EVIE – plisowana żaluzja od firmy ANWIS

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne ANWIS oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji dekoracyjnej – plisę Evie.


Żaluzja plisowana Evie to produkt, który wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Specjalnie zaprojektowany kształt profilu, zapewnia idealne przyleganie żaluzji do listwy przyszybowej. Nowe ergonomiczne uchwyty to wygodne sterowanie, niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się rynna sterująca. Konstrukcja żaluzji plisowanej Evie poprzez wzmocnienie przeplotu sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie. Rynna plisy zawsze porusza się w pozycji poziomej, a tkanina nie przekrzywia się na boki. Samohamujący mechanizm umożliwia zatrzymanie osłony na dowolnej wysokości. Zastosowanie nowego typu stopek mocujących pozwala na łatwy montaż i demontaż plisy poprzez jej zsunięcie z zaczepów. Niewielki rozmiar stopek zapewnia ich estetyczne komponowanie z konstrukcją listwy przyszybowej. Jednocześnie budowa stopki napinającej uniemożliwia samoczynne wypięcie się żaluzji. 

 

 
Plisa Evie posiada kilka opcji montażu, w tym w świetle szyby, co zapewnia łatwy dostęp do skrzydeł okiennych i drzwiowych. W zależności od indywidualnych preferencji klientów istnieje możliwość wybrania jednego lub dwóch uchwytów prowadzących, które umiejscowione są na rynnie sterującej.  W ofercie znajdują się trzy systemy. W pierwszym opuszczanie i podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna szyna pozostaje nieruchoma. Drugi system posiada dwie ruchome rynny (górną i dolną). Osłona może wówczas przesłonić dowolną część szyby, np. tworząc w oknie zazdrostkę. Trzecie rozwiązanie umożliwia zainstalowanie dwóch różnych tkanin w jednym systemie. Wówczas szyna górna jest nieruchoma a rynna dolna i środkowa odpowiadają za sterowanie położeniem  tkanin.  Pozwala to na łatwe dopasowanie materiałów odpowiednich do zastosowania w ciągu dnia, jak i w nocy. To również dobry sposób na szybką metamorfozę wnętrza.
Żaluzja EVIE EV1 z górną rynną stałą i dolną ruchomą System EVIE EV2 z dwoma rychomymi rynnami    Żaluzja EVIE EV3 z doma tkaninami (górna rynna stała, dolna i środkowa ruchome)  

W kolekcji żaluzji plisowanych ANWIS znajduje się niemal 300 tkanin. Zgodnie z aktualnymi trendami firma oferuje modne kolory, wśród których dominują biele, kremy i szarości. Dla klientów stawiających na wyrazistość, dedykowane są ożywiające wnętrze barwy, na przykład: pomarańczowy, zielony lub malinowy. Poza kolorystyką istnieje możliwość wybrania rodzaju materiału: transparentnego, półprzezroczystego lub zaciemniającego. Producent oferuje również 9 kolorów systemu w standardzie (anoda silver, biały, biel kremowa, beż, brąz, bazaltowy, antracyt, czarny, anoda szampańska) oraz 2 kolory dodatkowe (złoty dąb, orzech) – drewnopodobne i malowane strukturalnie.

Silver Brązowy Czarny Orzech 

  Biały Biel kremowaBeżowy  Bazaltowy

 Antracyt Anoda szampańska Złoty dąbFirma ANWIS udziela 3-letnią gwarancję, profesjonalne doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Listę punktów handlowych można znaleźć pod adresem https://anwis.pl/pl/gdzie-kupic.

Artykuł promocyjny

#oslony_okienne, #oslony_wewnetrzne, #zaluzje_plisowane

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Anwis Sp. z o.o.

87-800 Włocławek
ul. Smocza 16/18
tel.: 054 4128800
tel.: infolinia: 0 801 889922
Fax: 054 4128826 lub 42
e-mail: anwis@anwis.pl
http://www.anwis.pl
http://www.facebook.com/AnwisPolska/