| Wyświetleń:3059

II edycja Akademii Akant

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

II edycja Akademii Akant

fot. Akant

II edycja Akademii Akant


II edycja Akademii Akant

fot. Akant

II edycja Akademii Akant

II edycja Akademii Akant

fot. Akant

II edycja Akademii Akant

Zeszłoroczny projekt edukacyjny firmy Akant wciąż się rozwija. 27 i 28 stycznia 2020 odbyła się II edycja spotkań szkoleniowych dotyczących screena Hema ZIP.


W styczniowym szkoleniu, które odbyło się w głównej siedzibie firmy Akant w Koszalinie, udział wzięło 16 Partnerów firmy Akant z całej Polski. Kameralne grupy, atmosfera otwarta na dyskusję i możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy to niewątpliwie duże zalety spotkań.

Naszym priorytetem jest przekazanie jak najbardziej rzetelnej wiedzy dotyczącej produktów Akant – mówi Tomasz Witczak, Dyrektor Handlowy w Akant. – Ideą przyświecającą stworzeniu Akademii było kompleksowe edukowanie naszych Partnerów z wybranych systemów tak, by ich specjalistyczna wiedza pomogła w obcowaniu z produktami i bezpośrednim kontakcie z klientami.


Podczas pierwszego dnia spotkania uczestnicy zdobyli gruntowną wiedzę na temat samego systemu oraz tkanin screen. Szkoleniowcy Akant – Krzysztof Figiel, Piotr Dorawa i Kamil Rotnicki – przedstawili dokładnie funkcjonalności osłony. Na koniec Kamil Gusmann z firmy Somfy zaprezentował rozwiązania z zakresu smart home i opowiedział o możliwościach, jakie daje elektryczne sterowanie screenem.
Drugi dzień poświęcony był prawnym aspektom związanym ze screenem oraz części praktycznej. Uczestnicy mieli okazję krok po kroku zobaczyć, w jaki sposób montowany jest screen. Czuwający nad częścią warsztatową, specjaliści z firmy Akant Robert Wolicki i Rafał Sibera na bieżąco odpowiadali na wszelkie pytania i wątpliwości uczestników.

Niezmiernie cieszymy się, że Akademia Akant cieszy się tak dużym zainteresowaniem – mówi Anna Maria Brańka, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej i Marketingu w Akant. – Od listopada udało się nam przeszkolić niemal 60 osób z przeszło 40 firm partnerskich. W tym roku zamierzamy podwoić tę liczbę i dalej rozwijać Akademię. Następna edycja Akademii Akant planowana jest już na wiosnę.

#oslony_okienne, #kontrola_sloneczna, #screeny, #Akademia_Akant

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY