| Wyświetleń:3675

Jak skutecznie osłonić okna dachowe?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jak skutecznie osłonić okna dachowe?

fot. Modnie w Oknie | Jak skutecznie osłonić okna dachowe?

Posiadacze okien dachowych często stają przed dylematem – w jaki sposób skutecznie ochronić swoje poddasze przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzaniem. Rolety dachowe są w tym wypadku rozwiązaniem idealnym do zastosowania.


Szczególnie w miesiącach wiosenno-letnich odpowiednia ochrona przed nadmiernym słońcem jest niezbędna. Rolety do okien dachowych w tym wypadku są wariantem wartym zastosowania. Rolety dachowe ANIWS są produktem odpowiednim do zastosowania na oknach wszystkich najbardziej znanych producentów. Bogactwo tkanin i kolorów pozwala na dopasowanie najlepszego wariantu do wybranego wnętrza.

Co jeszcze warto wiedzieć o roletach dachowych? Każda taka roleta wyposażona jest w prowadnice boczne oraz kasetę osłaniającą. Do tego rolety posiadają mechanizm samohamujący, dzięki czemu możliwe jest zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokości. W przypadku rolet dachowych bardzo ważny jest fachowy pomiar oraz montaż. Dlatego warto skorzystać z wiedzy sprawdzonych fachowców projektu Modnie w Oknie.


#oslonyokienne, #roletydachowe, #screeny, #Włocławek

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY