| Wyświetleń:1228

Lattari Aluminium – stolarka aluminiowa z włoskim temperamentem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Eurosistemi Lelio Lattari to firma założona w 1999 roku przez Włocha, Pana Lelio Lattari, mieszkającego od wielu lat w Polsce. Początkowo oferta, zawierająca stolarkę okienną i drzwiową, a także okiennice, które są specjalnością firmy, skierowana była wyłącznie do klienta włoskiego. W 2009 roku „Okiennice Lattari” pojawiły się na rynku polskim, stanowiąc łakomy kąsek dla wysmakowanego klienta również w Polsce. Aby lepiej poznać tego ciekawego producenta, zaprosiliśmy do rozmowy Pana Lelio Lattari.

Skąd pomysł, aby założyć firmę w Polsce i eksportować stolarkę do Włoch?

Firma od zawsze była i jest moim wielkim hobby i pasja… i jako hobby powstała. Była moją wielką próbą sprawdzenia się w zupełnie nowej dla mnie dziedzinie. Budownictwo interesowało mnie zawsze, a temat stolarki okiennej w latach 90-tych budził wielkie nadzieje. Tak więc z ogromnym zapałem poświęciłem się zgłębianiu technik konstrukcji, systemów produkcyjnych i działań marketingowych. Systematycznie konstruowałem firmę, która obecnie działa bez zarzutu i prężnie się rozwija.

Jak upłynęły pierwsze lata działalności?

Pierwsze lata były fantastycznym okresem poznawania zupełnie nowych rozwiązań technicznych,  zgłębiania tajników konstrukcji, poszukiwania właściwych osób do współpracy i firm mogących sprostać moim wysokim wymaganiom. To jak konstrukcja fundamentów, które muszą być solidne i trwałe, po to, aby powstała na nich budowla idealna.

Co sprawiło, że udało się Panu postawić tak solidne fundamenty?

Działania moje oraz moich współpracowników opierają się przede wszystkim na pasji i dogłębnej wiedzy, systematycznej pracy oraz poszukiwaniu najwłaściwszych nowych rozwiązań. Należy również podkreślić, że  jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów, którym zawsze w nieograniczonym czasie służymy pomocą.

Waszą specjalnością produkcyjną są okiennice, prawda?

Zgadza się, naszym wiodącym produktem są okiennice aluminiowe w kilku systemach: okiennice włoskie tzw. Linia „A”, okiennice Linii „C”, systemy okiennic przesuwnych oraz nasza nowość: okiennice liguryjskie.  Nasze okiennice posiadają certyfikat ITB. Coraz większego znaczenia nabiera także produkcja stolarki aluminiowej, w tym wielkopowierzchniowych systemów przesuwnych.

A kto dostarcza w systemy do produkcji? Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Nasi dostawcy to renomowane firmy włoskie, gwarantujące wysoka jakość dostarczanych elementów niezbędnych do produkcji. Stolarka aluminiowa oparta jest w znacznym stopniu na profilach firmy Cortizo. Ofertę kierujemy zarówno do klientów korporacyjnych, architektów i deweloperów, jak i do klientów indywidualnych.


Reklama

A jaki był dla Was rok zeszły rok?

Miniony rok był dla nas czasem intensywnego rozwoju i nowych inwestycji. Rozbudowaliśmy park maszynowy o najnowocześniejsze systemy produkcji, ulepszające i usprawniające proces produkcji. Dzięki tym zmianom znacznie skróciliśmy proces produkcyjny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

A co jest głównym celem na przyszłość?

Nasze plany na przyszłość to dalsza modernizacja firmy, zdobywanie nowych rynków sprzedaży oraz rozszerzenie i zwiększenie sprzedaży na terenie Polski.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Lattari Serramenti

05-501 Piaseczno
Kopernika 7
tel.: 0048 512269212
tel.: 0048 227503769
tel.: 0048 517308650
Fax: 0048 227570357
e-mail: info@lattari.eu
https://okna-okiennice.eu
https://www.moskitiery-lattari.eu/
https://www.facebook.com/okienniceAkant z Laurem Made in Koszalin 2019

Akant z Laurem Made in Koszalin 2019

6. grudnia 2019 roku podczas V Forum Made in Koszalin...

KRISPOL angażuje się w projekt House of Hope Szymona Hołowni

KRISPOL angażuje się w projekt House of Hope Szymona Hołowni

KRISPOL uruchomił nowy projekt CSR. Pomoc otrzymają...

Nowa aplikacja do ofertowania rolet od FART PRODUKT

Nowa aplikacja do ofertowania rolet od FART PRODUKT

FART PRODUKT wdrożył dla swoich klientów hurtowych...

Screen Hema a widok za oknem

Screen Hema a widok za oknem

Możliwość ochrony wnętrza przed wysoką temperaturą...

Nowy, lepszy napęd do rolet wewnętrznych Rollbox 2

Nowy, lepszy napęd do rolet wewnętrznych Rollbox 2

Fani automatyzacji będą mile zaskoczeni, gdyż Sukces...» Więcej na subportalu osłony, bramy