Roleta Click System – prostota montażu pomysłem na produkt

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Mardom, producent m.in. rolet i karniszy, wprowadził do oferty roletę Click System. Cechą wyróżniającą tego produktu jest bardzo prosty sposób montażu – wystarczy kilka kliknięć.

Roleta składa się z mechanizmu PVC, tkaniny roletowej z poliestru oraz obciążnika ze stali bądź PVC (w zależności od modelu). Belka wzmacniająca znajduje się na całej szerokości rolety, pomiędzy elementami mechanizmu. Dostępne są 4 kolekcje tkanin dedykowane do systemu click:

» Design – tkanina ze strukturą (hasło: gdy szukasz prywatności i szlachetnej tkaniny dekoracyjnej), 

» Dzień i Noc Classic – typowa, gładka tkanina dzień i noc (hasło: gdy potrzebujesz światła w dzień i prywatności w nocy)

» Dzień i noc Naturale – tkanina dzień i noc o widocznym melanżowym wzorze (hasło: gdy potrzebujesz światła w dzień i prywatności w nocy)

» Silver – tkanina zaciemniająca ze srebrną powłoką na tylnej części (hasło: gdy szukasz pełnego zaciemnienia i termoizolacji).

Roleta jest niemal gotowa do zawieszenia – nie trzeba składać mechanizmu – „wklikujemy” tylko uchwyty. Bezinwazyjny montaż dotyczy montażu na skrzydle okna (przy zastosowaniu dodatkowego akcesorium możliwy montaż do ściany lub do okien fix). Dzięki prowadnicy żyłkowej roleta przylega do ramy okiennej nawet przy uchylonym oknie. Produkt zawiera także dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo użytkowania: zrywalna złączka łańcuszka (nie występuje w modelu dzień i noc) oraz napinacz łańcuszka.


Jak powstał produkt?

Zdecydowaliśmy się stworzyć roletę click system w odpowiedzi na zmieniające się trendy. Wszystko staje się łatwiejsze, prostsze, gotowe do użycia. Najwyższy czas na zmianę w kategorii rolet. Jeśli ktoś miał okazję montować mechanizm do rolety składający się z bardzo wielu małych elementów, doskonale wie, o czym mówię :) Składanie takiej rolety wygląda jak układanie puzzli – tłumaczy Sylwia Parzychowska, Junior Product Manager MARDOM HOME.


Dlatego MARDOM HOME opracował rozwiązanie, które eliminuje ten problem – jest nim właśnie roleta Click System

#rolety_wewnetrzne, #oslony_okienne, #click_system

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Firma WIŚNIOWSKI tym razem wzięła udział w targach...

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Wymiana elementów stolarki otworowej to nieodzowna...

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Novosprint Duo to rozwiązanie dedykowane tym branżom...

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Rampy i doki przeładunkowe to najważniejsze ogniwo w...» Więcej na subportalu osłony, bramy