Krispol po 10 latach

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Odpowiedź na pytanie jak udało się lokalnej przed 10 laty, firmie Krispol stać się tak znaczącym podmiotem w zakresie bram, krat i rolet znaleźliśmy w założeniach, jakie przyjęli twórcy firmy.

Niektóre z nich mogą wydawać się oczywiste inne przesadzone jeszcze inne niepotrzebne. Ale Ci którzy tak myślą raczej nie maja takich wyników jak Krispol. Jeśli ktoś traktuje swój biznes poważnie na pewno z uwagą przeczyta poniższe punkty.

• analiza popytu i zmian zachowań konsumenckich
• monitoring trendów i innowacyjności w branży
• elastyczność produkcji
• sukcesywna weryfikacja i optymalizacja wyrobów gotowych
• kooperacja z wieloma firmami budowlanymi
• wykwalifikowana i doświadczona kadra
• miła i profesjonalna obsługa klienta
• zespoły montażowe i serwisowe z wieloletnią praktyką
• krótkie terminy realizacji usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych
• krótkie terminy realizacji zamówień produkcyjnych i handlowych
• trwałość, stabilność i ergonomia wyrobów gotowych
• wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej produktów
• rozwiązania kompatybilne z każdym systemem zabudowy
• integracja produktów z architekturą budynków
• sprzedaż wyrobów gotowych, półproduktów oraz elementów do produkcji
• bogate zaplecze części zamiennych

Prezes Zarządu i właściciel firmy Karol Krysiński zapytany o receptę na sukces, jaki osiągnęło przedsiębiorstwo, odpowiada: Kilka lat temu postawiliśmy na nowoczesne zarządzanie, wysoko wykwalifikowaną kadrę, elastyczne podejście do rynku oraz ciągłe inwestycje. Cierpliwość i stanowczość w realizacji przyjętych założeń zaowocowały. Teraz przed nami nowe wyzwania – pełna informatyzacja i zintegrowanie procesu zarządzania firmą oraz wdrożenie programu szkoleń dla pracowników i współpracowników KRISPOL.

KRISPOL istnieje na rynku od 1991 roku. W ciągu dziesięciu lat działalności z małego przedsiębiorstwa wielobranżowego o zasięgu lokalnym, stał się nowoczesną firmą o znaczącej pozycji w branży roletowo-bramowej.

Reklama

Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz opierając się na oczekiwaniach klientów, KRISPOL rozwinął dwa kanały sprzedaży. Pierwszy to sprzedaż wyrobów gotowych przeznaczonych do bezpośredniego montażu na obiekcie. Drugi kanał obejmuje sprzedaż elementów do produkcji wyrobów znajdujących się w ofercie firmy w ich standardowych długościach.

W 1999 roku przedsiębiorstwo uruchomiło hurtownię, której obecna oferta obejmuje elementy do produkcji bram segmentowych, bram i krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz moskitier zwijanych. Ponadto w hurtowni znajduje się bogaty asortyment automatyki sterującej i zabezpieczającej do wspomnianych produktów.

Oprócz stałego monitorowania oferty cenowej i rabatowej oraz dostosowywania jej do warunków panujących na rynku, KRISPOL prowadzi aktywną politykę promocyjną, której celem jest umocnienie współpracy ze stałymi odbiorcami oraz pozyskanie nowych klientów.

Dyrektor ds. Handlu i Marketingu - Michał Orchowski wyjaśnia jednak, że niska cena dawno już przestała być główną bronią firmy w walce o klienta: Wysoka jakość produktów oraz procesu obsługi klienta na każdym jego etapie to strategiczne cele przedsiębiorstwa. Najnowsze technologie w zakresie produkcji, doradztwo oraz profesjonalny serwis to tylko niektóre z narzędzi wykorzystywanych przez nas. W efekcie oferta KRISPOL to po prostu BEZPIECZNY ŚWIAT – bezpieczeństwo dla wszystkich klientów, ich rodzin i dorobku życia, dla ich firm i prowadzonych interesów.

Stała, wielopłaszczyznowa współpraca z renomowanymi europejskimi dostawcami - z Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Francji i Włoch - jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez KRISPOL produktów i usług.

KRISPOL posiada dokumenty dopuszczające produkowane wyroby do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.

Najważniejsze z nich to:
- aprobata techniczna na bramy segmentowe
- aprobata techniczna na bramy rolowane
- aprobata techniczna na kraty rolowane
- aprobata techniczna na system rolet zewnętrznych 

Zapytany o przyczyny wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 Prezes Zarządu Karol Krysiński wyjaśnia: Wieloletnia działalność oraz doświadczenie zdobyte dzięki realizacji różnorodnych zleceń pozwoliły nam dokładnie poznać potrzeby i wymagania rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma sukcesywnie podnosi kwalifikacje pracowników oraz poszerza ofertę sprzedaży o nowe produkty. Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2000 traktujemy jako uwieńczenie naszych starań i jednocześnie kolejny etap rozwoju.

Pełną ofertę firmy, systematycznie aktualizowaną o nowe produkty i usługi, wraz z materiałem zdjęciowym znajdziecie Państwo na jej bezpiecznych stronach: www.krispol.pl

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

KRISPOL Sp. z o.o.

62-300 Września
Psary Małe, ul. Budowlana 1
tel.: 061 662 41 00
Fax: 061 436 76 48
e-mail: biuro@krispol.pl
http://www.krispol.pl
http://www.facebook.com/KRISPOLpl/Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Produkty marki WIŚNIOWSKI na targach Zaunteam w Szwajcarii

Firma WIŚNIOWSKI tym razem wzięła udział w targach...

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Nowa stolarka otworowa – fanaberia czy wymóg termomodernizacji?

Wymiana elementów stolarki otworowej to nieodzowna...

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Bramy Novosprint Duo dla zmniejszenie ryzyka wypadku w firmie

Novosprint Duo to rozwiązanie dedykowane tym branżom...

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Bezpieczeństwo pracy w stacjach przeładunkowych

Rampy i doki przeładunkowe to najważniejsze ogniwo w...» Więcej na subportalu osłony, bramy