| Wyświetleń:5071

ALUTOR Systemy Roletowe na kieleckiej wystawie DOM, OGRÓD i TY

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ALUTOR Systemy Roletowe na kieleckiej wystawie DOM, OGRÓD i TY

fot. ALUTOR | ALUTOR Systemy Roletowe na kieleckiej wystawie DOM, OGRÓD i TY

Po dwóch latach przerwy spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa powrócono do organizacji kieleckiej wystawy DOM, OGRÓD i TY. Tradycyjnie w trakcie jej trwania swoje portfolio zaprezentowała firma ALUTOR Systemy Roletowe, która przedstawiła pełną ofertę osłon przeciwsłonecznych wewnętrznych oraz zewnętrznych zautomatyzowanych silnikami elero. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.


Do 2020 roku braliśmy udział w kieleckiej wystawie cyklicznie. W tym roku sami zastanawialiśmy się, jaka będzie frekwencja wśród wystawców i odwiedzających po przerwie pandemicznej. Myślę, że już w sobotę, po samym otwarciu, uzyskaliśmy potwierdzenie, że konsumentom z województwa świętokrzyskiego brakowało takich imprez. Frekwencja była na bardzo wysokim poziomie i jestem pewien, że w perspektywie najbliższych miesięcy wiele osób wróci do mojego punktu handlowego w Kielcach – mówi Marcin Podedworny, właściciel firmy ALUTOR Systemy Roletowe, która praktycznie od początku swojej działalności wykorzystuje w swoich projektach silniki elero.


Na wielkopowierzchniowym stoisku zaprezentowane zostały różnego rodzaju osłony przeciwsłoneczne – w większości zautomatyzowane napędami elero. Z jednej strony stoiska, na specjalnych ekspozytorach, zaprezentowano rolety oraz żaluzje zewnętrzne, natomiast po drugiej stronie skoncentrowano się na prezentacji osłon wewnętrznych. Dzięki takiemu rozplanowaniu stoiska w prosty sposób pokazano możliwą integrację poszczególnych elementów za pomocą aplikacji mobilnej elero Centero, ponieważ całym stoiskiem można było zarządzać z poziomu tabletu.

Klienci, którzy trafiają do naszego punktu handlowego, mają różne oczekiwania. Jednak muszę przyznać, że dzisiaj zdecydowana większość zapytań dotyczy osłon zautomatyzowanych. W przypadku rolet czy żaluzji zewnętrznych możemy uznać automatyzację jako obowiązujący standard. Coraz więcej klientów chce skorzystać z zalet automatycznych osłon wewnętrznych i wtedy pojawia się pole do integracji wszystkich istniejących rozwiązań w domu. Korzystając z oferty elero, mam zapewnioną profesjonalną obsługę oraz pewność co do jakości produktu – dodaje Marcin Podedworny.


W trakcie kieleckiej wystawy zaprezentowano również podstawowe możliwości sterowania radiowego silnikami rurowymi z rodziny elero oraz Nice. Na specjalnych panelach ściennych przedstawiono piloty przeznaczone do montażu na ścianie oraz pełne portfolio klasycznych nadajników radiowych.

ALUTOR Systemy Roletowe na kieleckiej wystawie DOM, OGRÓD i TY

Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu. Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. Kolejka osób chętnych do skorzystania z porad w strefie ekspertów nie malała. 

Osoby, które jako pierwsze zdecydowały się odwiedzić centrum targowe, otrzymały prezent od Lasów Państwowych. Przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce i Lasy Państwowe darmowe sadzonki szybko znalazły swoich odbiorców. W dwa dni rozdano 600 sadzonek dębu i sosny, a kielczanie, którym udało się zdobyć drzewka, nie kryli zadowolenia z możliwości posadzenia go w swoim ogrodzie.

#SmartHome, #oslonysloneczne, #rolety, #zaluzje, #pruszkow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/