniowie z trzech szkół wezmą udział w szkoleniach produktowych i montażowych pod okiem najlepszych specjalistów. KRISPOL udzieli młodym fachowcom pomocy w znalezieniu pracy w salonach KRISHOME na terenie całej Polski.

Spółka włącza się w promocję szeroko pojętego bezpieczeństwa polskich domów i mieszkań. Jako jedna z pierwszych firm dołączyła do projektu DOM BEZPIECZNY i wspólnie z  koalicjantami dzieli się ekspercką wiedzą w imię idei „Razem sprawimy, że będzie bezpieczniej!”.

Sport w DNA


Przez lata promocja sportu stała się znakiem rozpoznawczym KRISPOL i jest ważnym elementem wizerunku producenta. Potwierdza to wybór na Ambasadora marki Łukasza Piszczka – jednego z najbardziej utytułowanych europejskich piłkarzy. Ważne miejsce zajmuje pierwszoligowa drużyna APP KRISPOL Września, która aktualnie jest na szczycie tabeli Pierwszej Ligi Piłki Siatkowej. To nie tylko duma firmy, ale również całej lokalnej społeczności Wrześni. Spółka jest również stale obecna przy ważnych wydarzeniach i dyscyplinach sportowych, w tym piłce nożnej i ręcznej, a także sportach motorowych. Wszystkie te działania są wpisane na stałe w serce firmy i są z nią integralnie związane.

#salony_stolarki, #bramy, #okna_pvc, #drzwi_pvc, #KRISHOME, #warsztaty_KRISPOL

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

KRISPOL Sp. z o.o.

62-300 Września
Psary Małe, ul. Budowlana 1
tel.: 061 662 41 00
Fax: 061 436 76 48
e-mail: biuro@krispol.pl
https://krispol.pl/
https://www.facebook.com/KRISPOLpl/Jak branża stolarki otworowej i automatyki budynkowej radzi sobie w dobie pandemii?

Jak branża stolarki otworowej i automatyki budynkowej radzi sobie w dobie pandemii?

Sprawdźmy, jak reprezentanci, funkcjonujący na rynku...

Wybierz najlepszy bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej z Nice

Wybierz najlepszy bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej z Nice

Na zakończenie współpracy Nice, wraz z Polskim...

Marka Somfy zaprasza do zabawy Rysujemy dla Mamy

Marka Somfy zaprasza do zabawy Rysujemy dla Mamy

Somfy, jeden z liderów branży automatyki domowej oraz...

Nowoczesna stodoła – jak dobrać kolor bramy, okien, drzwi

Nowoczesna stodoła – jak dobrać kolor bramy, okien, drzwi

Nowoczesne stodoły i ich charakterystyczna prostota...

Modnie w Oknie: Darmowe próbki tkanin i lameli

Modnie w Oknie: Darmowe próbki tkanin i lameli

Serwis www.modniewoknie.pl uruchomił nowe...» Więcej na subportalu osłony, bramy