Ambitne plany producenta silników rurowych Rojaflex w 2017 roku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nieuchronnie zbliża się koniec roku, a więc czas podsumowań i planów na przyszłość. O tym, co udało się osiągnąć w tym i co będzie się działo w przyszłym roku u producenta silników rurowych Rojaflex, zdradza nam Paweł Kopczyński, dyrektor handlowy polskiego oddziału firmy. 

Silniki tej marki są bardzo dobrze znane w Europie i postrzegane jako wyższa półka na rynku. 2016 rok to czas dynamicznego budowania dystrybucji i świadomości marki Rojaflex wśród polskich dystrybutorów. Producent podkreśla solidność wykonania, nowoczesne rozwiązania technologiczne, zwłaszcza w zakresie pełnej elektroniki, o czym więcej można przeczytać w jednym z naszych artykułów. Napędy Rojaflex są coraz bardziej znane polskim producentom rolet, dystrybutorom i montażystom, którzy cenią sobie łatwość montażu i bezawaryjność. Szczególnym uznaniem wśród nich cieszy się silnik ELIS z samouczącymi się elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi. Rosnącym zainteresowaniem, zwłaszcza w drugiej połowie roku, cieszą się napędy radiowe typu ELFI, które poza pełną elektroniką znaną z ELIS-ów, posiadają odbiornik radiowy, który nie tylko odbiera, ale i wysyła sygnały, co umożliwia podgląd statusu pracy silnika w każdym momencie użytkowania.

Na rodzimym rynku jesteśmy od niedawna, ale cieszy nas to, że spotkaliśmy się z entuzjastycznym przyjęciem. Czerpiemy pełnymi garściami z doświadczeń zdobytych na rynkach zachodnich i dzięki temu mamy jasne priorytety. Przede wszystkim jakość, która jest nienegocjowalna i musi być najwyższa. Tym zjednaliśmy sobie klientów zza Odry i to jest nasz znak rozpoznawczy. Po drugie wierzymy, że biznes tworzą ludzie i dlatego mocno koncentrujemy się na współpracy z naszymi dystrybutorami – mówi dyrektor sprzedaży, Paweł Kopczyński. 

Rojaflex przyjął nietypowy, jak na polski rynek, model dystrybucji, która opiera się na regionalnych partnerach mających prawo wyłączności na handel produktami tej marki. – Traktujemy naszych dystrybutorów jak partnerów. Oferujemy im wyłączność i wsparcie merytoryczne oraz marketingowe, bo jesteśmy przekonani, że motywacja do udanej sprzedaży wynika nie tylko z atrakcyjnych warunków handlowych, ale i z zaufania, będącego podstawą udanego biznesu – dodaje przedstawiciel Rojaflex.

Producent uchyla nam też rąbka tajemnicy odnośnie przyszłorocznych planów: w 2017 roku chcemy rozbudować sieć dystrybutorów Rojaflex, aby zlikwidować ostatnie białe plamy na mapie naszej dystrybucji. To też czas nowości produktowych, zwłaszcza w zakresie sterowania bezprzewodowego i ściennego. Będą to akcesoria nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale też zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w światowym designie. Nasze produkty mają nie tylko działać, ale i cieszyć oko. 

A korzystając z okazji chciałbym wszystkim czytelnikom portalu Oknonet życzyć zdrowych i wesołych świąt oraz sukcesów i samych pogodnych dni w nadchodzącym roku. Zachęcam też do zapoznania się z całą ofertą Rojaflex, dostępną na stronie www.rojaflex.pl

Zapraszamy do wpółpracy:
Paweł Kopczyński, Dyrektor Handlowy Rojaflex
Tel.: 517 450 621
Kopczynski.Pawel@rojaflex.com

Artykuł promocyjny
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Rojaflex Solutions

D-82069 Hohenschäftlarn
Zechstraße 1-7
tel.: +48 517 450 621
tel.: +49 (0) 8178 93 29 93 93
e-mail: info@rojaflex.com
http://www.rojaflex.de