| Wyświetleń:379

Pergoletta Sun & Shadow rozszerza ofertę o nowe pergole

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Polska marka Pergoletta Sun & Shadow wprowadziła do swojej oferty nowy model pergoli. Lantana New wyróżnia się minimalistycznym designem oraz solidnym wykonaniem. Jak tłumaczy producent, opcjonalnie dostępne są także dodatkowe elementy, w tym m.in. ekrany boczne z przejrzystymi oknami PVC, system zdalnego sterowania oraz czujniki wiatru.


Pergole Lantana New
oparto na minimalistycznych założeniach – osłona tarasu składa się z aluminiowych profili oraz odpornego na słońce i deszcz dachu. Model ten to nowość w ofercie polskiej marki Pergoletta Sun & Shadow, która obejmuje głównie pergole, parasole oraz ekrany przeciwsłoneczne.

W Lantana New dach wykonany jest z tkaniny akrylowej, dostępnej w wielu różnych kolorach, która jest idealnie naciągnięta dzięki technologii ZIP. Działanie tej technologii sprowadza się w praktyce do wykorzystania specjalnych – zlokalizowanych w bocznych prowadnicach – mechanizmów naprężeniowych. Efekty to utrzymanie maksymalnie napiętej tkaniny oraz idealnie gładka powierzchnia dachu – wyjaśnia project manager w Pergoletta Sun & Shadow, Dariusz Jaworski.


Zastosowany w nowych pergolach system wykorzystuje minimalne nachylenie dachu, dzięki czemu w trakcie opadów deszczu woda swobodnie spływa do rynienki i jest odprowadzana rynnami umiejscowionymi w bocznych podporach pergoli. Jak informuje producent, w Lantana New użytkownicy mogą skorzystać również ze zintegrowanych listw LED – montowanych w ramie, kolumnach czy w górnej (dodatkowej) belce nośnej. Można przy tym dobierać dowolne kolory światła i zmieniać je. Sterowanie możliwe jest za pomocą zarówno pilota, jak i aplikacji mobilnej w smartfonie.Nowe osłony tarasowe marki Pergoletta Sun & Shadow wyróżniają się także wysoką odpornością na wiatr (możliwość korzystania z zadaszenia przy wietrze o prędkości do 40 km/h), systemem składanego dachu oraz możliwością zamontowania przy fasadzie dowolnego budynku.

Decydując się na pergolę Lantana New, klient może skorzystać również z całego szeregu dodatkowych opcji, w tym bocznych rolet, czyli tzw. screenów, które wykorzystują tkaninę w technologii ZIP czy przejrzyste okna PVC. Dostępne są także np. system zdalnego sterowania dachem, bocznymi ekranami i oświetleniem LED oraz czujniki wiatru, dzięki którym dach zwinie się automatycznie w przypadku mocniejszych podmuchów wiatru – dodaje Dariusz Jaworski.


Maksymalne wymiary konstrukcji to 6 x 5 m (długość i szerokość). Standardowo dostępne są dwa warianty kolorystyczne: biały i antracytowy. Pergole Lantana New objęto gwarancją producenta: elementy konstrukcyjne – 5 lat; elektronika – 3 lata; oświetlenie – 2 lata.

#oslony_zewnetrzne, #pergole, #oslony_sloneczne, #kontrola_sloneczna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!SOLIDBOX –  żaluzje fasadowe w wersji podtynkowej

SOLIDBOX – żaluzje fasadowe w wersji podtynkowej

W ofercie firmy Anwis pojawił się niedawno nowy...

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości przy zastosowaniu wysokich okien

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości przy zastosowaniu wysokich okien

Od połowy 2020 roku istnieje możliwość wyposażenia...

Osłoń swój biznes przed kryzysem

Osłoń swój biznes przed kryzysem

W obliczu obecnych restrykcji prawnych oraz zdecydowanie...

Zdalna konfiguracja i diagnostyka – Somfy ułatwia pracę instalatorów

Zdalna konfiguracja i diagnostyka – Somfy ułatwia pracę instalatorów

Po wprowadzeniu szkoleń technicznych w wersji on-line,...

Jak osłonić okna na poddaszu?

Jak osłonić okna na poddaszu?

Osłonięcie okien połaciowych dla wielu właścicieli...» Więcej na subportalu osłony, bramy
ii