| Wyświetleń:3014

Pergoo poszerza działalność i zyskuje kolejnych partnerów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Spółka Pergoo poszerza działalność i zyskuje kolejnych partnerów. Nowa koncepcja firmy ogłoszona zostanie 23 stycznia podczas specjalnej prezentacji. 


Wierzymy, że outdoor to nie tylko ogródek, który trzeba zagospodarować, bo akurat mamy taką możliwość. To przedłużenie domu, przedłużenie wnętrza. Miejsce, którym możemy wyrażać siebie – mówi Konrad Kowalski, członek zarządu i współzałożyciel Pergoo. 


Dotychczas firma skupiała się na dystrybucji pergol i markiz od renomowanych, włoskich producentów (m.in. Corradi czy Shadelab). Spółka nie rezygnuje z dotychczasowej działalności, ale wkracza w nowy etap rozwoju. Zmienia nazwę oraz identyfikację wizualną, które mają teraz być dopasowane do nowej koncepcji. Usprawniony zostaje także model biznesowy. 

Firma będzie dostarczać kompleksowe systemy i rozwiązania do aranżacji przestrzeni outdoorowej, zarówno tej przydomowej, jak i tej związanej z biznesem. 


Ważne, że stajemy się innowacyjnym podmiotem oferującym rozwiązania premium. Znacznie poszerzamy działalność oraz ofertę. Nawiązujemy współpracę z kolejnymi dostawcami, którzy właśnie wchodzą na polski rynek. Zamierzamy też sprzedawać rozwiązania produkowane specjalnie dla nas. To już nie będą tylko pergole czy markizy, ale na ten moment nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów – tłumaczy Konrad Kowalski. 


Nowa koncepcja ma zostać przedstawiona pod koniec stycznia, podczas specjalnej prezentacji. Omówione zostaną m.in. możliwości współpracy w zakresie dystrybucji na wyłączność w danym regionie. Właściciele spółki zaprezentują także innowacyjną aplikację, wykorzystującą technologię AR (augmented reality). Umożliwi ona klientom sprawdzenie w czasie rzeczywistym, czy dane rozwiązanie pasuje do aranżowanej przestrzeni. 

Outdoor to także styl życia – podkreśla Konrad Kowalski. – To przestrzeń, która może nam dostarczyć niezwykłych wrażeń, a co za tym idzie – także wspomnień. 


Prezentacja odbędzie się 23 stycznia w kompleksie Defabryka (showroom ABB) w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z Panem Konradem Kowalskim, tel. 507 070 995.

#pergole, #markizy, #oslony_sloneczne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY