Plisy z Jackmeister

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma Jackmeister rozpoczęła swą działalność w 1990 roku, jako firma budowlana, która po 3 latach przebranżowiła się na produkcje osłon okiennych. W początkowym stadium produkowane były tylko żaluzje pionowe, a następnie plisy i rolety, które można zamówić w dwóch punktach sprzedaży w Bydgoszczy, Lisim Ogonie oraz poprzez współprace z hurtowniami, dzięki czemu produkty są osiągalne na terenie całego kraju. Rozmowa z  Robertem Kończal - marketing managerem.

Małgorzata Krukowska: Jakie produkty są główne w państwa ofercie?
Produkujemy zarówno rolety wolno wiszące jak i roletki mini wmontowane do okna oraz rolety w kasecie, jak i żaluzje pionowe, natomiast naszym sztandarowym produktem są plisy. Kładziemy na nie bardzo duży nacisk. Od tego roku posiadamy swój własny system do produkcji plis. W chwili obecnej staramy się umocnić naszą pozycję w zasłonach plisowanych, sprzedając zarówno komponenty jak i wyrób gotowy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też każdy wykonywany jest na dokładny wymiar.

Czym się charakteryzują państwa plisy?
Są dwufunkcyjne, a mianowicie plisa składa się zarówno w górę jak i do dołu, czyli mieszkając na parterze, możemy być niewidoczni dla osób z zewnątrz. Druga różnica jest taka, że istnieje możliwość zastosowania dwóch materiałów, jednego materiału przykładowo na noc, a drugiego materiału na dzień (wszystko w jednej osłonie), dzięki temu rozwiązaniu klient sam może decydować ile promieni słonecznych wpuścić do domu. Korzystamy zarówno z dostawców krajowych, jak i zagranicznych. Głównie z Unii Europejskiej sprowadzamy tkaniny do rolet i plis. A jeżeli chodzi o wyrób gotowy, jeżeli nie produkujemy danych żaluzji, wtedy posiłkujemy się wiodącymi producentami w Polsce.

Jak Państwo oceniają miniony rok?
Miniony rok w naszej ocenie wypadł bardzo dobrze, przyniósł blisko 100% wzrost naszego sztandarowego produktu czyli plis. Zasłony tego typu stają się coraz bardziej popularne na naszym rynku. W ubiegłym roku, wyprodukowaliśmy ponad 12 tysięcy plis i jak na rynek polski jest to bardzo dobry wynik. W tym roku w pierwszym kwartale udało nam się wygrać dosyć znaczący kontrakt, właściwie największy w naszej historii, na obiekt w Bydgoszczy. I tutaj głównie ta realizacja się przyczyniła do tego, że mieliśmy bardzo dużo pracy w naszej firmie. Jeżeli miałbym nie brać pod uwagę tego zlecenia, powiedziałbym, że w sektorze rolet i żaluzji można zaobserwować lekki spadek zainteresowania. Natomiast w plisach szacuje generalny wzrost zainteresowania o ok. 20%.

Dziękuje bardzo za rozmowę oraz życzę dużo sukcesów.Reklama
#jackmeister

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Skuteczna wentylacja garażu – zestaw do uchylania górnego segmentu bramy

Skuteczna wentylacja garażu – zestaw do uchylania górnego segmentu bramy

Hörmann oferuje zestaw do uchylania górnego segmentu...

Nowa centralka dwukierunkowa YOODA Smart Home 2

Nowa centralka dwukierunkowa YOODA Smart Home 2

Technologia w dzisiejszych czasach stale się rozwija,...

Nowości osłonowe i produkty cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem

Nowości osłonowe i produkty cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem

W tym sezonie dużą popularnością wśród oferty firmy...

Yubii, nowy ekosystem Nice do zarządzania automatyką domową

Yubii, nowy ekosystem Nice do zarządzania automatyką domową

Nice, lider rynku w sektorach Home Automation, Home...» Więcej na subportalu osłony, bramy