| Wyświetleń:1169

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.


EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

Długoletnie doświadczenie w zakresie produkcji osłon pozwoliło producentowi ze Śląska pójść o krok dalej. W zeszłym roku firma zadecydowała się rozpocząć własną produkcję żaluzji fasadowych. 


W odpowiedzi na zapytania architektów, którzy określają wygląd zewnętrzny budynków, wprowadzamy do oferty alternatywę dla tradycyjnych osłon okiennych. Żaluzje fasadowe to przede wszystkim najwyższej klasy estetyka oraz niebywała prostota montażu i wykonania. Żaluzje mają wszechstronne zastosowanie, są one dedykowane nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do instytucji użytku publicznego oraz biurowców o nowoczesnej architekturze – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy firmy Eko-Okna. 


Czym zatem żaluzje fasadowe różnią się od tradycyjnych osłon okiennych? Przede wszystkim walorami użytkowymi. Faktem jest, że żaluzje fasadowe tworzą swoistą barierę przeciwsłoneczną, dzięki czemu użycie klimatyzatorów ograniczane jest do minimum. To niewątpliwie ogromna zaleta, szczególnie w porze letniej, kiedy nasłonecznienie jest bardzo wysokie. 

Rozpoczęcie produkcji żaluzji fasadowych w naszej firmie to znaczna przewaga konkurencyjna. Fakt, że wprowadzamy do oferty ten produkt, pokazuje jak bardzo troszczymy się o to, aby klient mógł nabyć całą potrzebną stolarkę od jednego producenta. Co więcej, dostarczamy również żaluzje fasadowe zintegrowane razem z oknem, gotowe do instalacji. Żaluzje fasadowe to unikatowe i nowoczesne rozwiązanie, sprawdzone na zachodzie Europy, cieszące się co raz większym powodzeniem u klientów krajowych – dodaje Michał Maciejewski. 


Kolejnym atutem, który niewątpliwie wyróżnia żaluzje fasadowe na tle pozostałych osłon, jest pełna automatyka. Żaluzje są bowiem wyposażone w automatyczny czujnik wiatru oraz ochronę przeciwsłoneczną. Czujnik wiatru unosi żaluzje przy dużym nacisku wiatru, a ochrona przeciwsłoneczna otwiera żaluzje, zabezpieczając tym samym pomieszczenie przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Żaluzjami można sterować z dowolnego miejsca na ziemi oraz ustalić dogodną porę ich otwierania i zamykania. 

Nasza firma zapewnia najwyższej jakości wsparcie technologiczno-handlowe dla partnerów zainteresowanych zakupem żaluzji fasadowych. Mamy tu na myśli indywidualne podejście do projektu, jak również wsparcie podczas montażu. Dla wszystkich zainteresowanych partnerów prowadzimy szkolenia z zakresu technik osłonowych, dzięki którym klienci opanują podstawową wiedzę niezbędną do ich efektywnej sprzedaży, jak i montażu – komentuje Tomasz Pawłowski, product manager technik osłonowych. 


Żaluzje fasadowe firmy Eko-Okna S.A. dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Okazję do obejrzenia najnowszej kolekcji żaluzji fasadowych produkowanych przez firmę z Kornic klienci będą mieli już 12 lutego 2019 r. na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu. Firma zaprasza do pawilonu nr 5, na stoisko 87, na którym klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. 

#oslony_przeciwsloneczne, #zaluzje_fasadowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości przy zastosowaniu wysokich okien

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości przy zastosowaniu wysokich okien

Od połowy 2020 roku istnieje możliwość wyposażenia...

Osłoń swój biznes przed kryzysem

Osłoń swój biznes przed kryzysem

W obliczu obecnych restrykcji prawnych oraz zdecydowanie...

Zdalna konfiguracja i diagnostyka – Somfy ułatwia pracę instalatorów

Zdalna konfiguracja i diagnostyka – Somfy ułatwia pracę instalatorów

Po wprowadzeniu szkoleń technicznych w wersji on-line,...

Jak osłonić okna na poddaszu?

Jak osłonić okna na poddaszu?

Osłonięcie okien połaciowych dla wielu właścicieli...

SOLIDBOX – podtynkowy system żaluzji fasadowej od Anwis

SOLIDBOX – podtynkowy system żaluzji fasadowej od Anwis

Żaluzja fasadowa SOLIDBOX została zaprojektowana przez...» Więcej na subportalu osłony, bramy