| Wyświetleń:3139

Trendy 2020: Najmodniejsze dekoracje okienne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Żaluzje drewniane Tarnobrzeg

fot. Modnie w Oknie

Żaluzje drewniane Tarnobrzeg


Żaluzje aluminiowe Katowice

fot. Modnie w Oknie

Żaluzje aluminiowe Katowice

Rolety rzymskie Nowy Targ

fot. Modnie w Oknie

Rolety rzymskie Nowy Targ

Squid w biurze

fot. Modnie w Oknie

Squid w biurze

Squid łazienka

fot. Modnie w Oknie

Squid łazienka

Rolety zewnętrzne Siedlce

fot. Modnie w Oknie

Rolety zewnętrzne Siedlce

Żaluzje fasadowe Bydgoszcz

fot. Modnie w Oknie

Żaluzje fasadowe Bydgoszcz

Planujesz delikatne odświeżenie swojego mieszkania? A może jesteś przed generalnym remontem? Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz dokonać pewnych zmian w swoim miejscu zamieszkania, a lubisz podążać za trendami, to poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, które warto wykorzystać.


Nowy rok zawsze przynosi pewne zmiany i trendy, za którymi wszyscy chcemy nadążać. Tak jest w modzie, nowinkach technologicznych oraz oczywiście wystroju wnętrz. W końcu nasze mieszkania i domy są wizytówką, która wiele mówi o właścicielu. Dlatego każdego roku mniej więcej o tej porze z uwagą śledzimy trendy napływające z całego świata. Spójrzmy, na co w 2020 roku warto postawić według czołowych projektantów wnętrz. 

#Naturalne materiały


W nadchodzących miesiącach trend wnętrzarski związany z naturalnym wyglądem będzie najbardziej intensywny od lat. Projektanci na całym świecie zgodnym chórem przyznają, że jeśli chcemy pochwalić się nowoczesnym designem wnętrza, to musimy postawić na naturalne piękno. Oczywiście możemy to uzyskać na wiele sposobów. Jeśli jesteśmy świeżo po remoncie i kolejna rewolucja nie wchodzi w grę, to wystarczy postawić na akcesoria. Na przykład drewniane lub wiklinowe kosze i doniczki.

W momencie gdy planujemy zmianę na swoich oknach, to mamy ogromne pole do popisu, aby wpisać się w ten trend. Doskonałym wyborem w tym momencie będą żaluzje drewniane lub bambusowe. Istnieje także możliwość skorzystania z żaluzji aluminiowych, które mogą imitować żaluzje drewniane.

#Naturalne kolory


Wybór odpowiednich kolorów w wystroju wnętrz jest kluczowy. Dlatego przed każdym większym remontem z tak wielką uwagą sprawdzamy właśnie kolorystyczne trendy. Mamy w planach malowanie? Jeśli jesteśmy znudzeni klasycznymi rozwiązaniami, jak biele, beże oraz szarości, to jest informacja dla nas. W 2020 roku będą królowały kolory natury, czyli różne odcienie zieleni oraz niebieskiego. Absolutnym topem w nadchodzących miesiącach będzie barwa o nazwie neo mint (miętowy). Jest to delikatny odcień zieleni, która w dobie ciągłego pośpiechu ma wprowadzać nas w stan optymizmu oraz spokoju.

W momencie zmian na naszych oknach mamy do wyboru szeroki zakres kolorów. Możemy zdecydować się na rolety w kasetach, rolety dzień i noc lub rolety wolnowiszące. W każdym z tych rozwiązań znajdziemy naturalne barwy i wpiszemy się w obowiązujące trendy.

#Geometryczne kształty i wzory zaczerpnięte z przyrody


Trend numer 3 i 4. Do wykorzystania na przykład na ścianach, a także na podłogach za pomocą płytek. Geometryczne kształty od kilku lat podbijają nasze wnętrza, a w 2020 roku ten trend ma uderzyć ze zdwojoną siłą.

Jeśli chodzi o wzory zaczerpnięte z przyrody, to również ma być bardzo wyraźny trend w nadchodzących miesiącach. Tapety z kwiatowymi motywami mogą doskonale sprawdzić się w każdym wnętrzu. Do tego udowodnimy, że wykorzystujemy naturalne rozwiązania w swoich aranżacjach.

Możemy to także zaprezentować na swoich oknach. W ofercie Doradców Modnie w Oknie znajdziemy wewnętrzne osłony okienne z bogatym wzornictwem. Chcemy mieć modne okno? Zastosujmy rolety lub plisy z motywami geometrycznymi lub zaczerpniętymi z przyrody.

#SQUID


Samoprzylepna tkanina na szybę okna, która zapewnia dyskrecję i jednocześnie pozwala na obserwację tego, co dzieje się na zewnątrz. Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że dopasujemy tę tkaninę transparentną do każdego rodzaju okna – na przykład trójkątnego lub w kształcie rombu. Nie będzie to żaden problem. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - od biura po altany, ponieważ świetnie zakryje także wielkie gabaryty. W tym przypadku montaż jest banalnie prosty i bezinwazyjny. Wystarczy dociąć tkaninę do odpowiedniego rozmiaru oraz kształtu. Prostota tego rozwiązania zachwyca, a w 2020 roku jeszcze bardziej zyska na popularności.

#Sterowanie automatyczne


Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. W życiu codziennym upraszczamy wszystkie nasze czynności. Tak samo jest w naszych domach, w których chcemy czuć się bezpiecznie i żyć wygodnie. Dlatego coraz więcej osób odchodzi od manualnego sterowania swoimi roletami i żaluzjami. Wybór sterowania elektrycznego staje się standardem, który znacząco podnosi wygodę z użytkowania. W szczególności jeśli chodzi o rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe. Możliwość podłączenia do inteligentnego systemu zarządzania budynkiem oraz sterowanie aplikacją to najwyższy poziom komfortu. I trend, za którym warto podążać.

Autor tekstu: Grzegorz Marciniak (ideawnetrz.pl)

#oslony_wewnetrzne, #rolety_wewnetrzne, #zaluzje_wewnetrzne, #oslony_zewnetrzne, #rolety_zewnetrzne, #zaluzje_zewnetrzne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Nowa fabryka Dickson-Constant

Nowa fabryka Dickson-Constant

Dickson-Constant inwestuje 40 mln EUR w budowę drugiego...

Zimowa promocja w sklepie online Somfy

Zimowa promocja w sklepie online Somfy

Wraz z pojawieniem się prawdziwej zimy Somfy rusza z...

KRISPOL podsumowuje rok. Firma zwiększa swoje działania w obszarze CSR

KRISPOL podsumowuje rok. Firma zwiększa swoje działania w obszarze CSR

Firma KRISPOL podsumowała rok. Część prowadzonych...

Akant: Przyśpieszamy! Wizja nowego Dyrektora Handlowego.

Akant: Przyśpieszamy! Wizja nowego Dyrektora Handlowego.

Firma Akant z nowym Dyrektorem Handlowym – stanowisko...» Więcej na subportalu osłony, bramy