Nice szkoli Partnerów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Program Partner Roku 2009 wdrożony przez Nice Polska ma na celu podniesienie jakości współpracy i standaryzację sieci sprzedaży Nice - lidera branży automatyki dla domu, a jego ideą jest wyłonienie i nagrodzenie najsolidniejszych Partnerów Handlowych współpracujących z Nice.

W ramach sesji szkoleniowej w Nice Polska odbywają się 3 rodzaje szkoleń - warsztaty produktowe, sprzedażowe oraz menedżerskie. W czasie 20 dni szkoleniowych przeszkolonych zostanie ok. 300 osób z firm zgłoszonych do Programu Partner Roku 2009. Zgodnie z Regulaminem Programu udział w poszczególnych szkoleniach zapewni kandydatom spełnienie kolejnych wymagań w Programie i tym samym przybliży ich do uzyskania wyjątkowego wyróżnienia w postaci prestiżowego tytułu Partner Roku Nice 2009. 


Reklama

W ramach warsztatów produktowych pn. „Nowoczesne technologie Nice” uczestnicy zyskają wiedzę i umiejętności na temat nowości produktowych z bogatej i różnorodnej oferty Nice, jak również poznać Nice jako solidną markę w biznesie oraz jako wszechstronnego dostawcę automatyki domowej. Celem szkolenia „Trening umiejętności sprzedażowych” jest zwiększenie efektywności działania firm współpracujących z Nice poprzez doskonalenie umiejętności prowadzenia rozmów sprzedażowych, obsługi klienta i nawiązywania relacji z klientem. W ramach „Treningu menedżerskiego” uczestnicy doskonalą umiejętności skutecznego porozumiewania się w kontaktach zawodowych z podwładnymi.

Wszechstronny zakres tematyczny szkoleń dofinansowywanych przez Nice ma umożliwić Partnerom Handlowym firmy dalszy ich rozwój i w pozytywny sposób wpłynąć na wzrost ich konkurencyjności poprzez wzrost umiejętności i zdolności pracowników technicznych, pionu sprzedaży jak również kadry zarządzającej.

Szkolenia sprzedażowe i menedżerskie prowadzone są we współpracy z firmą PROFES®, wiodącą na rynku firmą doradczą i szkoleniową, która specjalizuje się w obszarach zarządzania organizacją, zarządzania sprzedażą oraz rozwijaniem umiejętności osobistych.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!