| Wyświetleń:1845

Pierwsza polska firma z tytułem Ambasador RENSON

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Pierwsza polska firma z tytułem

fot. Renson

Pierwsza polska firma z tytułem "Ambasador Renson"


Pierwsza polska firma z tytułem

fot. Renson

Pierwsza polska firma z tytułem "Ambasador Renson"

Pierwsza polska firma z tytułem

fot. Renson

Pierwsza polska firma z tytułem "Ambasador Renson"

Polska marka Pergole Renson podpisała w sobotę 10 lutego br. umowę z firmą RENSON®, otrzymując tym samym jako pierwsza w kraju tytuł "Ambasadora RENSON®". Okazją do sfinalizowania umowy była wizyta w Polsce Paula Rensona, właściciela i CEO belgijskiego producenta innowacyjnych rozwiązań w zakresie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.


Firma RENSON® od lat inwestuje w działania, zarówno w dziedzinie wentylacji, jak i ochrony przeciwsłonecznej, a jej produkty wyznaczają w tych branżach standardy jakości. Opracowywaniem i testowaniem wdrażanych przez nią nowatorskich rozwiązań zajmuje się specjalny dział badawczo-rozwojowy, współpracujący z przodującymi instytutami europejskimi. 

Ich katalog jest bardzo szeroki – mówi Dariusz Jaworski, ambasador Renson – obejmuje zaawansowane systemy wentylacji, które firma rozwija już od ponad 100 lat, ale też szerokie spektrum rozwiązań przeciwsłonecznych oraz outdoorowych, których zadaniem jest stworzenie maksymalnie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni do wypoczynku na zewnątrz domu. Te ostatnie są głównym przedmiotem naszego zainteresowania.Mowa o nowoczesnych, aluminiowych pergolach tarasowych z regulowanym dachem, które wyposażyć można w liczne akcesoria – boczne osłony, ogrzewanie, oświetlenie LED, nagłośnienie, tworząc na przydomowym patio luksusową strefę wypoczynku, równie wygodną jak salon i praktycznie niezależną od warunków atmosferycznych.

Nowością wprowadzoną do oferty RENSON® w ubiegłym roku jest linia produktów Linarte® - składa się na nią system aluminiowych profili, które mogą być stosowane zarówno jako okładziny fasadowe, jak i mogą służyć do wykańczania wnętrz oraz konstrukcji małej architektury ogrodowej. 

Na tytuł Ambasadora musieliśmy zapracować w czasie kilku ostatnich lat aktywności na polskim rynku. Rozwijamy zwłaszcza segment zadaszeń tarasowych, za nami liczne szkolenia w Belgii i wiele realizacji z wykorzystaniem produktów RENSON® – opowiada Dariusz Jaworski – Podpisana w ostatnich dniach umowa dowodzi, że jesteśmy zaufanym, wyróżniającym się partnerem. Dla naszych Klientów tytuł ten jest gwarancją w pełni profesjonalnej obsługi, doskonałej znajomości produktów RENSON®, ich konfiguracji i montażu.


Zadaszenia tarasowe belgijskiego producenta cechuje szerokie spektrum możliwości konfiguracji poszczególnych elementów – od rozmiaru, kolorystyki samej konstrukcji, poprzez różne opcje zadaszenia i bocznych osłon zacieniających, aż po bogate wyposażenie dodatkowe. Przed podjęciem decyzji, warto również nie tylko zobaczyć je w katalogu, ale również przetestować w rzeczywistości. Taką szansę stworzy pierwszy w Polsce showroom "Ambasadora RENSON®", którego otwarcie firma planuje jeszcze w tym roku w Warszawie.

Autoryzowany ambasador Renson w Polsce
Outdoor Solutions
ul. Smyczkowa 17 
02-678 Warszawa
518 331 899
biuro@pergolerenson.pl

#oslony_przeciwsloneczne, #renson, #

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

RENSON Ventilation & Sunprotection

8790 Waregem, Belgia
Industrie Zone 2 Vijverdam Maalbeekstraat 10
tel.: +32 56 627111
tel.: +48 513 277 339
Fax: +32 56 602851
e-mail: info@renson.eu
https://www.renson.eu
https://www.renson.eu/pl-pl/
https://www.facebook.com/rensonworldwidePremiera katalogu Akant 2020

Premiera katalogu Akant 2020

Wraz z pierwszymi promieniami słońca swoją premierę...

Jak osłona przeciwsłoneczna wpływa na naszą efektywność?

Jak osłona przeciwsłoneczna wpływa na naszą efektywność?

Słońce jest darmowym źródłem naturalnego światła,...

Nowości w ofercie TenPilot

Nowości w ofercie TenPilot

Do asortymentu marki TenPilot wprowadzono kolejne...

Odbiornik radiowy CUR – nowe rozwiązanie do automatyzacji rolet

Odbiornik radiowy CUR – nowe rozwiązanie do automatyzacji rolet

Grupa ALUTECH prezentuje nowy produkt w asortymencie...

Bliscy kochają plisy – nowa kampania reklamowa Akant

Bliscy kochają plisy – nowa kampania reklamowa Akant

Pod hasłem "Bliscy kochają plisy" ruszyła nowa...» Więcej na subportalu osłony, bramy