EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.


EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

Długoletnie doświadczenie w zakresie produkcji osłon pozwoliło producentowi ze Śląska pójść o krok dalej. W zeszłym roku firma zadecydowała się rozpocząć własną produkcję żaluzji fasadowych. 


W odpowiedzi na zapytania architektów, którzy określają wygląd zewnętrzny budynków, wprowadzamy do oferty alternatywę dla tradycyjnych osłon okiennych. Żaluzje fasadowe to przede wszystkim najwyższej klasy estetyka oraz niebywała prostota montażu i wykonania. Żaluzje mają wszechstronne zastosowanie, są one dedykowane nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do instytucji użytku publicznego oraz biurowców o nowoczesnej architekturze – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy firmy Eko-Okna. 


Czym zatem żaluzje fasadowe różnią się od tradycyjnych osłon okiennych? Przede wszystkim walorami użytkowymi. Faktem jest, że żaluzje fasadowe tworzą swoistą barierę przeciwsłoneczną, dzięki czemu użycie klimatyzatorów ograniczane jest do minimum. To niewątpliwie ogromna zaleta, szczególnie w porze letniej, kiedy nasłonecznienie jest bardzo wysokie. 

Rozpoczęcie produkcji żaluzji fasadowych w naszej firmie to znaczna przewaga konkurencyjna. Fakt, że wprowadzamy do oferty ten produkt, pokazuje jak bardzo troszczymy się o to, aby klient mógł nabyć całą potrzebną stolarkę od jednego producenta. Co więcej, dostarczamy również żaluzje fasadowe zintegrowane razem z oknem, gotowe do instalacji. Żaluzje fasadowe to unikatowe i nowoczesne rozwiązanie, sprawdzone na zachodzie Europy, cieszące się co raz większym powodzeniem u klientów krajowych – dodaje Michał Maciejewski. 


Kolejnym atutem, który niewątpliwie wyróżnia żaluzje fasadowe na tle pozostałych osłon, jest pełna automatyka. Żaluzje są bowiem wyposażone w automatyczny czujnik wiatru oraz ochronę przeciwsłoneczną. Czujnik wiatru unosi żaluzje przy dużym nacisku wiatru, a ochrona przeciwsłoneczna otwiera żaluzje, zabezpieczając tym samym pomieszczenie przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Żaluzjami można sterować z dowolnego miejsca na ziemi oraz ustalić dogodną porę ich otwierania i zamykania. 

Nasza firma zapewnia najwyższej jakości wsparcie technologiczno-handlowe dla partnerów zainteresowanych zakupem żaluzji fasadowych. Mamy tu na myśli indywidualne podejście do projektu, jak również wsparcie podczas montażu. Dla wszystkich zainteresowanych partnerów prowadzimy szkolenia z zakresu technik osłonowych, dzięki którym klienci opanują podstawową wiedzę niezbędną do ich efektywnej sprzedaży, jak i montażu – komentuje Tomasz Pawłowski, product manager technik osłonowych. 


Żaluzje fasadowe firmy Eko-Okna S.A. dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Okazję do obejrzenia najnowszej kolekcji żaluzji fasadowych produkowanych przez firmę z Kornic klienci będą mieli już 12 lutego 2019 r. na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu. Firma zaprasza do pawilonu nr 5, na stoisko 87, na którym klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. 

#oslony_przeciwsloneczne, #zaluzje_fasadowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
http://www.ekookna.pl
http://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/KRISPOL podziękował pracownikom za udany rok

KRISPOL podziękował pracownikom za udany rok

Od ponad 20 lat KRISPOL spotyka się z pracownikami na...

Od Monteriady do Centrum Szkolenia Praktycznego Somfy

Od Monteriady do Centrum Szkolenia Praktycznego Somfy

Jak prawidłowo przeprowadzić prace montażowe tego...

AK-FLEX – nasadzana skrzynka roletowa od ALUKON

AK-FLEX – nasadzana skrzynka roletowa od ALUKON

Nie tylko okna, drzwi i elewacje są coraz lepiej...

Hörmann na targach BAU 2019 – produkty dla przemysłu i logistyki

Hörmann na targach BAU 2019 – produkty dla przemysłu i logistyki

W sumie na powierzchni 1600 m² producent zaprezentował...

MX-3, czyli mała markiza o dużych możliwościach

MX-3, czyli mała markiza o dużych możliwościach

MX-3 markilux łączy w swojej łukowato-liniowej postaci...» Więcej na subportalu osłony, bramy