| Wyświetleń:570

Lotari inspiracją pięknego wnętrza

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wzorzyste mini rolety marki Lotari to praktyczny i wysoce estetyczny pomysł na dekorację okna. W ramach linii Fantazja Dekoru Microllo znajdziemy tkaniny ozdobione odważnymi w wyrazie wzorami, które mogą stać się dominującym elementem wystroju wnętrza.

Urządzając wnętrze sypialni czy pokoju dziennego, często stajemy przed problemem wyboru odpowiedniego stylu aranżacji. Najbardziej uniwersalnym wyjściem jest stworzenie nieskomplikowanego wystroju, bazującego na dwóch lub trzech gustownie dobranych kolorach podstawowych. W takiej konfiguracji należy znaleźć wyraźny element dominujący, który będzie cieszył nasze oko zdecydowaną kolorystyką i ciekawym wzorem. Mini rolety marki Lotari, z linii Fantazja Dekoru Microllo, zachwycają charakterystycznymi motywami florystycznymi, inspirując jednocześnie do zabawy paletą barw.

Barwny liść stokrotki w oknie
Mini roleta Daisy Leaf, występująca w dwóch wersjach, to harmonijne zestawienie brązu i beżu z odcieniami niebieskiego (Daisy Leaf II) oraz jesiennych kolorów (Daisy Leaf I). Doskonale mogą skomponować się z wnętrzami zdominowanymi zarówno przez chłodne jak i ciepłe, soczyste kolory – dzięki obecności beżu i pasteli. Motyw roślin, rozrzuconych niedbale na tle wysoko nasyconego brązu, przywodzi na myśl niczym niezakłócone piękno natury i wprowadza do wnętrza nutkę stylu naturalistycznego. To doskonała propozycja, choćby do sypialni – materiał wpuszcza do pomieszczenia rozproszone światło o ciepłej tonacji.

Dyskretny romantyzm
Mini rolety z serii ATLAS, to propozycja dla miłośników regularnych i wyważonych kształtów zdobniczych. Secesyjnie, dopracowane do szczegółu, motywy kwiatowe ubrane w czerwone i pomarańczowe kolory, zostały umieszczone na białym tle, przyprószonym ledwo dostrzegalnymi ciepłymi odcieniami. Rozjaśnione światłem dziennym, sprawiają wrażenie rozkwitających. Doskonale skomponują się w szczególności z jasnymi wnętrzami, o dwóch dominujących barwach. Może to być do wyboru biel i czerwień lub czerń. Materiał, z jakiego zostały wykonane rolety, umożliwia przenikanie promieni słonecznych do pomieszczenia, wypełniając je światłem o mlecznym, lekko różowym zabarwieniu.

Mini rolety Fantazja Dekoru Mikrollo: cena brutto od 44.99 zł/szt.
Producent: Franc Gardiner, ul. Składowa 3, 58-100 Świdnica, tel: 72 856 37 50

red. Tomasz Pępek
oknonet.pl
na podstawie informacji od E.C.H.O. CommunicationsReklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Pierwsza polska firma z tytułem Ambasador RENSON

Pierwsza polska firma z tytułem Ambasador RENSON

Okazją do sfinalizowania umowy była wizyta w Polsce...

Somfy podsumowuje targi 4 Design Days

Somfy podsumowuje targi 4 Design Days

Somfy, producent automatyki domowej i rozwiązań smart...

Sieć salonów KRISHOME nagrodzona Laurem Klienta 2019

Sieć salonów KRISHOME nagrodzona Laurem Klienta 2019

Sieć salonów KRISHOME ze swoim nowatorskim podejściem...

Żaluzje fasadowe – wszystko co powinieneś o nich wiedzieć

Żaluzje fasadowe – wszystko co powinieneś o nich wiedzieć

Zewnętrzne osłony okienne cieszą się dużym...» Więcej na subportalu osłony, bramy