| Wyświetleń:1415

Lattari Aluminium – stolarka aluminiowa z włoskim temperamentem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okiennica Lattari

fot. Lattari Aluminium | Okiennica Lattari

Eurosistemi Lelio Lattari to firma założona w 1999 roku przez Włocha, Pana Lelio Lattari, mieszkającego od wielu lat w Polsce. Początkowo oferta, zawierająca stolarkę okienną i drzwiową, a także okiennice, które są specjalnością firmy, skierowana była wyłącznie do klienta włoskiego. W 2009 roku „Okiennice Lattari” pojawiły się na rynku polskim, stanowiąc łakomy kąsek dla wysmakowanego klienta również w Polsce. Aby lepiej poznać tego ciekawego producenta, zaprosiliśmy do rozmowy Pana Lelio Lattari.

Skąd pomysł, aby założyć firmę w Polsce i eksportować stolarkę do Włoch?

Firma od zawsze była i jest moim wielkim hobby i pasja… i jako hobby powstała. Była moją wielką próbą sprawdzenia się w zupełnie nowej dla mnie dziedzinie. Budownictwo interesowało mnie zawsze, a temat stolarki okiennej w latach 90-tych budził wielkie nadzieje. Tak więc z ogromnym zapałem poświęciłem się zgłębianiu technik konstrukcji, systemów produkcyjnych i działań marketingowych. Systematycznie konstruowałem firmę, która obecnie działa bez zarzutu i prężnie się rozwija.

Jak upłynęły pierwsze lata działalności?

Pierwsze lata były fantastycznym okresem poznawania zupełnie nowych rozwiązań technicznych,  zgłębiania tajników konstrukcji, poszukiwania właściwych osób do współpracy i firm mogących sprostać moim wysokim wymaganiom. To jak konstrukcja fundamentów, które muszą być solidne i trwałe, po to, aby powstała na nich budowla idealna.

Co sprawiło, że udało się Panu postawić tak solidne fundamenty?

Działania moje oraz moich współpracowników opierają się przede wszystkim na pasji i dogłębnej wiedzy, systematycznej pracy oraz poszukiwaniu najwłaściwszych nowych rozwiązań. Należy również podkreślić, że  jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów, którym zawsze w nieograniczonym czasie służymy pomocą.

Waszą specjalnością produkcyjną są okiennice, prawda?

Zgadza się, naszym wiodącym produktem są okiennice aluminiowe w kilku systemach: okiennice włoskie tzw. Linia „A”, okiennice Linii „C”, systemy okiennic przesuwnych oraz nasza nowość: okiennice liguryjskie.  Nasze okiennice posiadają certyfikat ITB. Coraz większego znaczenia nabiera także produkcja stolarki aluminiowej, w tym wielkopowierzchniowych systemów przesuwnych.

A kto dostarcza w systemy do produkcji? Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Nasi dostawcy to renomowane firmy włoskie, gwarantujące wysoka jakość dostarczanych elementów niezbędnych do produkcji. Stolarka aluminiowa oparta jest w znacznym stopniu na profilach firmy Cortizo. Ofertę kierujemy zarówno do klientów korporacyjnych, architektów i deweloperów, jak i do klientów indywidualnych.


Reklama

A jaki był dla Was rok zeszły rok?

Miniony rok był dla nas czasem intensywnego rozwoju i nowych inwestycji. Rozbudowaliśmy park maszynowy o najnowocześniejsze systemy produkcji, ulepszające i usprawniające proces produkcji. Dzięki tym zmianom znacznie skróciliśmy proces produkcyjny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

A co jest głównym celem na przyszłość?

Nasze plany na przyszłość to dalsza modernizacja firmy, zdobywanie nowych rynków sprzedaży oraz rozszerzenie i zwiększenie sprzedaży na terenie Polski.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Lattari Serramenti

05-501 Piaseczno
Kopernika 7
tel.: 0048 512269212
tel.: 0048 227503769
tel.: 0048 517308650
Fax: 0048 227570357
e-mail: info@lattari.eu
https://okna-okiennice.eu
https://www.moskitiery-lattari.eu/
https://www.facebook.com/okiennice