Bubendorff – inteligentne osłony dla inteligentnego domu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Paweł Zagumny rekomendujący osłony Bubendorff

fot. Bubendorff

Paweł Zagumny rekomendujący osłony Bubendorff


Roleta ACTIV’HOME

fot. Bubendorff

Roleta ACTIV’HOME

Roleta ACTIV’HOME

fot. Bubendorff

Roleta ACTIV’HOME

Roleta ACTIV’HOME

fot. Bubendorff

Roleta ACTIV’HOME

Roleta ACTIV’HOME

fot. Bubendorff

Roleta ACTIV’HOME

W domach posiadających duże przeszklenia okienne należy wziąć pod uwagę wiele związanych z nimi aspektów: potrzebę regulacji nasłonecznienia pomieszczeń, niwelowanie strat energii, ochronę prywatności, a także zapewnienie bezpieczeństwa. Nowoczesny design i unikatowe rozwiązania technologiczne osłon francuskiej firmy Bubendforff mogą stać się prawdziwą ozdobą domu i zapewnić komfort życia jego mieszkańcom.

Możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Inteligentne rolety ACTIV’HOME (zobacz materiał wideo) to rozwiązanie, w którym udało się połączyć funkcje zewnętrznej rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej. Rolety ACTIV’HOME posiadają ruchome lamele, których kąt nachylenia można dowolnie regulować. Pozwala to na dostosowanie stopnia nasłonecznienia wnętrza domu do osobistych upodobań, z jednoczesnym zachowaniem prywatności i dostępu do widoku na zewnątrz. System sterowania roletami wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniach i przekłada się na duże oszczędności energii, zarówno latem, kiedy dzięki mniejszemu nasłonecznieniu wnętrza nie musimy włączać klimatyzacji, jak i zimą, kiedy rolety pełnią dodatkowo funkcję izolacyjną, zmniejszając ilość energii koniecznej do ogrzania pomieszczeń. 

Coraz częściej projektowane przydomowe ogrody zimowe, oranżerie, a także baseny zapewniają dobre samopoczucie i relaks, nadając naszemu życiu nową jakość. Wyjątkowy klimat takich miejsc umożliwia delektowanie się przestrzenią, światłem i zielenią niezależnie od pory roku. Świetnym rozwiązaniem dla takich przestrzeni są zewnętrzne rolety, jak model ROLAX (zobacz materiał wideo), przeznaczone do montażu na dużych przeszkleniach dachowych. Rolety te mają doskonałe właściwości izolacyjne, chronią szklane dachy przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, a także niwelują hałas spowodowany np. przez  silne opady. Jak tłumaczą specjaliści z firmy Inteligentny Budynek Polska, wyłącznego dystrybutora osłon Bubendorff w Polsce, montaż rolet dachowych ROLAX może obniżyć latem temperaturę wewnątrz pomieszczenia nawet o 20°C, a zimą pomóc w utrzymaniu izolacji termicznej, zmniejszając koszty ogrzewania. Istnieje możliwość segmentowego montażu rolet w zależności od projektu.

Dokonując wyboru elektrycznych rolet zewnętrznych, oczekujemy od nich nie tylko niezawodności i funkcjonalności, ale również łatwości w montażu bez konieczności uciążliwych prac budowlanych. Rolety z panelem fotowoltaicznym ID2 SOLAR (zobacz materiał wideo) to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do instalacji w wykończonych budynkach, w których nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Dzięki panelowi solarnemu roleta funkcjonuje bez zasilania elektrycznego. Warto podkreślić, że działanie rolety jest niezależne od warunków atmosferycznych, tak więc może ona działać zarówno w słoneczne dni, jak i przy całkowitym zachmurzeniu. Niezależność od energii elektrycznej umożliwia swobodne korzystanie z rolet także w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu. 
Rolety firmy Bubendorff to wyjątkowe rozwiązania generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańców. Wszystkie rolety doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu”, a sterowanie nimi może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej. 50 lat doświadczenia Bubendorff gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną aż 7-letnią gwarancją na wszystkie części – mówią specjaliści z firmy Inteligentny Budynek Polska.

#inteligentny budynek, #inteligentne osłony, #inteligentne rolety, #Bubendforff

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Ewolucja systemu YOODA Smart Home

Ewolucja systemu YOODA Smart Home

YOODA Smart Home to dwukierunkowy system, który jest...

IV Spotkanie Oficjalnych Sprzedawców Dickson – Dickson Dealers

IV Spotkanie Oficjalnych Sprzedawców Dickson – Dickson Dealers

W dniach 3-4 grudnia odbędzie się już IV Spotkanie...

Grupa Sukces rozbudowuje ofertę o nowe serie pilotów

Grupa Sukces rozbudowuje ofertę o nowe serie pilotów

Sukces Technology Group oferuje nowoczesne, profesjonalne...

Brama garażowa zimą. Jak nie stracić jej funkcjonalności?

Brama garażowa zimą. Jak nie stracić jej funkcjonalności?

Ja zabezpieczyć bramę, aby podczas zimy korzystać z...

System automatycznej wentylacji bramy od Hörmann

System automatycznej wentylacji bramy od Hörmann

Skuteczną wentylację przy minimalnych stratach ciepła...» Więcej na subportalu osłony, bramy