EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.


EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA ruszyły z własną produkcją żaluzji fasadowych.

Długoletnie doświadczenie w zakresie produkcji osłon pozwoliło producentowi ze Śląska pójść o krok dalej. W zeszłym roku firma zadecydowała się rozpocząć własną produkcję żaluzji fasadowych. 


W odpowiedzi na zapytania architektów, którzy określają wygląd zewnętrzny budynków, wprowadzamy do oferty alternatywę dla tradycyjnych osłon okiennych. Żaluzje fasadowe to przede wszystkim najwyższej klasy estetyka oraz niebywała prostota montażu i wykonania. Żaluzje mają wszechstronne zastosowanie, są one dedykowane nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do instytucji użytku publicznego oraz biurowców o nowoczesnej architekturze – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy firmy Eko-Okna. 


Czym zatem żaluzje fasadowe różnią się od tradycyjnych osłon okiennych? Przede wszystkim walorami użytkowymi. Faktem jest, że żaluzje fasadowe tworzą swoistą barierę przeciwsłoneczną, dzięki czemu użycie klimatyzatorów ograniczane jest do minimum. To niewątpliwie ogromna zaleta, szczególnie w porze letniej, kiedy nasłonecznienie jest bardzo wysokie. 

Rozpoczęcie produkcji żaluzji fasadowych w naszej firmie to znaczna przewaga konkurencyjna. Fakt, że wprowadzamy do oferty ten produkt, pokazuje jak bardzo troszczymy się o to, aby klient mógł nabyć całą potrzebną stolarkę od jednego producenta. Co więcej, dostarczamy również żaluzje fasadowe zintegrowane razem z oknem, gotowe do instalacji. Żaluzje fasadowe to unikatowe i nowoczesne rozwiązanie, sprawdzone na zachodzie Europy, cieszące się co raz większym powodzeniem u klientów krajowych – dodaje Michał Maciejewski. 


Kolejnym atutem, który niewątpliwie wyróżnia żaluzje fasadowe na tle pozostałych osłon, jest pełna automatyka. Żaluzje są bowiem wyposażone w automatyczny czujnik wiatru oraz ochronę przeciwsłoneczną. Czujnik wiatru unosi żaluzje przy dużym nacisku wiatru, a ochrona przeciwsłoneczna otwiera żaluzje, zabezpieczając tym samym pomieszczenie przed zbyt dużym nasłonecznieniem. Żaluzjami można sterować z dowolnego miejsca na ziemi oraz ustalić dogodną porę ich otwierania i zamykania. 

Nasza firma zapewnia najwyższej jakości wsparcie technologiczno-handlowe dla partnerów zainteresowanych zakupem żaluzji fasadowych. Mamy tu na myśli indywidualne podejście do projektu, jak również wsparcie podczas montażu. Dla wszystkich zainteresowanych partnerów prowadzimy szkolenia z zakresu technik osłonowych, dzięki którym klienci opanują podstawową wiedzę niezbędną do ich efektywnej sprzedaży, jak i montażu – komentuje Tomasz Pawłowski, product manager technik osłonowych. 


Żaluzje fasadowe firmy Eko-Okna S.A. dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Okazję do obejrzenia najnowszej kolekcji żaluzji fasadowych produkowanych przez firmę z Kornic klienci będą mieli już 12 lutego 2019 r. na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu. Firma zaprasza do pawilonu nr 5, na stoisko 87, na którym klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. 

#oslony_przeciwsloneczne, #zaluzje_fasadowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
http://www.ekookna.pl
http://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/Markiza markilux 970 w prostszej szacie

Markiza markilux 970 w prostszej szacie

Model markizy markilux 970 jest obecnie dostępny z nowym...

Jak znaleźć fachowca, który pomoże w doborze osłony?

Jak znaleźć fachowca, który pomoże w doborze osłony?

Poszukując tkanin Dickson oraz kompetentnego doradztwa i...

Nowa marka premium na polskim rynku automatyki bramowej

Nowa marka premium na polskim rynku automatyki bramowej

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka premium,...

Klasy patronackie DOBRY MONTAŻ odwiedziły fabryki KRISPOL we Wrześni

Klasy patronackie DOBRY MONTAŻ odwiedziły fabryki KRISPOL we Wrześni

Blisko 70 uczniów odwiedziło zakłady czołowego...

Łukasz Piszczek przedłużył kontrakt z marką KRISPOL

Łukasz Piszczek przedłużył kontrakt z marką KRISPOL

KRISPOL kontynuuje kontrakt z Łukaszem Piszczkiem –...» Więcej na subportalu osłony, bramy