Pergoletta Sun & Shadow rozszerza ofertę o nowe pergole

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Polska marka Pergoletta Sun & Shadow wprowadziła do swojej oferty nowy model pergoli. Lantana New wyróżnia się minimalistycznym designem oraz solidnym wykonaniem. Jak tłumaczy producent, opcjonalnie dostępne są także dodatkowe elementy, w tym m.in. ekrany boczne z przejrzystymi oknami PVC, system zdalnego sterowania oraz czujniki wiatru.


Pergole Lantana New oparto na minimalistycznych założeniach – osłona tarasu składa się z aluminiowych profili oraz odpornego na słońce i deszcz dachu. Model ten to nowość w ofercie polskiej marki Pergoletta Sun & Shadow, która obejmuje głównie pergole, parasole oraz ekrany przeciwsłoneczne.

W Lantana New dach wykonany jest z tkaniny akrylowej, dostępnej w wielu różnych kolorach, która jest idealnie naciągnięta dzięki technologii ZIP. Działanie tej technologii sprowadza się w praktyce do wykorzystania specjalnych – zlokalizowanych w bocznych prowadnicach – mechanizmów naprężeniowych. Efekty to utrzymanie maksymalnie napiętej tkaniny oraz idealnie gładka powierzchnia dachu – wyjaśnia project manager w Pergoletta Sun & Shadow, Dariusz Jaworski.


Zastosowany w nowych pergolach system wykorzystuje minimalne nachylenie dachu, dzięki czemu w trakcie opadów deszczu woda swobodnie spływa do rynienki i jest odprowadzana rynnami umiejscowionymi w bocznych podporach pergoli. Jak informuje producent, w Lantana New użytkownicy mogą skorzystać również ze zintegrowanych listw LED – montowanych w ramie, kolumnach czy w górnej (dodatkowej) belce nośnej. Można przy tym dobierać dowolne kolory światła i zmieniać je. Sterowanie możliwe jest za pomocą zarówno pilota, jak i aplikacji mobilnej w smartfonie.Nowe osłony tarasowe marki Pergoletta Sun & Shadow wyróżniają się także wysoką odpornością na wiatr (możliwość korzystania z zadaszenia przy wietrze o prędkości do 40 km/h), systemem składanego dachu oraz możliwością zamontowania przy fasadzie dowolnego budynku.

Decydując się na pergolę Lantana New, klient może skorzystać również z całego szeregu dodatkowych opcji, w tym bocznych rolet, czyli tzw. screenów, które wykorzystują tkaninę w technologii ZIP czy przejrzyste okna PVC. Dostępne są także np. system zdalnego sterowania dachem, bocznymi ekranami i oświetleniem LED oraz czujniki wiatru, dzięki którym dach zwinie się automatycznie w przypadku mocniejszych podmuchów wiatru – dodaje Dariusz Jaworski.


Maksymalne wymiary konstrukcji to 6 x 5 m (długość i szerokość). Standardowo dostępne są dwa warianty kolorystyczne: biały i antracytowy. Pergole Lantana New objęto gwarancją producenta: elementy konstrukcyjne – 5 lat; elektronika – 3 lata; oświetlenie – 2 lata.

#oslony_zewnetrzne, #pergole, #oslony_sloneczne, #kontrola_sloneczna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Ewolucja systemu YOODA Smart Home

Ewolucja systemu YOODA Smart Home

YOODA Smart Home to dwukierunkowy system, który jest...

IV Spotkanie Oficjalnych Sprzedawców Dickson – Dickson Dealers

IV Spotkanie Oficjalnych Sprzedawców Dickson – Dickson Dealers

W dniach 3-4 grudnia odbędzie się już IV Spotkanie...

Grupa Sukces rozbudowuje ofertę o nowe serie pilotów

Grupa Sukces rozbudowuje ofertę o nowe serie pilotów

Sukces Technology Group oferuje nowoczesne, profesjonalne...

Brama garażowa zimą. Jak nie stracić jej funkcjonalności?

Brama garażowa zimą. Jak nie stracić jej funkcjonalności?

Ja zabezpieczyć bramę, aby podczas zimy korzystać z...

System automatycznej wentylacji bramy od Hörmann

System automatycznej wentylacji bramy od Hörmann

Skuteczną wentylację przy minimalnych stratach ciepła...» Więcej na subportalu osłony, bramy